بحران قطع برق در ایران؛ صدای اعتراض تولیدکنندگان فولاد هم بلند شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بحران قطع برق در ایران؛ صدای اعتراض تولیدکنندگان فولاد هم بلند شد العربيه_فارسى

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در نامه‌ای به قائم مقام وزیر صنایع، معادن و تجارت «صمت» در امور بازرگانی ضمن اشاره به خسارت‌هایی که بحران قطع برق بر صنعت فولاد ایران تحمیل کرده، فشار وارد بر تولید کنندگان این حوزه را «ناعادلانه» خواند.رسول خلیفه سلطانی در نامه‌ای به محمد صادق مفتح، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی نوشت: «علی‌رغم وعده‌های قبلی، متاسفانه تامین حداقلی برق مورد نیاز کارخانه‌های زنجیره فولاد کشور همچنان در شرایط بحرانی قرار دارد».

علاوه بر وزیر نیرو عزت‌الله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران، با انتقاد از افزایش قیمت سیمان و فولاد در بازار گفته بود: دولت موظف است از «بروز آشفتگی در بازار سیمان و فولاد» جلوگیری کند. علاوه بر افزایش قیمت‌ها، صاحبان صنایع فولاد از خسارت‌های عمده به این صنعت در اثر کمبود برق خبر می‌دهند. برای نمونه عطاالله میرزاخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان 27 تیرماه سال جاری از «خسارت 438 میلیارد تومانی»، به علت «قطع ناگهانی و بدون برنامه برق» این واحد صنعتی خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو امنیتی و اختلال اینترنت در خوزستان؛ اعتراضات در ایران به کرج رسیدگروهی از مردم در استان البرز با حضور در خیابان‌ها شعارهای ضد حکومتی سر دادند و خشم خود را از وضعیت کنونی اداره ممکلت ابراز داشتند. 🍆 چرا؟!مشکل اقتصادی که دولت برای شما بوجود آورده را چرا به گردن حکومت می‌اندازید.خوب است والله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح «صیانت از فضای مجازی» در مجلس بررسی می‌شود؛ احتمال اعمال محدودیت در دسترسی به اینترنتطرح «صیانت از فضای مجازی» در مجلس بررسی می‌شود؛ احتمال اعمال محدودیت در دسترسی به اینترنت منتقدان می‌گویند که این طرح موجب فیلترینگ گسترده و جایگزینی برخی اپلیکیشین‌های پرکاربرد خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

طالبان به سرعت در حال گسترش قلمرو خود در افغانستان است🖊️اینفوگرافیک I طالبان به سرعت در حال گسترش قلمرو خود در افغانستان است ◀️شبه‌نظامیان طالبان طی روزهای گذشته توانسته‌ اند بسیاری از مناطق افغانستان را به اشغال خود درآورده و کنترل بیش از 150 شهرستان را در اختیار بگیرند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه تجمعات صنفی در ایران؛ دامداران در یزد نیز دست به اعتراض زدند🔺ادامه تجمعات صنفی در ایران؛ دامداران در یزد نیز دست به اعتراض زدند پرداخت حقوق‌های معوقه، بازگشت به کار همکاران اخراجی، و تعیین تکلیف مالکیت شرکت از مطالبات اصلی کارگران هفت تپه به شمار می‌رود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا در صورت باکره نبودن زن می‌شود به اتهام فریب در ازدواج او را طلاق داد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض آفریقای جنوبی به اعطای جایگاه ناظر به اسرائیل در اتحادیه آفریقاآفریقای جنوبی روز چهارشنبه ۲۸ ژوئیه (۶ مرداد) به شدت از تصمیم «یکجانبه» هفته گذشته کمیسیون اتحادیه آفریقا مبنی بر اعطای مقام ناظر رسمی به اسرائیل در این سازمان اعتراض کرد. اسراییل ؟ ناظر ؟ جل الخالق
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »