بحث بازگشت کالابرگ و کوپن در طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ عنوان مطرح نیست/ به دنبال راهکاری برای افزایش یارانه اقشار آسیب‌پذیر هستیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نظری خانقاه در گفت‌وگو با ایلنا: بحث بازگشت کالابرگ و کوپن در طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ عنوان مطرح نیست/ به دنبال راهکاری برای افزایش یارانه اقشار آسیب‌پذیر هستیم

سیدغنی نظری خانقاه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره این‌که گفته می‌شود در طرح تامین کالاهای اساسی قرار است کالابرگ بین اقشار جامعه توزیع شود، گفت: بحث بازگشت کالابرگ به هیچ عنوان مطرح نیست؛ طرحی که هفته گذشته در مجلس شورای یک فوریت آن رای آورد طرح تامین کالاهای اساسی است.

نظری خانقاه با تاکید بر این‌که به هیچ عنوان بحث کالا برگ مطرح نیست، اظهار داشت: مباحث این چنینی را مطرح کردن باعث می‌شود که مردم خیال کنند در کشور کالای اساسی وجود ندارد و ما با تصویب این طرح خواستیم نگرانی‌ها را رفع کنیم. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که گفته می‌شود قرار است به بخشی از جامعه کمک‌های معیشتی داده شود، آیا در طرح یک فوریتی کالای اساسی این مسئله وجود دارد یا خیر، بیان کرد: یک قسمتی از این طرح درخصوص مسائل معیشتی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازگشت بازار مسکن به شرایط عادیبازگشت بازار مسکن به شرایط عادی بازار مسکن پس از یک افت ماهیانه در خرداد ماه به شرایط عادی در تیرماه برگشت؛ به طوری که تعداد معاملات در تهران ۱۰۶ درصد و در کل کشور ۷۳ درصد بالا رفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه حزب دموکرات‌ آمریکا: بازگشت به برجام و ماندن در خاورمیانه | DW | 23.07.2020حزب دموکرات آمریکا برنامه خود برای سال ۲۰۲۰ خود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرد. بر اساس این برنامه آمریکا به برجام بازخواهد گشت و هدف تغییر رژیم جمهوری اسلامی در ایران را دنبال نخواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برقراری پروازهای مشروط به چین/ بازگشت بلیت پروازهای لغو شده ترکیهدبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: *پروازهای تهران گوانگجو به صورت هفتگی برقرار شد *برای همه سفر به گوانگجو آزاد نیست *تنها کسانی می‌توانند به چین پرواز کنند که اقامت یا تابعیت این کشور را داشته باشند یا این که ویزای کاری یا تحصیلی معتبر داشته باشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت کوپن به اقتصاد ایران: مفید یا بیهوده؟بازگشت کوپن به اقتصاد ایران: «مفید یا بیهوده؟»؛ این سوالی است که در گفت‌وگو با محمدخوش‌چهره، مدرس اقتصاد در دانشگاه تهران به عنوان مخالف طرح بازگشت کوپن و کمال اطهاری، پژوهشگر توسعه اقتصادی به عنوان موافق مطرح کرده‌ایم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برنامه دموکرات‌ها برای بازگشت به برجام و رد هدف 'تغییر رژیم'پیش‌نویس برنامه پیشنهادی حزب دموکرات آمریکا شامل بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران است. در این برنامه همچنین از ضرورت کاهش مداخله نظامی در افغانستان و یافتن 'راه حل سیاسی پایدار و فراگیر' گفته شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

به مازندران سفر نکنید/ احتمال ابتلا به کرونا بسیار بالاستقائم مقام وزیر بهداشت با بیان اینکه به مازندران سفر نکنید چرا که میزان احتمال ابتلا به کرونا بسیار بالا است، گفت: با رفتار مناسب و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار نکردن مراسمی مانند دورهمی‌های خانوادگی، عروسی‌ها و مراسم ترحیم، به پزشکان در مبارزه با این بیماری کمک کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »