بدون ماسک وارد مترو نشوید

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بدون ماسک وارد مترو نشوید ماسک_بزنیم

مترو این روز ها سریع ترین و پرکاربرد ترین وسیله حمل ونقل شهری است که نقش مهمی در جابه جایی شهروندان ایفا میکند.

اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه ، مترو یکی از محیط های مخاطره آمیز در این زمینه به حساب می آید که رعایت نکات بهداشتی در هنگام استفاده از آن به یک الزام تبدیل شده و عدم رعایت پروتکل ها میتواند عواقب جبران ناپذیری را برای مردم داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برخورد سازمان تاکسیرانی با رانندگان بدون ماسکبرخورد سازمان تاکسیرانی با رانندگان بدون ماسک رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با تاکید بر لزوم سخت‌گیری در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط سازمان‌های تاکسیرانی و شهرداری‌ها افزود: قطعاً با رانندگان متخلف بدون ماسک برخورد خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی کرونا در هوای محیط های بسته فاقد تهویه/ ماسک سوپاپ دار نزنیدوزارت بهداشت: *کرونا در هوای محیط‌های بسته فاقد تهویه در تهران (نظیر بازار بزرگ تهران و شعب یکی از بانک‌ها)شناسایی شده است *هموطنان حضور غیر ضروری خود در فضاهای بسته و پر تجمع را به حداقل ممکن برسانند *ماسک سوپاپ دار نزنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خطر انتقال کرونا از افرادی که ماسک نمی زنندخطر انتقال کرونا از افرادی که ماسک نمی‌زنند معاون وزارت بهداشت بر لزوم استفاده از ماسک جهت کنترل ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: اگر فردی را دیدید در جمعی ماسک نزده، بدانید می‌تواند خطر بزرگی برای شما باشد، حتی اگر شما ماسک زده باشید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماسک یا طلق محافظ، کدامیک برای جلوگیری از ابتلا به کرونا موثرتر است؟در حالی که همه‌گیری کرونا همچنان در حال یکه‌تازی است و شهرها و کشورهای مختلف جهان را درگیر خود کرده است، دولت‌ها شهروندان را برای مقابله با بیماری کووید۱۹ به رعایت اصول بهداشتی نظیر شستن مرتب دست‌ها و پوشاندن صورت با ماسک تشویق می‌کنند. اما ماسک یا طلق، کدامیک موثرتر است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جراح کل ایالات متحده از همه می‌خواهد ماسک به صورت بزنندجراح کل ایالات متحده از همه می‌خواهد ماسک به صورت بزنند مقام ارشد بهداشت و سلامت ایالات متحده از همه می‌خواهد برای پرهیز از شیوع «کووید۱۹» در اماکن عمومی ماسک به صورت بزنند، اما او این امر را برای کل کشور اجباری اعلام نکرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایلان ماسک مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت‌های «تسلا» و «اسپیس اکس» هفتمین ثروتمند جهان است🔺ایلان ماسک مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت‌های تسلا و اسپیس_اکس هفتمین ثروتمند جهان است ⚡️بنا به شاخص میلیاردر‌های بلومبرگ، ثروت و دارایی ایلان ماسک، موسس و مدیر خودروسازی «تسلا» و شرکت فضایی «اسپیس‌اکس» از وارن بافت، ثروتمند آمریکایی پیشی گرفت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »