بخشش‌های دقیقهٔ نودی ترامپ؛ استیو بنون، مشاور پیشین خطاکار هم عفو شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عفو آقای بنون، یکی دیگر از بخشش‌هایی است که رئیس جمهوری ایالات متحده، در آخرین ساعات باقی‌مانده از صدارتش آن را به انجام می‌رساند.

وی سال گذشته به فساد مالی و بهره‌برداری شخصی از اموال عمومی بازدداشت شده و بنا بود در ماه مه از نو روانهٔ دادگاه شود.

دو خوانندهٔ رپ به نام‌های لیل وین و کداک بلک، که به‌دلیل حمل سلاح گرم محاکمه شده‌اند،‌ و همچنین کوامی کیل‌پاتریک، شهردار پیشین دیتروت که به اتهام فساد در حال سپری کردن حکم ۲۸ سال زندان خود بود، در میان آخرین عفوشدگان هستند. در بیانیهٔ کاخ سفید که به‌همین مناسبت منتشر شده است آمده است که با فرمان اخیر ریاست جمهوری در مجموع، ۷۳ تن دیگر بخشیده شده و مجازات‌ ۷۰ تن دیگر نیز تخفیف یافته است.آقای ترامپ پیش از این نیز به‌مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی، با استفاده از اختیارات خود، طبق سنت رئیس‌جمهوران آمریکا، شمار دیگری را نیز عفو کرده بود.

بخشش‌های دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری‌اش جنجال‌هایی را به‌همراه داشت، زیرا وی بدون بررسی درخواست‌های رسمی برای عفو، و تنها براساس توصیهٔ آشنایان، حامیان مالی و مجریان فاکس نیوز شماری از محکومانِ جرائم سایبری، حمل سلاح و فساد مالی را نیز بخشید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ 73 زندانی از جمله مشاور سابق خود را عفو کرددونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فرمان عفو 73 زندانی از جمله استیو بنون، مشاور پیشین وی در کاخ سفید را صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شدمنصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دومین استیضاح دونالد ترامپ هم رای نیاورد؛ رییس جمهوری پیشین آمریکا از اتهام «تحریک به شورش» تبرئه شد🔴 خبر فوری - دومین استیضاح دونالد ترامپ هم رای نیاورد؛ رییس جمهوری پیشین آمریکا از اتهام «تحریک به شورش» تبرئه شد اگه رای میاورد چه گوهی میخوردند؟ دقیقا باید می‌شد ترامپ خو نگفته برین کنگره را چرکنین امو شاخدار کرده همه گفه امو خراب ساخت چاقو دسته خودشو نمیبره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ در زمان برپایی دادگاهش مشغول بازی گلف بود!دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده، جلسه دادگاه سنا به اتهام تحریک طرفداران خود برای هجوم ترامپ به دست جمهوری اسلامی وبه نفع دموکراتها و همکاریه دموکراتها ترور خواهدشد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »