بحران در مرزهای اوکراین؛ پوتین از بایدن برای گسترش نیافتن ناتو به شرق «تضمین» خواست

17/09/1400 01:27:00 ق.ظ

بحران در مرزهای اوکراین؛ پوتین از بایدن برای گسترش نیافتن ناتو به شرق «تضمین» خواست

اتحادیه اروپا, ولادیمیر پوتین

بحران در مرزهای اوکراین ؛ پوتین از بایدن برای گسترش نیافتن ناتو به شرق «تضمین» خواست

مقامات اتحادیه اروپا نیز به جمع تهدید‌کنندگان روسیه پیوسته و اعلام کرده‌اند در صورت هرگونه اقدام نظامی علیه اوکراین تحریم‌های تازه‌ای بر ضد کرملین وضع خواهند کرد.

وی افزود که این پاسخ به شکل تشدید و تقویت نظام تحریمی موجود داده خواهد شد و علاوه بر آن اتحادیه اروپا آماده است که اقدامات محدودکننده بیشتری را در پیش گیرد.اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۴ پس از الحاق کریمه به خاک روسیه تحریم‌هایی اقتصادی علیه این کشور وضع کرد و کرملین نیز با اقدامی مشابه به این رویکرد پاسخ داد.

ارتش اوکراین برای دفع حمله تانک‌ها در نزدیکی کریمه تمرین نظامی کردکرملین: حضور نظامی در مرز اوکراین تهدیدی برای «هیچکس» نیستاز سوی دیگر کرملین در بیانیه خود که پس از گفتگوی پوتین و بایدن منتشر شد تاکید کرد که ارتش روسیه «تهدیدی برای هیچ کس نیست.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

این بایدن بدبخت چقدر باید تضمین بده🤣 ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد

سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد🔺 سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد ▪ سفارت آمریکا می‌گوید: «شهروندان ایالات متحده باید مدارک مهاجرتی به همراه داشته باشند و در صورت بازداشت، درخواست کنند که اطلاع‌رسانی کنسولی شود.» ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره صدای آمریکایی ها هم درآمد.

در اردوگاه خانواده‌های «داعش» در شمال سوریه چه می‌گذرد؟زمانی‌که گروه «داعش»، سوریه و عراق را ترک کرد، یک بمب ساعتی از خود به جای گذاشت. بمبی که به‌رغم همه تلاش‌ها برای مهار یا کنترل آن، همچنان همه جهان را به

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی

انفجار بمب در رستورانی در سومالی 5 کشته بر جای گذاشتبر اثر انفجار بمب جاسازی شده در رستورانی در ایالت جنوب غربی سومالی 5 نفر جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

پلیس و معترضان به محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بروکسل درگیر شدند🔺 پلیس و معترضان به محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بروکسل درگیر شدند ▪ پلیس روز یکشنبه برای متفرق کردن معترضانی که به سوی ماموران سنگ ‌و مواد آتش‌زا پرتاب می‌کردند، به شلیک گاز اشک‌آور و استفاده از ماشین‌های آب‌پاش روی آورد. ⬇ بیشتر بخوانید:

جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در اندونزی ادامه دارد🔺 جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در جاوه اندونزی ادامه دارد ▪ انبوه خاکستر و آوار سوخته و گل و لای غلیظ تلاش امداد‌گران و گروه نجات را دشوار کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

ارزولا فن‌ در لاین، رئیس کمیسیون اروپا روز سه شنبه در جریان یک کنفرانس ویدیویی با سفرای کشورهای عضو اتحادیه ضمن طرح این هشدار تصریح کرد: «اتحادیه اروپا هرنوع تجاوز احتمالی جدید از جمله نقض قوانین بین‌المللی و یا هرگونه اقدام بدخواهانه علیه ما و همسایگانمان، من جمله اوکراین را بر نمی‌تابد و به آن پاسخی مناسب خواهد داد.ژاپن متحد آمریکا به شمار می‌رود.وحشت انداخته است.مهشید فروغی، شهروندخبرنگار «کمک مالی از طرف رییسی»، نام کانالی است که به تازگی در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده و به گفته گردانندگان این کانال، هدف آن پرداخت کمک معیشتی به مردم است.

» وی افزود که این پاسخ به شکل تشدید و تقویت نظام تحریمی موجود داده خواهد شد و علاوه بر آن اتحادیه اروپا آماده است که اقدامات محدودکننده بیشتری را در پیش گیرد. اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۴ پس از الحاق کریمه به خاک روسیه تحریم‌هایی اقتصادی علیه این کشور وضع کرد و کرملین نیز با اقدامی مشابه به این رویکرد پاسخ داد. هیروکازو ماتسونو، سخنگوی ارشد دولت ژاپن، در پاسخ به سوالی درباره هشدار سفارت ایالات متحده تنها گفت که پلیس افراد مشکوک را بر اساس عوامل مختلف مورد بازجویی قرار می دهد، و گفت این تصمیمات بر اساس قومیت یا ملیت افراد نیست. ارتش اوکراین برای دفع حمله تانک‌ها در نزدیکی کریمه تمرین نظامی کرد کرملین: حضور نظامی در مرز اوکراین تهدیدی برای «هیچکس» نیست از سوی دیگر کرملین در بیانیه خود که پس از گفتگوی پوتین و بایدن منتشر شد تاکید کرد که ارتش روسیه «تهدیدی برای هیچ کس نیست. زندان حلات در سوریه با بودجه بریتانیا تأسیس شده است.» در بیانیه کرملین آمده است که ارتش روسیه با وجود حضور در مرز اوکراین هیچ تهدیدی برای همسایه غربی خود محسوب نمی‌شود. کاواهارا درباره دوست آمریکایی سیاه‌پوست خود که چند سال پیش ژاپن را ترک کرد به رویترز گفت که او در طول شش سالی که در اینجا زندگی می کرد بیش از ۳۰ بار توسط پلیس بازجویی شد که در برخی مواقع جلوی خانه‌اش بود، زمانی که با سگش پیاده‌روی می‌کرد. ولادیمیر پوتین بنا به آنچه کرملین اعلام کرده در پاسخ به تهدیدهای آمریکا مبنی بر اعمال تحریم‌ در صورت عملیات نظامی علیه اوکراین گفته است که با توجه به «نوع رفتار ائتلاف نظامی ناتو در منطقه نباید مسئولیت هر اتفاقی را بر دوش روسیه انداخت. کد پی‌گیری:5800533 هریک از اعضای مخاطبین شما را به قیمت ۲۰هزار تومان  خریدار است.

» وی همچنین آنچه «خط ویرانگر کی‌یف» خوانده را محکوم کرد و مدعی شد که اوکراین به دنبال «برچیدن» توافقنامه سال ۲۰۱۵ مینسک است؛ روند صلحی که قرار است به درگیری بین نیروهای اوکراینی و جدایی طلبان طرفدار روسیه در شرق این کشور پایان دهد. کمک‌های مالی بریتانیا به گزارش روزنامه «تلگراف»، دولت بریتانیا تمام بودجه زندان‌هایی که صدها کودک عضو داعش در آن نگهداری می‌شوند، را تامین می‌کند. ولادیمیر پوتین همچنین روز سه‌شنبه به جو بایدن پیشنهاد داد تا همه اقدامات متقابل و تلافی جویانه ماه‌های اخیر که در بحبوحه تنش‌ها بین ایالات متحده و روسیه علیه هئیت‌های دیپلماتیک دو کشور در پیش گرفته شده، برداشته شود. به گفته کرملین، روابط مسکو و واشنگتن در شرایط کنونی «در وضعیت رضایت بخشی قرار ندارد.» بر اساس این بیانیه، در خصوص سایر موضوعات نیز دو طرف بر اهمیت همکاری با یکدیگر برای مقابله با جرایم سایبری تاکید کرده اند. همچنین حداقل 700 کودک و احتمالاً صدها نفر دیگر وجود دارند که طولانی‌مدت بدون هیچ اتهامی در زندان‌ها نگهداری می‌شوند، به گفته گزارشگر ویژه سازمان ملل، شرایط حاکم بر این بازداشتگاه در حد شکنجه عذاب آور است و هیچ یک از بازداشت‌شدگان تحت تعقیب قانونی یا محکومیت قضایی به‌دلیل ارتکاب هیچ جرمی قرار نگرفته‌اند. کرملین همچنین یادآور شده که رهبران دو کشور نسبت به ازسرگیری سازنده مذاکرات بر سر توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ وین میان ایران و قدرت‌های جهانی ابراز امیدواری کردند. اگر ۱۰۰ نفر اضافه کنید، دو میلیون تومان و اگر ۲۰۰ نفر عضوگیری داشته باشید، چهار میلیون تومان دریافت خواهید کرد.

.