بدون پیش شرط با ایران ‌مذاکره می‌کنیم/ ایرانی‌ها آمادگی خود برای گفت‌وگو را نشان دهند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مورگان اورتاگوس مدعی شد؛ بدون پیش شرط با ایران ‌مذاکره می‌کنیم/ ایرانی‌ها آمادگی خود برای گفت‌وگو را نشان دهند

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت امور خارجه آمریکا، «مورگان اورتاگوس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در تازه‌ترین اظهارات خود گفت: رییس‌جمهور ما و وزیر امور خارجه ما چندین بار گفته‌اند آماده گفت‌وگوی بدون پیش‌شرط با ایران هستند؛ اکنون این ایرانی‌ها هستند که باید نشان دهند که آماده گفت‌وگو هستند.

اورتاگوس همچنین گفت: با وجود برخی سخنان در واشنگتن در دو ماه گذشته که دولت در حال حرکت به‌سمت جنگ با ایران است، ما فکر می‌کنیم اقدامات ما بر عکس است و ما در حال رفتن به سمت جنگ نیستیم. سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده افزود: تلاش ما برای مذاکره با ایران ادامه دارد ما بدون پیش‌شرط با ایرانی‌ها دیدار، گفت‌وگو و مذاکره می‌کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همکاری آمریکا و آرژانتین برای مبارزه با تروریسم ایران و حزب الله لبنانایالات متحده آمریکا اعلام کرد که از تلاش‎های جدید آرژانتین برای مبارزه با عاملان تروریسم وابسته به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی پیشین کاخ سفید از اقدام بی‌بی‌سی برای «معامله با دولت ایران» انتقاد کردسخنگوی پیشین کاخ سفید از اقدام بی‌بی‌سی برای «معامله با دولت ایران» انتقاد کرد آری فلایشر، سخنگوی پیشین کاخ سفید گفت: سی‌ان‌ان هم همین معامله را با صدام_حسين در عراق کرد که آن‌ها خبر خوشی و شادی بدهند و در مقابل دفتر آن‌ها در عراق باز بماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادعای سرپرست پنتاگون: به دنبال مسیر دیپلماتیک برای ارتباط با ایران هستیمادعای سرپرست پنتاگون: به دنبال مسیر دیپلماتیک برای ارتباط با ایران هستیم سرپرست پنتاگون و نامزد ترامپ برای مقام وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به دنبال جنگ با ایران نیست و مدعی شد به دنبال مذاکره با جمهوری اسلامی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیشنهاد مصاحبه با رسانه‌های ایران را با کمال میل می‌پذیرم/ محدودیت تردد ظریف در نیویورکپمپئو:پیشنهاد مصاحبه با رسانه‌های ایران را با کمال میل می‌پذیرم/ محدودیت تردد ظریف در نیویورک
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عربستان با افزایش سهمیه حج ایران موافقت کردعربستان با افزایش سهمیه حج ایران موافقت کرد معاون سازمان حج و زیارت از موافقت عربستان با درخواست ایران برای افزایش سهیمه حج تمتع خبر داد. سهیمه حج ایران برای امسال ۸۶ هزار و ۵۵۰ نفر بود که وزارت حج عربستان ۲ هزار سهم دیگر به آن اضافه کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مراسم ختم قرآن برای شهدای 15 جولای با حضور اردوغان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »