براساس یک نظرسنجی در ایران بازاریان به سال ۱۴۰۱ خوشبین نیستند | DW | 26.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج یک نظرسنجی در ایران نشان می‌دهد کە فعالان اقتصادی و کارآفرینان بە چشم‌انداز اقتصادی سال ۱۴۰۱ خوشبین نیستند. ۷۱ درصد پرسش‌شوندگان پیش‌بینی کردەاند کە تورم در سال جاری افزایش خواهد یافت.

"دیده‌بان کسب‌و‌کار" کە در حوزه‌های استراتژی و راهبرد کسب‌وکار برای شرکت‌ها و استارتاپ‌ها در ایران گزارش تهیه می‌کند، در یک تحقیق دیدگاه فعالان بازار را در مورد وضعیت اقتصادی سال ۱۴۰۱ جویا شدە است.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که بدبینی نسبت به فضای کسب‌وکار در سال ۱۴۰۱ همانند سال‌های قبل پابرجاست و از نگاه بازاریان تنها امید تحول در اقتصاد ایران، رفع تحریم‌های غرب است.در حالی کە مذاکرات بازگشت به برجام بین جمهوری اسلامی و کشورهای غربی در ماه‌های گذشتە بە بن‌بست رسیدە است، بر اساس نظرسنجی صورت گرفته ۵۳ درصد از کارآفرینان بر این باورند که امسال کاهش تحریم‌ها رخ خواهد داد.

یکی از پرسش‌های"دیدەبان کسب‌وکار"، موضوع مهاجرت نیرو‌های متخصص و تحصیل‌کرده به خارج از ایران است. ۶۱ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند که مهاجرت نیروی انسانی متخصص افزایش خواهد یافت. "دیده‌بان کسب‌و‌کار" گفتە کە "نزدیک به هزار" فعال اقتصادی و کارآفرین در ایران را برای این بررسی مورد پرسش قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باشه اقتصاد ایران، بد!اما اقتصاد بهم ریخته آلمانِ شما خوبِ ...باشه: توراست میگی!خودتان هستید🤣😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رکورد هزینه‌های نظامی در سطح جهانی شکست؛ ۲.۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۱«سیپری» در گزارشی اعلام کرد که هزینه‌های نظامی کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ و با وجود پیامدهای اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا به روند صعودی خود برای هفتمین سال متوالی ادامه داده و با ثبت رکوردی تازه به ۲.۱ تریلیون دلار رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بهادری جهرمی: هیچ تغییری در تیم اقتصادی دولت رخ نداده استسخنگو و دبیر هیئت دولت با رد تغییر در تیم و تصمیمات اقتصادی دولت جزئیات تصمیم‌گیری برای تغییر ترکیب کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد. ما باید فرصت برابر مطالعه داشته باشیم . ۳ ساله کنکور رو عقب میندازن چوبشو ما باید بخوریم؟ما فقط ۱۰ ماه وقت داشتیم .و از زمان اعلام نتایج هم ۷ ماه.این تبعیض آشکاره لطفا صدای ما باشید . تعويق_كنكور_ارشد_۱۴۰۱ یعنی باید رید تو مملکتی که یک فرد بدون علم اقتصاد و تجربه کاری عمده اقتصادی معاون اول اقتصادی رئیس جمهوری میشه و هیچ تغییری هنوز مشاهده میگن نشده! تا الان ریده شده تو کص و کون اقتصاد هم متوجه نشده! دلار که قیمتشو ننه بزرگ منم میدونه اونم نفهمیدین؟! همون ریدهمالی بود که ۴۳ سال بوده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکر ۶ نرخی شد/ افزایش ۲۷۰ درصدی در سال گذشتهدبیر اتحادیه بنکداران گفت: بعد از اینکه ارز ترجیحی برای واردات شکر حذف و واردات این کالای اساسی با ارز نیمایی صورت گرفت شاهد افزایش نرخ شکر در بازار بودیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| شادترین کشورهای جهان در سال 2022
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شدیک عضو کمیسیون عمران مجلس: *اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شد *متاسفانه در فصل بهار بارش چندانی نداریم *خیلی از استان‌ها امروز دچار کمبود جدی آب هستند *مهار آب در شمال می‌تواند بخشی از کمبودها را جبران کند باید با نصب دستگاه آب شیرین کن در دریای خزر و خلیج فارس و احداث خط لوله ؛ آب شیرین به پشت سدهای ایران رساند ؛؛⚘⚘⚘
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسن‌ترین فرد شناخته شده در جهان در ۱۱۹ سالگی درگذشتکانه تاناکا دو بار از بیماری سرطان جان سالم به در برده بود و شاهد هر دو جنگ جهانی همراه با همه‌گیری ویروس آنفولانزای اسپانیایی در سال ۱۹۱۸ و کرونا در سال ۲۰۲۰ بوده است. فقط 119 سال؟! من که می خواهم تا ابد زنده بمانم!😁👇
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »