هوک, زندان, مسیح_علینژاد, رژیم_ایران, Newsletter, برایان هوک, مسیح علینژاد, علی علینژاد

هوک, زندان

برایان هوک درباره حکم زندان برادر مسیح علینژاد به صدای آمریکا: این حکم بی‌رحمی و تزلزل رژیم ایران در برابر هرگونه مخالفت را آشکار می‌کند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

16/07/2020 07:47:00 ب.ظ

برایان هوک درباره حکم زندان برادر مسیح_علینژاد به صدای آمریکا: این حکم بی‌رحمی و تزلزل رژیم_ایران در برابر هرگونه مخالفت را آشکار می‌کند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

است.خانم علینژاد روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه،‌ در توئیتر خود ضمن اعلام خبر محکومیت ۸ ساله برادرش، نوشت،‌ دو سال از این محکومیت به اتهام توهین به رهبری،‌ به خاطر این جمله او است که گفته بود، هر وقت خامنه‌ای از صدا‌و‌سیمای خودش اعلام برائت کرد، او نیز خواهرش را طرد می‌کند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

ماموران وزارت اطلاعات ایرانروز سه‌شنبه، دوم شهریور سال گذشتهبا «حمله» به خانه علی علینژاد، برادر مسیح علینژاد، او را بازداشت کردند. این اقدام بعد از راه‌اندازی یک کمپین مبارزه با حجاب اجباری، با عنوان «چهارشنبه‌های سفید» صورت گرفت.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کردنازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کرد وی افزود: امیدوارم جمهوری اسلامی این صدای اعتراضات را بشنود و دست از اعترافات اجباری، زندان ی کردن، و اعدام بیگناهان بردارد. اعدام_نکنید StopExecutionsInIran

قوه قضائیه ایران توقف اجرای حکم اعدام ۳ محکوم حوادث آبان را تکذیب کردخبرگزاری فارس گزارش داده بود که ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران دستور اعاده دادرسی برای این سه محکوم را صادر کرده است.

حکم بازداشت راننده کامیونی که ۳۱ مهاجر را وارد آلمان کرد | DW | 16.07.2020دادستان ایالت درسدن آلمان دستور بازداشت یک راننده کامیون را داد که قصد آوردن ۳۱ مهاجر غیرقانونی به این کشور را داشت. این کامیون توسط پلیس در مرز جمهوری چک و آلمان کشف شد.

دیوان عالی اروپا علیه توافقنامه داده‌های شخصی آمریکا و اروپا حکم داد | DW | 16.07.2020بر اساس رای دیوان عالی اروپا توافقنامه حمایت از اطلاعات شخصی میان اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اعتبار ساقط است. با این حال اطلاعات کاربران اروپایی بر اساس سندی دیگری به ایالات متحده یا کشورهای دیگر منتقل شود.

فرمانده سنتکام به صدای آمریکا: رژیم جمهوری اسلامی منافع مردم ایران را فدای حفظ «قدرت نظامی» خود کرده‌ استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وکیل یکی از سه معترض محکوم به اعدام: تازه بعد از تائید حکم بود که اجازه دادند پرونده را مطالعه کنیموکیل یکی از سه معترض محکوم به اعدام: تازه بعد از تائید حکم بود که اجازه دادند پرونده را مطالعه کنیم روز سه‌شنبه ۲۴ تیر، بیش از پنج میلیون نفر در توئیتر با هشتگ‌های StopExecutionsInIran اعدام_نکنید به صدور این احکام اعتراض کردند.