برایان هوک: فشار مالی حسن نصرالله را به جمع‌آوری کمک‌های خیریه وادار کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برایان هوک، مسئول گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه 20 آگوست

2019 گفت که تهران درآمدهای نفتی خود را صرف تامین مالی برنامه موشکی خود و تروریسم کرد و آمریکا توانسته «مانع سرازسر شدن میلیاردها دلار به سپاه پاسداران و خزانه ایران» شود.

او گفت صادرات نفت ایران به مقدار قابل توجهی کاهش یافته و بودجه سپاه پاسداران در دو سال گذشته 17 درصد کاهش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برایان هوک: آمریکا از شورای امنیت می‌خواهد تحریم‌های تسلیحاتی و مسافرتی بر رژیم ایران را ادامه دهدبرایان هوک: آمریکا از شورای امنیت می‌خواهد تحریم‌های تسلیحاتی و مسافرتی بر رژیم ایران را ادامه دهد هوک گفت: «توافق هسته‌ای با ایران هم از نظر اقتصادی به نفع رژیم ایران شد و هم باعث توسعه و آزمایش موشک‌های بالیستیک، و تقویت نیروهای نیابتی ایران شد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: سیا در برکناری مصدق نقشی نداشت/ ممنوعیت سفر قاسم سلیمانی تاسال دیگر به پایان می‌رسدنماینده ویژه آمریکا در امور ایران، در اظهاراتی نخ‌نما و واهی مدعی شد که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ملقب به 'سیا' نقشی در کودتای ۲۸ مرداد نداشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هوک: ۳۰ کشور آماده پیوستن به ائتلاف نظامی در خلیج فارس هستند | DW | 20.08.2019هوک: ۳۰ کشور آماده پیوستن به ائتلاف نظامی در خلیج فارس هستند برایان هوک از ابراز آمادگی ۳۰ کشور برای پیوستن به ائتلاف نظامی آمریکا به منظور حفاظت از کشتی‌ها در خلیج فارس خبر داد. او گفت صادرات روزانه نفت ایران از دو میلیون به ۱۰۰ هزار بشکه نفت رسیده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش حناچی به واگذاری مراکز بهاران شهرداری به بهزیستیواکنش حناچی به واگذاری مراکز بهاران شهرداری به بهزیستی پیش‌تر در توافقی میان شهرداری و استانداری مقرر شده بود ١١ مرکز بهاران به سازمان بهزیستی واگذار شود، اما برای این کار باید مجوز شورای شهر تهران اخذ شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جبل الطارق فشار آمریکا برای ادامه توقیف نفتکش ایرانی را رد کردجبل_الطارق فشار آمریکا برای ادامه توقیف نفتکش ایرانی را رد کرد ⚡️بر اساس بیانیه‌ای که حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در بریتانیا، منتشر کرده است، انتظار می‌رفت این نفتکش که رفع توقیف شده یکشنبه شب جبل‌الطارق را ترک کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شهردار تهران: فیلم سگ‌کُشی مربوط به سال ۹۶ استشهردار تهران در واکنش به انتشار فیلم مربوط به کشتن سگ‌ها در مراکز جمع‌آوری: تصاویر منتشر شده مربوط به سال ۹۶ است. دستور پیگیری این موضوع را صادر کردم و در این باره تذکر جدی دادم؛ همچنین پیمانکاری که نسبت به عملکرد آن اعتراض شده بود خلع ید شد. شماری از مدافعان حقوق حیوانات روز دوشنبه در اعتراض به کشتن سگ‌ها به شیوه‌های نامناسب در مراکز نگهداری حیوانات مقابل ساختمان شهرداری تهران تجمع کردند. میلانی، عضو شورای شهر تهران: با مقصران این فاجعه برخورد سازمانی و قضایی می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »