برای مبارزه با همه‌گیری بعدی آماده شویم

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

🔻مقاله‌ای از بیل‌_گیتس: 🔸جهان پس از کرونا چگونه است؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هنگامی که تاریخ‌نویسان درباره همه‌گیری کووید-19 بنویسند، آنچه تا به امروز روی داده تنها یک‌سوم نوشته‌هایشان را تشکیل خواهد داد و بخش عمده داستان به اتفاقات آینده اختصاص می‌یابد.، به نقل از هفته‌نامه اکونومیست، در بخش عمده اروپا، آسیای شرقی و آمریکای شمالی اوج همه‌گیری به احتمال زیاد تا پایان این ماه تمام می‌شود. خیلی‌ها امیدوارند طی چند هفته آینده شرایط به وضعیت ماه دسامبر بازخواهد گشت. متاسفانه چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

البته به جای ادرار روی کیت تشخیص، از مخاط بینی استفاده خواهند کرد. محققان می‌توانند چنین کیت تشخیصی را تنها چند ماه پس از تشخیص یک بیماری جدید آماده کنند.دومین پیشرفت عظیم در زمینه داروهای ضدویروسی خواهد بود. این داروها جزو بخش کمتر توسعه‌یافته علوم هستند. ما در حوزه ویروس‌ها به اندازه ساخت داروهای ضدباکتریایی پیشرفت نکرده‌ایم. اما این وضعیت تغییر خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خودکشی ٧ زن در کردستان طی ٧ روزمتاسفم 😞
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کمبود تجهیزات ایمنی در پاکستان؛ اعتصاب غذای پزشکان در پنجاب | DW | 25.04.2020ده‌ها نفر از پرسنل درمانی ایالت پنجاب پاکستان، در اعتراض به فقدان وسایل حفاظتی در بیمارستان‌ها اعتصاب غذا کرده‌اند. پرستاران و پزشکان می‌گویند در خط مقدم تهدید کرونا قرار دارند اما کسی به فکر جان آنها نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در اروپا از ۱۲۰ هزار نفر گذشتبیش از ۲ میلیون و ۸۳۳ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این تعداد ۱۹۷ هزار و ۳۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند. براساس آمار اطلاعات بهداشت جهانی ۸۶۷ هزار مورد تا کنون به ثبت نرسیده که با مجموع این ۲۰۰ هزار نفر و تعداد کسانی که به طور غیر رسمی ثبت شده اند وارد مرحله جدیدتری می شویم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کار بزرگی در ایران در مبارزه با کرونا انجام گرفته استرئیس جمهور، تقویت بیش از پیش روابط و همکاری بخش دولتی و خصوصی کشور را ضروری خواند و تاکید کرد: فاصله گذاری اجتماعی صرفا در بحث کرونا است و روابط بخش خصوصی و دولت، باید نزدیکتر و هوشمندانه تر شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مراجع ذی‌ربط در حال پیگیری مراسم‌های برگزار شده در ماه رمضان هستنددبیر کمیته امنیت اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا: *در ماه رمضان برگزاری هرگونه مراسم اعم از رسمی و غیر رسمی ممنوع است *برگزاری مراسم‌ها بسیار به ندرت بوده *مراجع ذی‌ربط در حال پیگیری مراسم‌های برگزار شده هستند با پارتی ها بزن برقصا کاری ندارن مساجد خار چشمشونه منصور ارضی خونش رنگینه یا داروی ضد کرونا کشف کرده ایجاد این زنجیره ی انتقال به مرگ چند نفر ختم می شود؟ کی پیگیر قانونی این قاتد خاموش است؟ بنام_خدا_بکام_کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتهام لیدری در اعتراضات مردمی به جرم شاعری در فضای مجازی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »