بحران کرونا در آلمان؛ بیش از ۱۸۰ مبتلا فقط در یک کشتارگاه | DW | 09.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از میان ۹۲۰ کارگر کشتارگاهی در آلمان آزمایش تشخیص کرونای بیش از ۱۸۰ نفر مثبت بوده و نتیجه آزمایش‌ها هنوز کامل نیست. تا کنون حدود ۱۷۱ هزار مبتلا به کرونا در آلمان شناسایی شده و بیش از ۷۵۰۰ نفر از مبتلایان جان باخته‌اند.

کشتارگاهی در ایالت نوردراین وست‌فالن آلمان که به دلیل شیوع ویروس کرونا در بین کارکنانش به طور موقت تعطیل شد

این مجتمع حدود هزار و ۲۰۰ همکار دارد و تاکنون از ۹۲۰ نفر آنها نمونه‌برداری شده اما جواب همه آزمایش‌ها هنوز مشخص نشده است. بر این اساس گمان می‌رود تعداد مبتلایان به بیماری کووید- ۱۹ در این واحد تولید مواد پروتئینی بسیار فراتر از آمار اعلام شده باشد. بر پایه این مکانیسم در هر بخش و منطقه‌ای که موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی هفت روز از ۵۰ مورد با ازای صد هزار نفر جمعیت تجاوز کند، کاهش محدودیت‌ها برای مقابله با شیوع کرونا در آنها لغو می‌شود و تدابیر سختگیرانه دوباره به اجرا در می‌آید.اغلب کارکنان مجتمع منطقه کوزفلد کارگران مهاجر و شهروندان شرق اروپا هستند که در ایام کار در اقامتگاه‌هایی در همان نزدیکی و اغلب در فضایی محدود و نزدیک به هم زندگی می‌کنند.

خبرگزاری آلمان با بررسی آمار ایالتی در این کشور گزارش داده که در فاصله عصر جمعه تا بعد از ظهر شنبه تعداد قربانیان بیماری کووید- ۱۹ بیش از ۱۲۰ نفر افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😢😢😢😢

کیت هایی ک از ایران برا المان فرستادن کیفیتشون چطوره !؟ درصد خطاشون چنده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استان تهران در وضعیت نارنجی؛ بیش از ۲۰ پس لرزه در دماوند ثبت شدعلی مرادی، رئیس مرکز لرزه‌نگاری ایران از ثبت بیش از ۲۰ پس لرزه پس از زلزله ۵.۱ ریشتری در استان تهران خبر داد و گفت: «قدرت بزرگترین پس لرزه ۳.۹ ریشتر بوده است.» وی به مردم توصیه کرد با توجه به آمار پس لرزه‌ها مراقب باشند. آخخخ آخخخ آخخخ... ملت مظلوم اَی خِدااا جو_روانی در دوران كرونا نه به امید دادن؟!؟ رسانه ی مردمی؟!؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ایران از 104 هزار نفر گذشتشمار مبتلایان به کرونا در ایران از 104 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در انگلستان جان بیش از 31 هزار نفر را گرفتهامیسین قیرسی اینشالله
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا در آلمان | DW | 08.05.2020کرونا بسیار خطرناک و کشنده است. این را همه می‌دانند. اما میزان مرگ و میر در ماه‌های اخیر تا چه حد بالا رفته است؟ وبسایت یک شبکه تلویزیونی در باره تغییر آمار جان‌باختگان در آلمان گزارشی منتشر کرد. این که اصلا آماری نداده بود. هی 'به مراتب بالاتر است' گفته و رفته. خب ۴ تا عدد بیشتر میداد:)))
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هنگام غذاخوردن در رستوران چه نکاتی را رعایت کنیم تا از ویروس کرونا دور بمانیم؟هنگام غذاخوردن در رستوران چه نکاتی را رعایت کنیم تا از ویروس_کرونا دور بمانیم؟ سعی کنید در رستورانهایی غذا بخورید که نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند و کسانی که مسئول تهیه غذا هستند از ماسک و دستکش استفاده کنند. حالا یکی دو ماه تو رستوران با اینهمه استرس کوفت نخورن آسمون به زمین میاد.خو برو خونه راحت گرم کن بخور مهم نیست در کدام رستوران چطور غذا بخوریم اما مهم است که جهان بداند شروع این ویروس از فرانسه بوده است و غرب وحشی در این رابطه خفقان گرفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 270 هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 270 هزار و 3 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »