بحران پنهانکاری در بحران کرونا؛ ۶۵ میلیون ایرانی یا به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند یا در معرض ابتلا هستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

، حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران اعتراف کرد تعداد مبتلایان به این ویروس در ایران حدود ۲۵ میلیون نفر است؛

در حالی که سخنگوی وزارت بهداشت ایران آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران را از پنج ماه پیش تا امروز بیش از ۲۷۱ هزار نفر اعلام کرد دانست.آمار جانباختگان را نیز حدود ۱۴ هزار نفر، اندکی بیش از آمار رسمی، اعلام کرد و گفت که ۳۰ تا ۳۵ میلیون نفر دیگر در معرض ابتلا خواهند بود.

آمار رسمی جمهوری اسلامی توسط مرکز پژوهش‌های مجلس هم رد شد؛ تخمین ابتلای دست کم ۶۰۰ هزار نفر به ویروس کرونا در ایران آمار رسمی جمهوری اسلامی توسط مرکز پژوهش‌های مجلس هم رد شد؛ تخمین ابتلای دست کم ۶۰۰ هزار نفر به ویروس کرونا در ایران مقامات ایران از ابتدای بهمن ماه سال گذشته که اخباری مبنی بر جان باختن مبتلایان به کرونا در شهر قم منتشر شد، با توجه به اینکه رویدادهایی چون راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس را پیش رو داشتند، این اخبار را رد کردند تا اینکه با همه گیری گسترده در این شهر در آخرین روز بهمن ماه ناچار به اعلام رسمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پوتین: تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا استرئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که به‌رغم بازگشت به سیستم کاری تمام‌وقت در سراسر کشور، تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است🔺مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است ⚡️رابرت دسترو در واکنش به تایید حکم اعدام سه تن از معترضان آبان ماه گذشته در ایران، عدالت در نظام جمهوری_اسلامی را یک «لطیفه ظالمانه» خواند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دمیر: تمامی امکانات نظامی ترکیه در اختیار آذربایجان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اسرائیل؛ موج دوم از کنترل خارج شده است | DW | 17.07.2020اسرائیل محدویت‌های مقابله با کرونا را کاهش داد و در نتیجه پاندمی کرونا به سرعت در این کشور رشد پیدا کرد. دولت اکنون تصمیم گرفته است محدودیت‌های جدیدی را اعمال کند. منتقدین از آشفتگی مدیریت بحران دولت اسرائیل سخن گفتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ارتش آلمان در جستجوی تجهیزاتی که از انبار ناپدید شده است | DW | 17.07.2020بنا به گزارش‌های تازه مقدار فراوانی از تجهیزات رزمی ارتش آلمان ناپدید شده است. ارتش و کمیسیون امور دفاع در پارلمان آلمان نگران هستند و تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند. احزاب گوناگون از ولنگاری احتمالی در ارتش انتقاد کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »