بحران اوکراین؛ فرانسه «جنگ اقتصادی و مالی تمام عیار» علیه روسیه اعلام کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برونو لو مایره، وزیر دارایی فرانسه، گفت تحریم‌هایی که تاکنون فرانسه و سایر کشورهای غربی علیه روسیه وضع کرده‌اند «بسیار موثر» خواهند بود.

او در مصاحبه‌ با یک رادیوی فرانسوی گفت: «ما علیه روسیه یک جنگ تمام عیار اقتصادی و مالی را آغاز کرده‌ایم و این تحریم‌ها اقتصاد روسیه را ساقط خواهد کرد».

جمهوریخواهان در نامه خود می‌گویند: «تهاجم نظامی روسیه به اوکراین نشان داد که صندوق بین‌المللی پول در ماه اوت سال گذشته نمی‌باید حق ویژه برای برداشت از ذخایر ارزی ۶۵۰ میلیارد دلاری روسیه را تصویب می‌کرد». یکی از اهداف اصلی دولت‌های غربی در تحریم بانک مرکزی روسیه جلوگیری از دسترسی آن کشور به حدود ۶۴۰ میلیارد دلار ذخایر ارز خارجی آن کشور است. به همین دلیل همکاری هر کشور دیگری با روسیه برای تبدیل ذخایر ارزی خود به روبل بسیار دشوار است و ممکن است مشمول تحریم شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحریم‌های غرب علیه مسکو؛ روبل سقوط کرد، نرخ بهره در روسیه دو برابر شداذعان به تاثیر تحریم‌ها روی سیاست‌های پولی روسیه نشان می‌دهد که تحریم‌های غرب تا حدی توانسته است قابلیت روسیه برای استفاده از ۶۴۰ میلیارد دلار ذخایر ارزی خارجی و طلا را محدود کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: زندانیانی که مایل به جنگ علیه روسیه هستند را آزاد می‌کنیمرئیس جمهوری اوکراین از تصمیم خود برای آزادی زندانیانی خبر داد که مایلند علیه روسیه بجنگند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اوکراین: تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع کنیدوزیر خارجه اوکراین: *تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع کنید *جهان می‌تواند کار بیشتری انجام دهد و باید این کار را بکند *فشار را افزایش دهید و روسیه را کاملا منزوی کنید *پوتین قادر به شکستن و خرد کردن اوکراین نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دختر شایسته سابق اوکراین به نیروهای مقاومت علیه روسیه می‌پیونددآناستازیا لنا، دختر شایسه سابق اوکراین، یکشنبه 27 فوریه برای همبستگی با ارتش کشورش لباس سربازان اوکراینی را به تن کرد و به نیروهای مقاومت علیه روسیه البته با چهار تا عکس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لیز تراس: تحریم علیه همه‌چیز و همه‌کس در روسیه روی میز استوزیر امور خارجه انگلیس: *تحریم علیه همه‌چیز و همه‌کس در روسیه روی میز است *در تلاشیم تا دولت پوتین را با تنگ‌تر کردن اوضاع و شرایط بیشتر تحت فشار بگذاریم *مردم عادی روسیه کم کم خود را در صف‌های بانکی خواهند یافت قبلا میز و زیر میز امریکا و ناتو را همه تجربه کرده اند . اوکراین را چند به روسیه فروختید ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وعده گروه ۷ به تحریم‌های جدید علیه روسیه در صورت ادامه عملیات در اوکراین«جی هفت»، گروه متشکل از هفت کشور قدرتمند جهان، تهدید کرد که اگر اشغال اوکراین ادامه پیدا کند تحریم‌های جدیدی متوجه روسیه خواهد شد. این گروه طی بیانیه‌ای تاکید کرد که دستاوردهای نظامی روسیه در این جنگ به رسمیت شناخته نخواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »