برای دومین روز متوالی؛ نمایندگان مخالف مانع سخنرانی رئیس اجرایی هنگ کنگ شدند

25/07/1398 02:20:00 ب.ظ

♦️برای دومین روز متوالی؛ نمایندگان مخالف مانع سخنرانی رئیس اجرایی هنگ کنگ شدند ⚡️کری لام، رئیس اجرایی دولت هنگ کنگ، برای دومین روز متوالی با اعتراض نمایندگان مخالف خود در پارلمان روبرو و مجبور شد، پارلمان این دولت شهر را ترک کند.

کری لام، رئیس اجرایی دولت هنگ کنگ، برای دومین روز متوالی با اعتراض نمایندگان مخالف خود در پارلمان روبرو و مجبور شد، پارلمان این دولت شهر را ترک کند. به گزارش آسوشیتدپرس، نمایندگان مخالف خانم لام د جو بایدن، درباره تماس پرزیدنت ترامپ با اوکراین برای تحقیقات درباره پسرش گفت: «پسر من هیچ خطایی انجام نداد. من هیچ خطایی نکردم. من سیاست دولت ایالات متحده برای ریشه کن کردن فساد در اوکراین را اجرا کردم و این چیزی است که باید بر آن تمرکز کنیم.

»

با تاکید بر نیاز به مهار قدرت ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در صحنه جهانی گفت: «ما نمی توانیم با رها کردن صحنه جهانی اجازه دهیم نفوذ روسیه بیشتر شود. ما نمی توانیم بگذاریم روسیه در دموکراسی های اوکراین، لتونی و لیتوانی مداخله کند و حتی تلاش هایش در دخالت در این دموکراسی ها را غیرقابل قبول عنوان نکنیم.»

، شهردار «ساوت بند» در ایندیانا، ضمن اشاره به سیاست زدایی از «دیوان عالی ایالات متحده» گفت: «ما نمی توانیم هر بار که یک کرسی خالی برای دیوان عالی پدید می آید بر سر آن در یک مناقشه ایدئولوژیک آخرالزمانی درگیر شویم. یک راه حل این است که دیوان عالی متشکل از ۱۵ قاضی باشد که تنها پنج عضو آن با اجماع ۱۰ عضو دیگر منصوب شوند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

یک رهبر معترضان در هنگ‌کنگ در حمله‌ای خشن مجروح شدرهبر یکی از بزرگترین گروه های دموکراسی خواه در هنگ کنگ هدف حمله ای خشن قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است. پیشتر شماری از نمایندگان پارلمان در اعتراض به بی‌توجهی رئیس اجرایی هنگ کنگ به مطالبات سیاسی معترضان، مانع از آن شدند که او بتواند برنامه دولت محلی در مورد واکنش به تظاهرات اعتراضی را به پارلمان ارائه دهد.

تردد بیش از ۳ میلیون نفر از مرزهای ایران/ افزایش روند بازگشت زائران/ مشکل امنیتی نداشتیمرئیس ستاد اربعین وزارت کشور گفت: از روز اول محرم تاکنون بالغ بر بیش از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر برای زیارت عتبات عالیات از مرزهای کشور خارج شدند.

قانون‌شکنی بوکر؛ دومین جایزه آتوود، اولین جایزه یک نویسنده زن سیاهپوستجایزه ادبی معتبر بوکر، شامگاه دوشنبه ۱۴ اکتبر در لندن، با تصمیم خلاف معمول داوران، به طور مشترک به دو زن اهدا شد: مارگارت آتوود، نویسنده کانادایی و برناردین اواریستو، نویسنده انگلیسی-نیجریه‌ای.

۲۹ هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف عمرانی کشور هزینه شدرئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور: ۲۹ هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف عمرانی کشور هزینه شد ۱۵ هزار میلیارد تومان برای بازسازی سایر استان‌های سیل‌زده کشور طی ۶ ماهه گذشته اختصاص یافته است iaaraash را نداره این بودجه ها رو بین مردم تقسیم کنن؟ اونطوری بیشتر ب نفعمونه :)

دولت ایران قانون مبارزه با پولشویی را اجرا می‌کندمعاون اول رئیس جمهوری ایران امروز آیین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی

تاکید سفیر ایران در افغانستان بر گسترش روابط تهران و کابلسفیر ایران در کابل در دیدار با رئیس اجرایی افغانستان بر گسترش روابط دو کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی