برادرزاده بن‌لادن: پیروزی ترامپ جلوی وقوع حملات ۱۱ سپتامبر دوم را می‌گیرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برادرزاده اسامه بن لادن ادعا کرده است که در صورت انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، حمله دیگری با الهام از حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ به برج تجارت جهانی ایالات متحده می‌تواند رخ بدهد؛ حمله‌ای که به گفته او تنها دونالد ترامپ توانایی جلوگیری از آن را دارد.

برادرزاده اسامه بن لادن ادعا کرده است که در صورت انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، حمله دیگری با الهام از حملات یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی به برج تجارت جهانی ایالات متحده می‌تواند رخ بدهد؛ حمله‌ای که به گفته او تنها دونالد ترامپ توانایی جلوگیری از آن را دارد.

نور بن لادن در نخستین مصاحبه رسانه‌ای خود به نشریه نیویورک پست گفته است:«در حالی داعش در دولت تحت مدیریت اوباما و بایدن قدرت گرفت و حوزه عمل آنها تا اروپا گسترش یافت ولی این دونالد ترامپ بود که موفق شد پیش از آن که این گروه موفق به انجام عملیاتی شود، از ما و آمریکا در برابر تهدید‌های آنها محافظت کرد و ریشه آنها را خشکاند.»

خانم بن لادن، ​​که در سوئیس زندگی می‌کند، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال جاری میلادی را مهمترین انتخابات نسل حاضر توصیف کرده و با تاکید بر این که خود را قلبا یک آمریکایی می‌داند از پیروزی آقای ترامپ در این انتخابات حمایت کرده است. او در این گفتگو تصریح کرده که «انتخاب دوباره آقای ترامپ نه تنها برای آمریکا بلکه برای آینده تمدن غربی حیاتی است.»خانم بن لادن یادآور شده که با مرور حملات تروریستی رخ داده در اروپا که طی ۱۹ سال گذشته روشن می‌شود که اسلام افراطی کاملا در جامعه اروپا نفوذ کرده و در آمریکا نیز اخیرا چپ‌گراها با صاحبان این ایدئولوژی همسو شده‌اند که اتحاد بسیار خطرناک است.

خانم بن لادن در حالی با به سرگذاشتن کلاه تبلیغاتی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ در سوئیس تردد می‌کند که مطابق نتایج نظرسنجی سال ۲۰۱۸ موسسه گالوپ، تنها ۱۸ درصد مردم سوئیس حامی آقای ترامپ هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ خانواده جیکوب بلیک در مخالفت با سفر ترامپ به کنوشا جشن برپا کردندآقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا اعتراض‌های ضد نژادپرستی اخیر در کشورش را اقداماتی با هدف ایجاد «رعب و وحشت داخلی» توصیف کرد که به گفته وی توسط «گروه‌ها و افراد خشونت طلب» ترویج می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: صربستان، سفارت خود را به قدس منتقل می‌کنددونالد ترامپ، رئيس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که کوزوو و اسرائیل برای عادی سازی روابط به توافق رسیده‌اند و صربستان، سفارت خود را به قدس منتقل می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ از محکوم کردن روسیه به خاطر مسمومیت آلکسی ناوالنی خودداری کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است که هیچ مدرکی در مورد مسمومیت آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه ندیده است. آقای ترامپ در یک نشست خبری گفت 'دقیقا' نمی‌داند چه اتفاقی برای آقای ناوالنی افتاده اما 'آن را بررسی خواهد کرد.' رئیس‌جمهوری آمریکا سپس به خبرنگاران گفت که انتقادهای خود را متوجه چین کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افزایش واکنش‌ها به اظهارات ترامپ درباره سربازان کشته شده در جنگ - BBC News فارسیدونالد ترامپ با موج جدیدی از انتقادها نسبت به اظهاراتش درباره سربازان کشته شده در جنگ روبرو شده است. او این سخنان را تکذیب کرده اما نشریه آتلانتیک و همچنین خبرگزاری آسوشیتد پرس به طور مستقل سخنان آقای ترامپ را منتشر کرده اند که طی آن رئیس جمهور آمریکا سربازان کشته شده در جنگ جهانی را 'بازندگان' خوانده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه نزاع بر سر اظهارات منسوب به ترامپ درباره کشته‌های جنگ - BBC News فارسیدونالد ترامپ در حمله ای به جفری گلدلبرگ، خبرنگار مجله آتلانتیک، او را شخصی 'زننده' خوانده است. این پس از آن است که آقای گلدبرگ گزارش داد رئیس جمهور آمریکا سربازان ارتش را 'بازنده' و 'احمق' توصیف کرده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به تصمیم صربستان برای انتقال سفارت خود در اسرائیل به قدسوزارت امور خارجه ترکیه نسبت به تصمیم صربستان برای انتقال سفارت خود در اسرائیل به قدس ابراز نگرانی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »