برادر نوید افکاری: صدای کشیده ‌شدن سکوی اعدام نوید را شنیدم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

«نیمه شب ماموران زندان آمدند و گفتند که وقت رفتن به تهران است. اول نوید را بردند. منتظر بودم که ما را هم ببرند، حبیب گفت صدای کتک زدن و درگیری می‌آید که ناگهان من صدای کشیده‌شدن سکوی صفحه اعدام را شنیدم.» اخبار_ایران نوید_افکاری بیشتر بخوانید👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- «وحید افکاری»، زندانی سیاسی محبوس در زندان عادل‌آباد شیراز و برادر کشتی‌گیر اعدام شده «نوید افکاری»، جزییات تکان‌دهنده‌ای از روزهای منتهی به اعدام برادر خود رااین زندانی سیاسی در گفتگو با اعضای خانواده خود، گفته است که روز شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹، در پی اعتراض او به جابه‌جا کردن «نوید»، هر سه برادر مورد ضرب و شتم مسوولان زندان قرار گرفته‌اند.

«وحید افکاری» همچنین گفته‌ است که در پی این ضرب و شتم، آن‌ها به سلول انفرادی منتقل شده‌اند و سلول او زیر محوطه‌ای قرار داشته که زندانیان را اعدام می‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نوید قهرمان

الهی بمیرم برای جوونهای رعنای میهنم 😢😢

روحش شاد ‌.

حتی خوندن این توییت ادم و داغ میکنه . چی به این برادران گذشته.... لعنت بهت خامنه ای خونخوار

😭😭😭😭😭😭 نوید_افکاری مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

وای چرا ما زنده ایم از این حجم درد ،نفسم بالا نمیاد 😭😭😞😞🤬🤬🤛🤛🤛🤛🕊🕊🕊🕊🕊

khamenei_ir توف تو روحت

تف به وجود بی شرفشون

بدنم يخ كرد

نوید جوان رعنایی بودکه قدرت سازماندهی داشت.شیوه دفاعش دردادگاه وخزانه واژه هایش راببینیداصلافرق میکندبا بسیاری ازورزشکاران یاجوانان دیگر.بنظرمیایدنویدنشان شده بودکه برایش دسیسه بچینند وبکشند.کشتندش ولی نتوانستندازادگیش راپنهان کنند.اوجنگ اخرراپای چوبه دارانجام دادوبرنده شدسرفراز.

مادرشونو

گیرم که میگیرید، گیرم که میکشید با رویش ناگزیر جوانه چه میکنید.

Hamidperser1 روحش شاد

صد رحمت به یزید، صد رحمت به چنگیز خان مغول

ايران پر از درد و رنج و داغدار براى نويد قهرمان و همه عزيزانى كه قربانىِ بى دادگاه هاى نظام ديكتاتورى شدند.

_I_King_I_ ننگ بر نظام کثیف آخوندی مرگ بر مزدوران کثیفتر از نظام آخوندی دشمن را یک بار باید کشت، مزدوران و خیانتکاران را هزار بار. روز محاکمه و تقاص گرفتن از اخوندهای هزار پدر نزدیک است، بگفته شادروان رضا_فاضلی گرامی آخوند زنده نذارید کاری میکنیم آخوند نام ایران شنید، در جا سکته کند.

همه وجودم، روحم، روانم و جسمم درد میکنه😔

لعنت به جمهورى اعدامى... از راس تا مزدوران جيره خوار! فراموش نميكنيم راه_نوید_ادامه_دارد پیمان_نوین

لعنت بر همشون کی میرسه انتقام از آخوندها ومخصوصا نوچه هاشون بگیریم

در تاریخ از نوید ها و ندا ها با عنوان بزرگ مردان و شیرزنان ایران زمین یاد خواهد شد، تا زمانی که سکوت اختیار کرده ایم و بی تفاوت، از ما در تاریخ با چه صفتی یاد خواهد شد؟؟ نوید_افکاری پیام_نوین خیزش آبان_ادامه_دارد

😣😣سخته سخت

کثافتا کثافتا. اینا چه شغال هایین افتادن به جون ملت.

چقدر اینا شعر میگن 😂

😔

در نهایت یا اسلام میمونه یا ایران! خلیج فارس رنگش قرمز باید بشه تا انتقام هممون گرفته بشه!

چشمام رو بستم و تجسم کردم جملات بالا رو ! عرق سرد کل بدنمو گرفت

نفسم در نمياد

یاااااخدا😢😢😢

HedayatBahare

به زودي خون نا به حق ريخته اين جوان دلير بيگناه دامن آمران و جلادانش را ، هم در اين دنيا و هم در عالم بعد ، خواهد گرفت. دور نيست آن روز. نويد_افكاري تو پيروز واقعي اين كشتي بودي. ياد و نامت در تاريخ اين سرزمين جاودان خواهد ماند. به هموطني با تو افتخار مي كنم فرزند برومند ايران.

🥺😞😢

سرطان سلطنت روحانیت

ای وای من. ای وای

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارشگر ویژه سازمان ملل اقدام ایران در اعدام نوید افکاری را «نقض فاحش حق زندگی» دانست؛ انتقاد از تلاش برای خاموش کردن صدای معترضانگزارشگر ویژه سازمان_ملل اقدام ایران در اعدام نوید_افکاری را «نقض فاحش حق زندگی» دانست؛ انتقاد از تلاش برای خاموش کردن صدای معترضان کاش می گفتید نوید افکاری ها
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل اقدام ایران در اعدام نوید افکاری را «نقض فاحش حق زندگی» دانست؛ انتقاد از تلاش برای خاموش کردن صدای معترضانگزارشگر ویژه سازمان_ملل اقدام ایران در اعدام نوید_افکاری را «نقض فاحش حق زندگی» دانست؛ انتقاد از تلاش برای خاموش کردن صدای معترضان کاش می گفتید نوید افکاری ها
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران خواستار آزادی نسرین ستوده شد | DW | 27.10.2020در گزارش سالانه وضعیت حقوق بشر در ایران از جمله به سرکوب اعتراضات مردم در آبان سال ۹۸ و اعدام نوید افکاری اشاره شده است. جاوید رحمان همچنین خواستار پاسخگویی مسئولان جمهوری اسلامی و آزادی بی درنگ نسرین ستوده شد. چرا این ابله گزارشگر ماس کلی بشر در زندانهای ج.ا زندانی شده اند ولی آنچه که شاهد هستیم توجه صرف رسانه ها به چند مورد خاص است. البته که میدانیم جریان چیست ولی برای آنان که نمیدانند بایستی جالب باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مخالفان در بلاروس اعتصاب سراسری اعلام کرده‌اند؛ تازه‌ترین تلاش مخالفان برای برکناری لوکاشنکومخالفان در بلاروس اعتصاب سراسری اعلام کرده‌اند؛ تازه‌ترین تلاش مخالفان برای برکناری لوکاشنکو جمعیتی که با شعار «اعتصاب، اعتصاب، اعتصاب» به اقامتگاه لوکاشنکو نزدیک می شدند با نارنجک های صوتی، گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور روبرو شدند. براشون آرزوی موفقیت می‌کنم، دیکتاتورها باید بروند چه در بلاروس چه در ایران.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: آمریکا و هند از ارتقاء همکاری‌های راهبردی دوجانبه استقبال می‌کنندمایک پمپئو: آمریکا و هند از ارتقاء همکاری‌های راهبردی دوجانبه استقبال می‌کنند مایک پمپئو و مارک اسپر، وزیران خارجه و دفاع آمریکا، که به هند سفر کرده‌اند در سومین نشست سالانه گفتگوی ۲+۲ وزیران آمریکا و هند در دهلی نو، با همتایان هندی خود دیدار کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه: رژیم اسد و متحدان روسی و ایرانی او ثبات منطقه را تهدید می‌کنندفرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه: رژیم اسد و متحدان روسی و ایرانی او ثبات منطقه را تهدید می‌کنند فرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه افزود: «اقدامات نیروهای هوادار رژیم مناقشه را طولانی‌تر کرده و رنج مردم سوریه را عمیق‌تر می‌‌کند.» چه جالب ثبات منطقه برای آمریکای متجاوز... ازکی تا حالا اسراییل شده کل منطقه الدنگ خان . ایران در پی ثبات در منطقه ایی است که آمریکا سعی دارد با ایجاد اغتشاش مدیریتش کند.اگر ثبات باشد و همه در صلح وصفا باشند آمریکا اینجا چه غلطی باید داشته باشد که بکند؟! اغتشاش و ترساندن دولت های احمق عرب باعث حضور دائمی آمریکاست در منطقه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »