بحران کرونا؛ آواز خواندن ممنوع! - BBC News فارسی

بحران کرونا؛ آواز خواندن ممنوع!

29/06/2020 07:23:00 ب.ظ

بحران کرونا؛ آواز خواندن ممنوع!

میخانه‌ها، موزه‌ها و گالری‌ها در انگلستان برای بازگشایی آماده می‌شوند اما هنوز اجازه از سرگیری یک فعالیت صادر نشده: آواز خواندن.

ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

شیوع کرونا بیش از یک میلیون نفر را در ایران بیکار کرده است - BBC News فارسیچند ماه بعد از سرایت کرونا به ایران، آثار اقتصادی شیوع این بیماری کم کم نمایان می شود.

همه در انتظار واکسن کرونا - BBC News فارسیحدود شش ماه از آغاز همه گیری کرونا گذشته و شاید تا مدتی لغو و وضع مجدد محدودیت‌ها در کشورهای مختلف، کاری عادی به نظر برسد. اما راه حل نهایی، دستیابی به یک واکسن است.

بحران کرونا؛ تولید ایرباس ۴۰ درصد بیش از پیش‌بینی اولیه کاهش می‌یابددر حالی که شرکت هواپیماسازی ایرباس در ماه آوریل از کاهش ۳۰ درصدی تولید خود خبر داده بود، مدیرعامل این شرکت در تازه‌ترین اظهارنظر خود پیش‌بینی کرد که تولید هواپیماهای تجاری و مسافربری ایرباس در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بیش از پیش‌بینی گذشته کاهش یابد.

خیز کرونا در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی جدید؛ «کرونا تمام نشده، خطر جدی است»شمار قربانیان روزانه کووید-۱۹ در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی به بالاترین حد خود از نیمه‌های فروردین رسیده است. بالاترین میزان فوت روزانه در اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران با ثبت ۱۵۸ مورد در تاریخ ۱۶ فروردین بود.

روحانی: در دوره شیوع کرونا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد ممنوع استحسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: «از فردا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد، در کلانشهرها بیش از ۲۰ درصد و در سایر شهرها بیش از ۱۵ درصد ممنوع است.»

تلفات ویروس کرونا در انگلیس به بیش از 43 هزار نفر رسید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتلفات ویروس کرونا در انگلیس به بیش از ۴۳ هزار نفر رسید ادامه حضور کرونا در پایتخت چین؛ ابتلای ۱۷ مورد جدید در پکن مرکل: خطرت ناشی از کرونا همچنان جدی است