کرونا, کووید۱۹, روحانی, کرونا, کووید19, وزارت بهداشت, ویروس, مرکز پژوهشها, Newsletter

کرونا, کووید۱۹

بحران پنهانکاری در بحران کرونا؛ ۶۵ میلیون ایرانی یا به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند یا در معرض ابتلا هستند

بحران پنهانکاری در بحران #کرونا؛ ۶۵ میلیون ایرانی یا به #کووید۱۹ مبتلا شده‌اند یا در معرض ابتلا هستند

18/07/2020 09:45:00 ب.ظ

بحران پنهانکاری در بحران کرونا ؛ ۶۵ میلیون ایرانی یا به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند یا در معرض ابتلا هستند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

در ادامه پنهانکاری و عدم اعلام آمار شفاف از شیوع ویروس کرونا در ایران، حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران اعتراف کرد تعداد مبتلایان به این ویروس در ایران حدود ۲۵ میلیون نفر است؛در حالی که سخنگوی وزارت بهداشت ایران آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران را از پنج ماه پیش تا امروز بیش از ۲۷۱ هزار نفر اعلام کرد دانست.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim باید در تاریخ گفته شود چه مصائبی بر دولت دوازدهم نازل شد

حسن روحانی روز شنبه ۲۸تیر در جلسه ستاد مقابله با کرونا همچنینآمار جانباختگان را نیز حدود ۱۴ هزار نفر، اندکی بیش از آمار رسمی، اعلام کرد و گفت که ۳۰ تا ۳۵ میلیون نفر دیگر در معرض ابتلا خواهند بود. به این ترتیب بر فرض صحت آمار اعلام شده توسط رئیس جمهوری اسلامی ایران

،۶۵ میلیون ایرانی یا به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند یا در معرض ابتلا هستند.ارائه این آمار در حالیست که از ابتدای ورود ویروس کرونا به ایران، کارشناسان داخلی و خارجی بر پنهانکاری و ارائه اطلاعات غلط توسط مسئولان جمهوری اسلامی تاکید کرده بودند.آمار رسمی جمهوری اسلامی توسط مرکز پژوهش‌های مجلس هم رد شد؛ تخمین ابتلای دست کم ۶۰۰ هزار نفر به ویروس کرونا در ایران headtopics.com

آمار رسمی جمهوری اسلامی توسط مرکز پژوهش‌های مجلس هم رد شد؛ تخمین ابتلای دست کم ۶۰۰ هزار نفر به ویروس کرونا در ایرانمقامات ایران از ابتدای بهمن ماه سال گذشته که اخباری مبنی بر جان باختن مبتلایان به کرونا در شهر قم منتشر شد، با توجه به اینکه رویدادهایی چون راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس را پیش رو داشتند، این اخبار را رد کردند تا اینکه با همه گیری گسترده در این شهر در آخرین روز بهمن ماه ناچار به اعلام رسمی شدند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

پوتین: تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا استرئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که به‌رغم بازگشت به سیستم کاری تمام‌وقت در سراسر کشور، تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا است. - خبرگزاری آناتولی

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است🔺مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است ⚡️رابرت دسترو در واکنش به تایید حکم اعدام سه تن از معترضان آبان ماه گذشته در ایران، عدالت در نظام جمهوری_اسلامی را یک «لطیفه ظالمانه» خواند.

دمیر: تمامی امکانات نظامی ترکیه در اختیار آذربایجان است

کرونا در اسرائیل؛ موج دوم از کنترل خارج شده است | DW | 17.07.2020اسرائیل محدویت‌های مقابله با کرونا را کاهش داد و در نتیجه پاندمی کرونا به سرعت در این کشور رشد پیدا کرد. دولت اکنون تصمیم گرفته است محدودیت‌های جدیدی را اعمال کند. منتقدین از آشفتگی مدیریت بحران دولت اسرائیل سخن گفتند.

ارتش آلمان در جستجوی تجهیزاتی که از انبار ناپدید شده است | DW | 17.07.2020بنا به گزارش‌های تازه مقدار فراوانی از تجهیزات رزمی ارتش آلمان ناپدید شده است. ارتش و کمیسیون امور دفاع در پارلمان آلمان نگران هستند و تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند. احزاب گوناگون از ولنگاری احتمالی در ارتش انتقاد کرده‌اند.