بحث درباره ایران در دیدار وزیر خارجه بریتانیا و ولیعهد عربستان

18/03/1400 12:26:00 ق.ظ

بحث درباره ایران در دیدار وزیر خارجه بریتانیا و ولیعهد عربستان بیشتر بخوانید🔽

وزیر امور خارجه بریتانیا در این نشست البته تاکید کرده که ریاض یک دوست نزدیک و شریکی دیرینه برای لندن به شمار می‌رود.

وزارت خارجه عربستان نیز در صفحه توییتر خود با انتشار تصاویری از دیدار محمد بن سلمان و دومنیک راب اظهار داشته که مقام‌های طرفین در این ملاقات درباره تلاش‌ها برای ارتقای امنیت منطقه و همچنین تثبیت نظم ثبات در خاورمیانه و البته افزایش همکاری‌های دوجانبه بحث و تبادل نظر کردند..June 7, 2021.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هایکو ماس وزیر امورخارجه آلمان امروز (دوشنبه) در سخنرانی خود در افتتاحیه نوزدهمین کنفرانس روسای نمایندگی های دیپلماتیک آلمان در خارج از کشور اظهار داشت: گفت‌وگوهای وین در مورد احیای کامل برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در مرحله پایانی قرار دارد..«چند هفته» کاهش خواهد یافت..

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که گفتگوها برای بازگشت به توافق هسته‌ای ایران و ۴+۱ در وین در جریان است. همچنین گزارش‌های مختلفی در خصوص مذاکرات محرمانه میان گروه‌هایی از ایران و عربستان در کشور ثالث منتشر شده است...در این جلسه، شاهزاده خالد بن بندر بن سلطان بن عبدالعزیز، سفیر سعودی در بریتانیا، شاهزاده فیصل بن فرحان بن عبدالله وزیر امور خارجه سعودی و دکتر ماجد بن عبدالله القصیبی وزیر تجارت پادشاهی عربی سعودی نیز حضور داشتند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بریتانیا دنبال منافع مادی خود در غرب آسیا و در ارتباط با عربستانِ کودک کش است! عربستان باید در مورد تجاوز به یمن و نسل کشی در آنجا پاسخگو باشد بریتانیا و وزیر خارجه آن اگر مدعی حقوق بشرند باید عربستان را مورد سوال قرار دهد اینارو ول کنید . از USSLiberty چخبر؟

گفت‌وگوی ولیعهد سعودی با وزیر خارجه بریتانیا درباره تحولات منطقهشاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز، ولیعهد پادشاهی عربی سعودی، بامداد روز دوشنبه 17 خرداد، طی گفت‌وگو با دومنیک راب، وزیر خارجه بریتانیا، آخرین تحولات به به گاو_شیرده انگل_یس اومده گاوها سعودی را بدوشه... 🤭😂😉🥳🍿 هههههه. سعود. فقط. به جز. از جزیه دادن. دیگر. چه را. میفهمد.

وزیر خارجه آلمان: گفت‌وگوها برای احیای برجام در مرحله پایانی استوزیر امورخارجه آلمان گفت که رایزنی‌های وین برای احیای برجام در مرحله پایانی قرار دارد.

هشدار وزیر خارجه آمریکا؛ ایران به ساخت سلاح هسته‌ای نزدیک می‌شود«آنتونی بلینکن»، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه 7 ژوئن 2021 تأکید کرد، اگر ایران به این شکل به برنامه هسته‌ای خود ادامه دهد، فاصله آن با ساخت سلاح اتمی به

دیدار وزیران خارجه ترکیه و فرانسه در پاریسوزیران امور خارجه ترکیه و فرانسه پیرامون مسائل منطقه و روابط دوجانبه دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دست‌کم ۱۱ غیرنظامی در انفجاری در افغانستان کشته شدند | DW | 06.06.2021در پی انفجاری در ولایت بادغیس در شمال افغانستان دست کم ۱۱ غیرنظامی، از جمله سه کودک کشته شدند. انفجار در کابل نیز سه تن را زخمی کرد. ۱۳ نیروی حامی حکومت نیز در حمله هوایی خودی کشته شدند. درودها فردا دوشنبه 7.6.2021 سوارکار بر ازدواج 26.10.1442 بعدی بر چرخ اقبال 17.3.1400 ستاره بر گایا سلطان زمین تسلیت به خانوادهای داغدار به امید بازگشت صلح در افغانستان یک هفته هست که منتظر بازگشت دانش آموزان ربوده شده در نیجریه هستم ، از فردا شب ادامه کارم رواز سر خواهم گرفت

نیمه‌شب در پاریس: غوغای فدرر در سکوت فیلیپ شاتریه - BBC News فارسیدر شرایط عادی شاید حتی قهرمانی راجر فدرر در یک تورنمنت تنیس هم خبر عجیب و غریبی نباشد اما کاری که او قبل از نیمه‌شب شنبه (۵ ژوئن) آغاز کرد و در بامداد روز بعد به پایان رساند، داستانی فراتر از تنیس و ورزش دارد.