بحث‌های داغ در پارلمان آلمان درباره تمدید محدودیت‌های کرونا | DW | 26.11.2020

06/09/1399 07:11:00 ب.ظ

اپوزیسیون آلمان از گفت‌وگوهای 'پشت‌پرده' بین دولت فدرال و دولت‌های ایالتی بر سر تمدید و تشدید محدودیت‌های کرونایی به شدت ناخشنود است. احزاب اپوزیسیون عوارض جانبی محدودیت‌ها را بیشتر و خطرناکتر از کرونا می‌دانند.

اپوزیسیون آلمان از گفت‌وگوهای 'پشت‌پرده' بین دولت فدرال و دولت‌های ایالتی بر سر تمدید و تشدید محدودیت‌های کرونایی به شدت ناخشنود است. احزاب اپوزیسیون عوارض جانبی محدودیت‌ها را بیشتر و خطرناکتر از کرونا می‌دانند. اپوزیسیون آلمان از گفت‌وگوهای"پشت‌پرده" بین دولت فدرال و دولت‌های ایالتی بر سر تمدید و تشدید محدودیت‌های کرونایی به شدت ناخشنود است. احزاب اپوزیسیون عوارض جانبی محدودیت‌ها را بیشتر و خطرناکتر از کرونا می‌دانند.

حزب راستگرای آلترناتیو برای آلمان این قوانین را نامتناسب و دارای عوارض جانبی بسیار می‌داند و معتقد است جای یک استراتژی فراگیر در این میان خالی است. رییس فراکسیون حزب راستگرای آلترناتیو برای آلمان در بوندس‌تاگ، مقررات تصویب‌شده را متناقض و قیم‌مآبانه توصیف کرده است. به گفته او این که مردم در اماکن خصوصی چه کسانی را ملاقات کنند ربطی به دولت ندارد. خانم وایدل عوارض جانبی نیمه تعطیلی را همین الان هم بیشتر از خسارات ویروس کرونا دانسته است.

رییس فراکسیون سبزها اما تصمیمات اتخاذشده را درست دانسته و در عین حال نسبت به کمبود حمایت از مدارس انتقاد کرده است. دفاع مرکل از سیاست‌های دولت آلمان در مقابله با کرونا در بوندس تاگ رییس فراکسیون سوسیال مسیحی و دموکرات مسیحی نیز خواستار مشارکت بیشتر ایالت‌ها در هزینه‌های ناشی از پاندمی شده است. headtopics.com

دفاع مرکل از تمدید محدودیت‌ها و سخت‌تر کردن برخی مقررات

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>