بخشنامه منطقه آزاد اروند: حرف‌زدن با مدیرعامل ممنوع است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به تازگی سازمان «منطقه آزاد اروند» بخش‌نامه‌ای صادر کرده که مطابق آن، کارکنان حق صحبت کردن با مدیران این سازمان را در اماکن عمومی ندارند. اخبار_ایران

در متن این بخش‌نامه آمده است که این ممنوعیت به‌دلیل «رعایت انضباط سازمانی و جلوگیری از هرگونه خلل در انجام فعالیت‌های سازمانی»، اعمال می‌شود.

در عین حال، سایت دیدبان ایران در گفتگویی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، نوشته است که مدیر روابط عمومی این سازمان، این بخشنامه را تایید کرده و گفته است که «این بخش‌نامه یک دستورالعمل داخلی است.» روابط عمومی این سازمان همچنین اعلام کرده که علت صدور این بخش نامه، این بوده که «اخیرا فردی برای ارائه درخواست استخدام به سازمان آمده بود و در راهرو از مدیر سازمان در این رابطه سوال پرسیده است.»

او همچنین گفته است که این، «اصلا کار درستی نیست» و وقتی کارکنان «در راهرو، از مدیران و معاونان سوال می‌پرسند، به نوعی مزاحم این عزیزان» می‌شوند. «سعید محمد»، فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران و رئیس شورای مناطق آزاد تجاری، «محمدرضا اسکندری»، وزیر جهادکشاورزی دولت اول محمود احمدی نژاد را به‌عنوان مدیرعامل منطقه آزاد اروند، انتخاب کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه آمریکا: پولی آزاد نشده و همه تحریم‌ها علیه ایران همچنان برقرار استوزارت خارجه آمریکا: پولی آزاد نشده و همه تحریم‌ها علیه ایران برقرار است سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید که تمام تحریم‌های آمریکا تا زمانی که بازگشت متقابل به برجام روی ندهد، ‌کماکان پابرجا خواهد بود. ⬇️ بیشتر بخوانید: حرف راست از دهن دموکرات ها در نمیاد 👍👍👍
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قاآنی: هر کجا تشخیص دهیم با اسرائیل برخورد جدی می‌کنیمقاآنی: هر کجا تشخیص دهیم با اسرائیل برخورد جدی می‌کنیم اسماعیل قاآنی روز پنجشنبه در ارتباط با حملات موشکی سپاه_پاسداران به اربیل مدعی شد: «در اربیل خیلی از کسانی که در کنارتان زندگی می‌کردند، نمی‌دانستند پایگاه شما است. اما تحت رصد ما بودید.» 😂😂😂😂 قاآنی مثل سایر تروریستای سپاه زر مف میزنه ... این سرداران متوهم و پوشالی دارن سر ایران رو به باد میدن ... حاجی ، نگفته اسرائیلی ها خودشون رو تجهیز به پوشک کردن😄😄😄
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک فعال مدنی در نقده با شلیک مستقیم نیروهای امنیتی زخمی شدنیروهای امنیتی شهرستان نقده در استان آذربایجان_غربی، صبح روز ۲۵فرودین۱۴۰۱، با یوروش به محل کار «علی حاج‌محمدی»، این زندانی سیاسی سابق و فعال مدنی ساکن این شهر را با شلیک دو گلوله زخمی کردند. علی_حاج‌محمدی فعالان_مدنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نارضایتی رئیسی از 'روابط اقلیم کردستان عراق با اسرائیل' | DW | 14.04.2022ابراهیم رئیسی در دیدار با وزیر خارجه عراق گفت که اقلیم کردستان 'دچار غفلت‌هایی شده است'. او گفت اجازه نمی‌دهد امنیت ایران از طریق عراق به خطر افتد. ایران از عادی‌سازی روابط کشورهای همسایه با اسرائیل به شدت ناراضی است. کردستان و اسرائیل پشتیبان یکدیگر خواهند بود. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: غول نفتی چین در تدارک قطع همکاری با غرب استاز سرمایه‌گذاری این شرکت دولتی چین در بریتانیا، کانادا و آمریکا بیش از ده سال نمی‌گذرد. سینوک ۱۵ میلیارد دلار از نکسن کانادا را هم در اختیار دارد، مزیتی که چین را به قله تولیدکنندگان در سطح دنیا رساند. حال این غول نفتی تصمیم گرفته روابط اقتصادی خود را با این سه کشور قطع کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایلان ماسک پیشنهاد خرید توئیتر را با ۴۱ میلیارد دلار پول نقد دادبراساس پیشنهاد ۴۱ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توئیتر، بهای هر سهم این شرکت معادل تقریبا ۵۴ دلار خواهد بود که در مقایسه با ارزش آن در روز اول آوریل، ۳۸ درصد بیشتر است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »