برای تحول عظیم پا به میدان گذاشتم

05/06/2021 02:38:00 ب.ظ

قاضی‌زاده هاشمی در بدو ورود به صدا و سیما برای شرکت در مناظره: برای تحول عظیم پا به میدان گذاشتم

انتخابات, مناظره

قاضی‌زاده هاشمی در بدو ورود به صدا و سیما برای شرکت در مناظره : برای تحول عظیم پا به میدان گذاشتم

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای تحول عظیم پا به میدان گذاشتم؛ من صدای جوانان، زنان بانوان و دختران هستم. صدای سربازان و آسیب دیدگان از بورس هستم من رقیب خود را شخص نمی‌دانم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرحسین زاده هاشمی در بدو ورود به صداوسیما برای شرکت در مناظرات گفت: من حل مشکل را در جابجا شدن اشخاص نمی‌دانم؛ مشکلات پایدارتر از این مسائل است. نوع کشورداری و حکمرانی ما مشکل دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

احضار ۶ عضو جمعیت امام علی هم‌زمان با وعده کاندیداها برای مبارزه با فقر

درخواست خامنه‌ای برای جبران 'جفا' به برخی ردصلاحیت شده‌ها | DW | 04.06.2021رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید به برخی نامزدان انتخابات و بستگانشان نسبت‌هایی داده شد که خلاف است و باید جبران شود. خامنه‌ای پیشتر از شورای نگهبان که صلاحیت علی لاریجانی را هم تائید نکرد قاطعانه دفاع کرده است. اینا همه اش سیاه بازی برای جلو مردمه ولی حناشون دیگه رنگی نداره این جفاگفتن.منویاد اهنگ کمرباریک افغانی میدازه. باماجفاکن کمرباریک من صلح وصفاکن کمرباریک😂😂😂😂😂😂😂😂 خامنه‌ای خودش و اعوان و انصارش بزرگترین جفاها و ظلم ها را در حق میلیونها ایرانی انجام دادند و کوچکترین عذر خواهی هم نکردند اما بخاطر اینکه یکی از نوچه هاش کمی رنجیده از ظلم و جفا می گه؟! باید با تمام وجود فریاد بزنیم خامنه‌ای_گوه_خورده راى_من_سرنگونى

نشست وزیران هفت کشور صنعتی برای مقابله با کرونا | DW | 04.06.2021وزیران بهداشت و دارایی کشورهای عضو 'گروه ۷' در باره چگونگی مبارزه جهانی با پاندمی کووید۱۹، از جمله تقسیم واکسن‌ها رایزنی می‌کنند. اتحادیه اروپا تاکنون ۵۰درصد واکسن‌های تولیدی این منطقه را به کشورهای دیگر صادر کرده است.

زینب زاکانی: بدترین اخلاق پدر اختصاص وقت کم برای خود و خانواده اش استدختر زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بهترین اخلاق پدرش را مهربانی و دلسوزی خواند و بدترین اخلاقش را کار و تلاش زیاد دانست که باعث می شود وقت کمی برای خود و خانواده اش اختصاص دهد. بدترین اخلاق زاکانی دروغگوییه. خوب مردیکه 4 تا زن داشته باشه دیگه معلومه واسه همه زناش وقت داشته باشه از بسکه به دنبال تهمت زنی و تخریب و آزار و اذیت سایرین است وقت نمی کند به دخترش رسیدگی کند. اصلا به خاطر کمبود وقت دخترک را فرستاد سوئیس رایگان تحصیل کند و بشود خواهر تراز حزب اللهی

کاربرفروشی برای انتخاباتهرچه به انتخابات نزدیک‌تر شویم، بازار گروه‌های تلگرامی و واتساپی و ... هم داغ‌تر می‌شود، گروه‌هایی که گاهی کاربران را بدون اجازه به آن دعوت می‌کنند و همین سرمنشاء مشکلات دیگری می‌شود. موضوعی که یک مقام مسئول در پلیس فتا درباره آن توضیح داده است.

دعوت از مردم برای حضور مسئولانه پای صندوق‌های رای /فرصت بسیار کوتاه استسخنگوی ستاد مرکزی محسن مهرعلیزاده در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه برخی افراد در تریبون‌های رسمی عدم مشارکت را بی‌اهمیت می‌دانند، عنوان کرد: انتخابات سیزدهم نیز سریع تر از آنچه که فکر می‌کنید به پایان خواهد رسید اما اثراتش فراتر از ۴ سال بر سرنوشت و زندگی ما و فرزندانمان تاثیر خواهد نهاد و این زنگ خطری‌ است که نباید آن را دست کم پنداشت‌.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ؛ من صدای جوانان، زنان بانوان و دختران هستم.در آستانه انتخابات ۱۴۰۰، هفت نامزد تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان در تلاشی سخت برای جلب اعتماد مردم، با اعلام برنامه‌های گوناگونِ مبارزه با فقر، رقابت را آغاز کرده‌اند ؛ سفره‌ای پهن از هزار فامیل با وعده‌های بزرگ و دست نیافتنی.رهبر جمهوری اسلامی در دومین اظهار نظر خود پس از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری می‌گوید"در جریان عدم احراز صلاحیت‌ها" به برخی کسانی که صلاحیت‌شان تائید نشد"جفا" شد که باید جبران شود.جهان نشست وزیران هفت کشور صنعتی برای مقابله با کرونا وزیران بهداشت و دارایی کشورهای عضو"گروه ۷" در باره چگونگی مبارزه جهانی با پاندمی کووید۱۹، از جمله تقسیم واکسن‌ها رایزنی می‌کنند.

صدای سربازان و آسیب دیدگان از بورس هستم من رقیب خود را شخص نمی‌دانم. به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرحسین زاده هاشمی در بدو ورود به صداوسیما برای شرکت در مناظرات گفت: من حل مشکل را در جابجا شدن اشخاص نمی‌دانم؛ مشکلات پایدارتر از این مسائل است. *** «جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی» یک موسسه خیریه غیردولتی در ایران است که از تیر ۱۳ ۹۹ با بازداشت «شارمین میمندی‌نژاد»، موسس این جمعیت، مورد بازخواست علنی نهادهای امنیتی در ایران قرار گرفت؛ نهادی غیرانتفاعی که سرپرستی حدود هفت‌هزار کودک و چندصد زن سرپرست خانوار را بر عهده دارد. نوع کشورداری و حکمرانی ما مشکل دارد. خامنه‌ای بدون نام بردن از فرد خاصی و اشاره به منبع این گزارش‌های خلاف گفت: «مطالبه من این است که دستگاه‌های مسئول جبران کنند. وی ادامه داد: انقلاب اسلامی علیرغم توفیقاتی که داشته نظام اداری را نتوانسته براساس آرمان‌ها تغییر دهد. یکی از اعضای جمعیت امام علی در توییتی با اشاره به احضارهای جدید نوشت: «توی این دو روز شش نفر از اعضای جمعیت امام علی احضار شدند. ؛ من صدای جوانان، زنان بانوان و دختران هستم. تاکنون حدود ۵۰درصد واکسن‌های تولیدی اتحادیه اروپا به کشورهای دیگر صادر شده‌اند، در حالی که ایالات متحده و بریتانیا درصد بسیار کمی از واکسن‌های خود را در اختیار کشورهای دیگر گذاشته‌اند.

صدای سربازان و آسیب دیدگان از بورس هستم من رقیب خود را شخص نمی‌دانم.» در تیرماه گذشته، علاوه بر میمندی نژاد، «مرتضی کی‌منش»، مسوول رسانه‌ای و «کتایون افرازه»، بازرس علی‌البدل جمعیت امام علی که از بزرگ‌ترین نهادهای خیریه ایران است، با شکایت «قرارگاه ثارالله» سپاه پاسداران بازداشت شدند. از شواهد چنین برمی‌آید که لاریجانی یکی از افراد مورد اشاره خامنه‌ای است. من به قول آقای ضرغامی آمده‌ام تا زیر میز بزنیم البته نه میز اشخاص بلکه زیر میز روش کشور داری. . شارمین کیست و چرا بازداشت شد؟ شارمین میمندی‌نژاد‌، بنیان‌گذار خیریه جمعیت امام علی، نمایشنامه‌نویس و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشکده هنر «دانشگاه تهران» است .