برای اولین‌بار در جهان؛ موفقیت یک جت‌من در انجام پرواز کاملا مستقل

18/02/2020 09:45:00 ق.ظ

برای اولین‌بار در جهان؛ موفقیت یک جت‌من در انجام پرواز کاملا مستقل

امارات عربی متحده, نمایشگاه هوایی دوبی

برای اولین‌بار در جهان؛ موفقیت یک جت‌من در انجام پرواز کاملا مستقل

ونس ریفیت، جت‌من ۳۰ سالۀ فرانسوی در حالی که کنترل کامل پرواز را در اختیار داشت، با بال‌هایی مجهز به چهار موتور مینی‌جت، تمام مراحل پرواز شامل بلند شدن از زمین، اوج گرفتن تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری و در نهایت فرود دوباره را با موفقیت انجام داد.

در جریان برگزاری نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی، ونس ریفیت جت‌من ۳۰ سالۀ فرانسوی موفق شد که پروازی صد در صد مستقل را انجام دهد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

عالی بود . آفرین . چقدر کاربردی تر شده نسبت به مدل های اولیش، البته هنوز خیلی بااینکه بشه بهش بعنوان یه وسیله نقلیه عمومی نگاه کرد فاصله داره چون هیچ قانونی برای پروازشون وضع نشده، ولی بعنوان یه تجربه تفریحی لوکس کاملا قابل عرضه است. از وقتی که کارم را در این دوره روحانی از دست دادم و بیکار شدم از صبح تا شب کارم شده دیدن این کلیپ (الهی کرونا بگیری مسعود بهنود)

آهاااا اين شد دودان ياشا خيلى مرسى دانشمندا

ای ئی هاچنر، نویسنده آمریکایی، در ۱۰۲ سالگی در گذشت🔺ای ئی هاچنر، نویسنده آمریکایی، در ۱۰۲ سالگی در گذشت ⚡️ای ئی هاچنر، نویسنده و نمایشنامه‌نویس بزرگ آمریکایی که دوست افراد سرشناسی مانند ارنست_همینگوی، تنسی_ویلیامز، و پل نیومن بود، روز شنبه ۲۶ بهمن در ۱۰۲ سالگی درگذشت.

روح‌الله زم در دادگاه: کنترل آمدنیوز در اعتراضات دی ۹۶ با من نبودروح‌الله زم، در دومین جلسه دادگاه بررسی اتهام‌هایش درباره اتهام «افساد فی الارض» که علیه او مطرح شده، گفت: «من اتهام افساد فی الارض را قبول ندارم.» او همچنین گفت که «قبل از دی ۹۶ آمدنیوز را رها کردم و تا اواسط ۹۷، کنترل آمدنیوز با من نبود.»

اعتراض در دانشگاه امیرکبیر؛ «مردم درگیر فقرند، اینا در فکر رای‌اند»دانشجویان در این تجمع شعارهایی در ارتباط با اعتراضات و رخدادهای چند ماه اخیر ایران از جمله اعتراضات آبان ماه ۹۸، شلیک به هواپیمای اوکراینی، دستگیری دانشجویان و تحریم انتخابات سر دادند. رهبر “موقتی” اخوند دجال خامنه ای ضحاک گفت: “مصیبت روزی است که مردم پای صندق نرون.” در کنار مردم مبارز ایران علیه رژیم اخوند دجال بایستد و‌ساکت نمانید. رای بی رای. تحریم انتخابات (انتصابات)! اينم سورپرازِ خبرنگاران جوانه 😂😂😂yjcagency یورو نیوز عزیز! از شمایی که ادعا می کنید، دموکراسی وجه تمایز فرهنگ اصیلتون با دیگر فرهنگ هاست تعجب می کنم که چرا اینقدر از رای دادن مردم ایران نگرانید؟ محض اطلاع بگم خدمتتون میزان حضور انتخابات پیش رو طبق نظر سنجی ها به شکل تصاعدی در حال افزایش هست!

پلیس برلین در پی عاملان تیراندازی در محل یک نمایش ترکی | DW | 17.02.2020پلیس آلمان در ارتباط با تیراندازی‌های مرگبار در برلین دو فرد مظنون را دستگیر کرده و در جستجوی دست‌کم چهار نفر دیگر است. در حمله مسلحانه در پایتخت آلمان یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند. ⚠️ برای دیدن بقیه ویدیو 👇

اخبار منتشره در خصوص ابتلا به ویروس کرونا در گیلان شایعه استمعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شایعات منتشره در برخی فضاهای مجازی در خصوص ابتلا به ویروس کرونا در کشور و گیلان را رد کرد.

۹۹ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ایران وایر: مجلس در راس امور نیست

euronews_icons_loading در جریان برگزاری نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی، ونس ریفیت جت‌من ۳۰ سالۀ فرانسوی موفق شد که پروازی صد در صد مستقل را انجام دهد.بخش انگلیسی صدای آمریکا - پرزیدنت دونالد ترامپ روز جمعه به درخواست علنی وزیر دادگستری‌اش برای توئیت نزدن درباره وزارت دادگستری بی توجهی کرد و گفت حق قانونی دارد از وزارت دادگستری بخواهد در یک پرونده جزایی مداخله کند، اما تاکنون تصمیم گرفته است چنین نکند.فی الارض را قبول ندارم.Aa همزمان با چهلمین روز کشته شدن مسافران هواپیمای اوکراینی که در اثر شلیک موشک‌ های سپاه پاسداران ساقط شد، جمعی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در تهران روز یکشنبه ۲۷ بهمن در محوطه این دانشگاه تجمع کردند.

در جریان این پرواز که جمعه ۱۴ فوریه انجام شد، او در حالی که کنترل کامل پرواز را در اختیار داشت، با بال‌هایی مجهز به چهار موتور مینی‌جت، تمام مراحل پرواز شامل بلند شدن از زمین، اوج گرفتن تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری و در نهایت فرود دوباره را با موفقیت انجام داد. . پرزیدنت ترامپ در توئیت خود امکان وقوع این احتمال که از ویلیام بار در یک پرونده جزایی در آینده چیزی بخواهد را باز گذاشت.