برایان هوک:۳۰ کشور برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج‌فارس اعلام آمادگی کردند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برایان_هوک، رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در یک نشست خبری از همراهی ۳۰ کشور با ایالات متحده در عملیات برای حفاظت از آزادی کشتی‌رانی در خلیج‌_فارس خبر داد. بیشتر بخوانید:

هوک روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد در نشست خبری در نیویورک با تاکید بر این که یک چهارم نفت دنیا از خلیج‌فارس عبور می‌کند، از اعلام آمادگی آمریکا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات لازم با ذینفعان برای حمایت از امنیت دریایی خبر داد.

نهادهای ایران نسبت به دو سال و نیم قبل ضعیف‌ترند. بودجه نظامی ایران در سال دوم دولت ترامپ ۲۸ درصد کاهش پیدا کرد. در ماه مارس، حسن‌نصرالله رهبر حزب‌الله، خواهان دریافت پول شد چون دیگر آن منبع مالی قبلی را ندارد. تورم در ایران شدیدا اوج پیدا کرده و به حدود ۵۰ درصد رسیده. این نتیجه فساد و اقتصاد مارکسیستی است که مردم را ضعیف نگه‌ می‌دارد. امیدوارم ایران بفهمد دنبال گزینه هسته‌ای رفتن بهای سنگینی برای آنها دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشارکت بحرین در تلاش‌های آمریکا برای تامین امنیت دریانوردی در آب‌های خلیجپادشاهی بحرین دوشنبه 19 اوت اعلام کرد، این کشور به تلاش‌هایی خواهد پیوست که آمریکا همگام با دیگر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برای آزادی دانشمند ایرانی از زندان آمریکا کار سختی در پیش داریموزیر علوم: *برای آزادی دانشمند ایرانی از زندان آمریکا کار سختی در پیش داریم *متاسفانه وضعیت پیگیری این استاد رضایت‌بخش نیست *وزارت علوم به دلیل عدم دسترسی به این استاد پیگیری‌های لازم را به وزارت امور خارجه سپرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فروش سکه‌ای به ارزش 1.32 میلیون دلار در آمریکایک سکه 125 ساله به بهای 1.32 میلیون دلار در ایالت شیکاگوی آمریکا به فروش رفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دوچرخه های «بیدود» در تهران برای زنان ممنوع شده است؟برخی کاربران در شبکه های اجتماعی از محدودیت استفاده از دوچرخه‌های اپلیکیشن بیدود در تهران برای زنان خبر می دهند.\r\n بنابر گزارش‌ها برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی، افرادی که قصد استفاده از دوچرخه‌های
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیرعامل ایران خودرو عوض می‌شود/برای چند ماه کالای اساسی در انبار داریمسخنگوی دولت گفت: مدیرعامل ایران خودرو امروز عوض می شوند و آقای علی‌آبادی که در مپنا بودند به ایران‌خودرو می‌روند. مدیرعامل سایپا مشکل خاصی نداشته و ممنوع الخروجی‌ شش ماه ایشان بر اساس شکایت مشتری ها بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'در جستجوی فریده'، انتخابی ناشایست برای اسکار؟ | DW | 19.08.2019'در جستجوی فریده' نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰ است. فیلمی مستند. 'کودتا' یا 'انتخابی غیرشفاف' صورت گرفته است؟ حرف و حدیث زیاد است، اما برخی منتقدان هم فیلم را پسندیده‌اند و آن را نه 'سیاه‌نمایی' و نه 'واپس‌گرا' می‌دانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »