بحث بر سر شبکه نمایش خانگی برای حواس‌پرتی است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گفت‌وگوی اعتمادآنلاین با حامد عنقا، نویسنده و تهیه‌کننده سریال «آقازاده»:اگر حراج_تهران توجه نهاد نظارتی را جلب کند، حیاط خلوت بعضی‌ها برای معاملات خاص‌شان نمی‌شود این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

راجع به تجربه حضورش در حراج ساتبیز گفت‌وگو کرده بودیم، بی‌مناسبت نبود این گفت‌وگو را هم با محور حراج یا هنرهای تجسمی پیش ببریم.حامد عنقا که در حال حاضر عضو شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی است، یکی از نویسندگان سریال «قلب یخی» بود که در سال 89 منتشر شد، اما در فصل دوم از این سریال کناره‌گیری کرد و اکنون بعد از 10 سال بار دیگر سریالی به نویسندگی و البته تهیه‌کنندگی او در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

این همان اثری است که وقتی «مانلی» برای اولین ‌بار به خانه «نیما» می‌رود جلوی کار شیشه‌گران می‌ایستد یا مانلی این تابلو را از حراج می‌خرد و بعداً به خانه‌اش می‌برد، اما وقتی «سحر» به آن خانه می‌رود و خودش را می‌کشد، آن تابلو را نیز از بین می‌برد، انگار چنین سابقه‌ای میان او و نیما هم بوده است.البته اصل اثر در مالکیت مجموعه «مهر طه» است اما قرار دادن این اثر در تیتراژ و تاکید بر آن به دلیل مفهومی است که در دل قصه دارد. واقعیت این است که چند نقاش را خیلی دوست دارم از جمله استاد شیشه‌گران یا نسل جدیدی همچون حسن روح‌الامین.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو: جهان باید حول این ایده مرکزی که «جمهوری اسلامی ایران‌ بزرگترین تهدید است» متحد شود🔺مایک پمپئو: جهان باید حول این ایده مرکزی که «جمهوری اسلامی ایران‌ بزرگترین تهدید است» متحد شود ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، بر متحد شدن حول این محور که جمهوری_اسلامی ایران بزرگترین تهدید است، تأکید کرد. پمپئو حاضر است بخاطر اینکه ترامپ رئیس جمهور آمریکا بشود با دروغ و دغل تمام مردم ایران دچار فقروفلاکت بشوند.لعنت برسیاست و هرچه آدم سیاست مدار دردنیا است .بخاطر قدرت طلبی حاضر هستند عده ای از مردم بیگناه از فقروفلاکت بمیرند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات صلح افغانستان در دوحه: 'پیشرفت‌هایی برای حل اختلافات بر سر کارشیوه مذاکرات صورت گرفته' - BBC News فارسیگروه مذاکره کننده دولت افغانستان در دوحه قطر اعلام کرده که 'در زمینه موارد اختلافی' بر سر کارشیوه مذاکرات صلح با نمایندگان طالبان 'پیشرفت صورت گرفته و طرزالعمل مذاکرات به زودی نهایی می‌شود.' گفته شده یکی از موارد اختلافی تاکید طالبان بر 'مبنا قرار گرفتن مذهب سنی حنفی به عنوان اصول مباحث در جریان مذاکرات' بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیانیۀ مشترک وزرای خارجه آلمان، فرانسه و بریتانیا درباره بازگشت تحریم‌های ایرانوزیران خارجه سه کشور اروپایی امضا کننده برجام: هرگونه تصمیم و عملی بر اساس اعلامیه رسمی آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های ایران، فاقد اثر قانونی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خوزستان قرمز شدخوزستان قرمز شد بنا بر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، استان خوزستان مجددا در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عضو هیات مذاکره کننده دولت در مذاکرات صلح: طالبان حرف آخر خود را اول زده - BBC News فارسیشماری از اعضای هیأت دولت افغانستان که برای گفت‌وگوی رو در رو با طالبان به قطر رفته تایید می‌کنند که قرار است امروز نشستی میان اعضای هیأت دو طرف، به منظور توافق بر سر موارد اختلافی برگزار شود، اما اعضای هیأت طالبان می‌گویند که تاکنون زمان این نشست مشخص نشده است. با گذشت بیشتر از یک هفته هنوز دو طرف بر سر طرزالعمل مذاکره به توافق نرسیده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران برای مساله مذاکره شده، دوباره گفت‌وگو نخواهد کردوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را طرف نقض کننده برجام دانست و گفت: ایران هرگز تردیدی برای مذاکره ندارد اما برای آنچه که مذاکره شده است، دوباره گفت‌وگو نخواهد کرد. همه فرماندهان دور هم جم شدند و مثل بز نشستن و به چرندیات یک پیر مرد که مملکت و ویران کرده و از ترس جونش ماهها خودشو در حصر قرار داده و از سوراخ موش سخنرانی میکرد گوش دادن!!!! من حتی یک نظامی تو اون جمع ندیدم یک نظامی واقعی به فرمانده ترسو احترام نمیزاره چرا مروم باید برای زیاده خواهی های شما در رنج باشند؟! مذاکره کنید و مردم را از این فلاکت مرگ بار تا حدودی برهانید
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »