بخش اعظمی از آتش جنگل‌های گچساران کنترل شده/ باد شدید مانع پرواز بالگردها شده

21/04/1400 05:09:00 ب.ظ

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد خبر داد بخش اعظمی از آتش جنگل‌های گچساران کنترل شده، باد شدید مانع پرواز بالگردهاست

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش اعظمی از آتش جنگل‌های نارک، خامی، گناوه لری و فتح گچساران کنترل شده اما هنوز مهار نشده است. وی اظهار کرد: وزش باد کنترل آتش را با کندی مواجه کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دو فروند بالگرد اقدام به فرود در ارتفاعات نارک و خامی کردند که ورزش باد شدید مانع از ورود آنها شده است.

محمدی تصریح کرد: آتش جنگل‌های خامی، گناوه لری و فتح در کنترل است اما همچنان خاموش و مهار نشده است. وی ادامه داد: آتش در چند نقطه از مناطق کوکامی گناوه لری و فتح شعله‌ور است که دنبال و پیگیر هستیم در صورت توقف وزش باد، نیروهای را با بالگرد به منطقه اعزام کنیم.

مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون چهار بالگرد ( بالگردهایی از ارتش، هلال احمر و هوا فضای سپاه) در استان کهگیلویه و بویراحمد جهت کمک به اطفاء حریق مستقر هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آتش سوزی ارتفاعات نارک گچساران مهار شد/ خامی همچنان می سوزد/ امکان آب پاشی از سوی بالگردها وجود ندارد+فیلمفرماندار گچساران در گفت و گو با ایلنا: آتش سوزی ارتفاعات نارک گچساران مهار شد/ خامی همچنان می سوزد/ امکان آب پاشی از سوی بالگردها وجود ندارد+فیلم

برآورد خسارت ۴۰۰ هکتاری آتش سوزی جنگلهای نارک گچسارانیک فعال محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برآورد اولیه از میزان خسارات وارده ناشی از آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع «نارک» گچساران بیش از ۴۰۰ هکتار است.

نماینده روسیه: بیش از ۹۰ درصد مسیر در مذاکرات وین طی شده استنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در گفت و گویی به پیشرفت های حاصل شده در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین و زمان برگزاری دور جدید این مذاکرات پرداخت.

دادستان کل سیستان‌وبلوچستان: سردخانه‌ها از جنازه‌ پر شده استدادستان کل سیستان و بلوچستان درباره وضعیت شیوع کرونا در این استان گفت سردخانه‌ها از جنازه پر شده و واقعیتی است که نمی‌توان انکار کرد. - خبرگزاری آناتولی

محدودیت های شدید در مرزها، چه نوار مرزی و چه در مرزهای مجاز در حال اعمال استقاسمی در پی انتشار اظهارات یک عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان واجد ادعای عدم اقدام لازم در کنترل مرزها، با اشاره به اینکه از ماه ها قبل اقدامات کنترلی در مرزها توسط ستاد کل نیروهای مسلح تشدید شده است، گفت: علاوه بر کنترل نوار مرزی، تردد از مرز های مجاز، محدود شده است و در مورد خط مرزی هم طی فواصل مختلف، ارتش در مرزهای افغانستان و سپاه هم در مرزهای پاکستان حضور دارند. بعلاوه؛ مرزبانی هم اقدامات کنترلی را تشدید نموده که روند دستگیری‌ اتباع غیر مجاز نشان می‌دهد که با موفقیت این ماموریت در حال انجام است. انشالله بزودی واکسیناسیون همه را بیمه خواهد کرد.

ریچارد برانسون بر فراز جو زمین، سفر فضایی مالک شرکت‌های ویرجین عملی شداو با عملی کردن این ماموریت آن هم ۹ روز زودتر از سفر برنامه‌ریزی شده برای جف بزوس مالک آمازون، توانست در مسابقه فضایی میلیاردرها برنده شود.