برای انتخابات، در سازوکار شورای ائتلاف اصلاحاتی انجام می‌شود/ هنوز وارد مباحث انتخاباتی نشده‌ایم/ دولت منتخب نباید به فکر خود و دوستانش باشد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چمران در گفت‌وگو با ایلنا: برای انتخابات، در سازوکار شورای ائتلاف اصلاحاتی انجام می‌شود/ هنوز وارد مباحث انتخاباتی نشده‌ایم/ دولت منتخب نباید به فکر خود و دوستانش باشد

مهدی چمران فعال سیاسی اصولگرا و نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص آخرین فعالیت‌های این شورا در راستای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما در شورای ائتلاف هنوز وارد مبحث انتخابات نشده‌ایم اما هر زمان که در این خصوص بحثی مطرح شده و تصمیم‌گیری‌ انجام شود، حتما آن را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: علی‌القاعده شورای ائتلاف بر جای خود باقی است و کار خود را در این راستا انجام می‌دهد، اما قطعا و یقینا اصلاحاتی در روش‌های آن به وجود می‌آید. چمران همچنین درخصوص ویژگی‌ها و شاخصه‌های مدنظر خود برای دولت آینده، ابراز داشت: نه فقط در سال آینده بلکه هر دولتی که می‌خواهد بر سر کار بیاید و امور کشور را در دست بگیرد، باید کاربلد و متعهد باشد. یعنی تخصص و تعهد را به صورت همزمان با هم داشته باشد.

وی افزود: به عبارت دیگر دولتی که در جمهوری اسلامی در راس کار قرار می‌گیرد باید احساس جهادی‌گری، انقلابی‌گری، خدمت‌رسانی به مردم و اعتقاد واقعی به خدمت الهی داشته باشد، در عین حال که این تعهدات را دارد، نیاز است که چه در عرصه سیاسی و اقتصادی یا در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی کاردان هم باشد. این فعال سیاسی اصولگرا در پایان تصریح کرد: دولت منتخب نباید به فکر خود یا دوستانش باشد بلکه باید به فکر مردم باشد و منافع عامه مردم، کشور و انقلاب را در اولویت قرار دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عبدالله: برای تشکیل شورای مصالحه افغانستان نیازی به فرمان غنی نیست«ایجاد این شورا، از صلاحیت‌های رئیس شورای عالی مصالحه‌ ملی می‌باشد و ایجاب فرمان مقام محترم ریاست جمهوری را نمی‌کند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شورای شهر اهواز: حکم بنیاد مستضعفان برای رفع تصرف از روستای ابوالفضل بدوی استبرخی اعضای شورای شهر اهواز ضمن انتقاد از برخورد ماموران شهرداری و انتظامی با اهالی روستای ابوالفضل اعلام کردند حکم قضایی بنیاد مستضعفان مبنی بر «رفع تصرف» در مرحله بدوی بوده و تا زمان نهایی شدن نباید اجرا می‌شده است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اجازه ایران برای بازرسی از دو سایت مورد درخواست آژانس هوشمندانه بود/چشم‌انداز نشست ماه سپتامبر شورای حکام مثبت است/ ترامپ برای مقابله با ایران تا انتخابات به هر دری می‌زنددیپلمات پیشین ایران به بررسی و تحلیل آثار سفر مدیرکل آژانس بین المللی به ایران‌و در نشست ماه سپتامبر شورای حکام پرداخت و اقدام ایران در قبال آژانس و قطعنامه ‌اخیر آن درباره ایران را هوشمندانه قلمداد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور: مطمئنم نیجر مانع سوءاستفاده آمریکا از شورای امنیت می شودرئیس جمهور در گفتگو با رئیس جمهوری نیجر، با قدردانی از حمایت های مستمر این کشور از توافق برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، خاطرنشان کرد: ریشه بسیاری از مشکلات امروز جهان سوءاستفاده برخی کشورها از مجامع بین المللی بوده است. بسیار خرسندم که ایران و نیجر در این زمینه که روابط بین المللی باید بر اساس عدالت، حقانیت و ارزش های والای انسانی که مبتنی بر استقلال، همبستگی و عزت استوار باشد، اشتراک نظر دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان بلاروس در شورای امنیت سازمان ملل سخنرانی می‌کند - BBC News فارسیسوتلانا تیخانوسکایا، رهبر مخالفان دولت بلاروس روز جمعه برای سخنرانی در شورای امنیت سازمان ملل متحد دعوت شده است. به گزارش رویترز او از طریق ارتباط ویدیویی و به دعوت استونی که از اعضای کنونی این شورا است، صحبت خواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »