بحران آب در ایران؛ ۲۰ سال دیگر زندگی در برخی شهرها ممکن نیست

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احد وظیفه، رئیس مرکز ملی خشکسالی سازمان هواشناسی نسبت به بحران_آب در ایران هشدار داده و گفته است شاید در ۲۰ سال آینده برخی از مناطق کشور دیگر برای زیست مناسب نباشد. اخبار_ایران

استان‌وایر- احد وظیفه، رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی نسبت به بحران خشکسالی و کمبود آب در ایران هشدار داده و گفته است شاید در ۲۰ سال آینده برخی از مناطق کشور دیگر برای زیست مناسب نباشد.

وی ادامه داد: در برخی استان‌ها بارندگی فوق‌العاده کمتر از نرمال است و در ۵۰ سال گذشته این میزان کم‌بارشی در آن مناطق بی‌سابقه بوده است. وی با بیان اینکه تعارف را باید کنار بگذاریم و کشور ایران خشک و کم‌بارش است گفت: حتما باید قید تولید برخی محصولات کشاورزی را در برخی مناطق بزنیم و این پتانسیل وجود ندارد که همه محصولات به هر شکل ممکن در ایران تولید شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جوان تراجنسیتی در آمریکا پس از ۷ سال در «جدال سرویس‌های بهداشتی» پیروز شدگوین گریم طی هفت سال گذشته از حق خود برای استفاده از سرویس بهداشتی پسران در دبیرستان دفاع کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هشدار درباره گسترش موج پنجم همزمان با مرگ ۱۴۰ بیمار دیگر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۴۲ فوتی جدید کرونا در کشور / ۱۲۷۱۷ بیمار دیگر شناسایی شدند۱۴۲ فوتی و ۱۲۷۱۷ مبتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۲۷۱۷ نفر *جانباختگان جدید: ۱۴۲ نفر *مجموع مبتلایان: ۳۱۹۲۸۰۹ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۲۸۶۲۲۶۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۸۴۱۲۷ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۵۹۰۷۹۱۴ چی شد واکسن ایرانی ؟ *مجموع مبتلایان: ۳۱۹۲۸۰۹ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۲۸۶۲۲۶۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۸۴۱۲۷ نفر ۳۱۹۲۸۰۹-۲۸۶۲۲۶۱=۳۳۰۵۴۸ این یعنی تعداد ۳۳۰۵۴۸ نفر بهبود پیدا نکردن. وقتی کسی بهبود پیدا نکرده یعنی فوت شده. پس چرا تعداد فوت شده ها ۸۴۱۲۷ اعلام شده؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس یونان آثار پیکاسو و موندریان را که در سال ۲۰۱۲ دزدیده شده بودند کشف کردسه نقاشی رنگ و روغن متعلق به دو استاد نقاشی قرن بیستم و همچنین یک اثر متعلق به نقاش ایتالیایی قرن ۱۶ در یک حرکت کاملاً برنامه‌ریزی شده در ۹ ژانویه ۲۰۱۲ از موزه هنرهای ملی یونان دزدیده شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش ازدواج دختران زیر ۱۳ سال در روستاهای بم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بحرین: در پانزده سال اخیر 3 تُن مواد مخدر از مبدا ایران توقیف شدسرتیپ عبدالرحمن صالح السنان، مدیر کل اداره تحقیقات و شواهد جنایی بحرین، گفت که طی پانزده سال گذشته حدود 3 تُن انواع مواد مخدر از مبدا ایران به بحرین، توقیف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »