بتی وایت، دختر طلایی تلویزیون، در سن ۹۹ سالگی درگذشت

11/10/1400 03:51 ق.ظ

🔺بتی وایت، دختر طلایی تلویزیون، در سن ۹۹ سالگی درگذشت ▪️پرزیدنت بایدن در توییتی نوشت بتی وایت خنده را بر لبان چند نسل از مردم آمریکا نشاند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پرزیدنت بایدن در توییتی نوشت بتی وایت خنده را بر لبان چند نسل از مردم آمریکا نشاند. بتی وایت، کمدین و هنرپیشه‌ای با بیش از شش دهه فعالیت فرهنگی، در سال ۲۰۱۵ جایزه امی یک عمر فعالیت‌های هنری را دریافت کرد.

بتی وایت، کمدین و هنرپیشه‌ای با بیش از شش دهه فعالیت فرهنگی، در سال ۲۰۱۵ جایزه امی یک عمر فعالیت‌های هنری را دریافت کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خدا بیامرز فکر کنم یه زمانی کرش بایدن بوده 😁

تداوم خودسوزی زنان در ارومیه؛ یک دختر ۱۸ ساله جان باخت

آمار تازه ابتلا به اُمیکرون در ایران: ۴۳ مورد در ۱۲ استانهم‌زمان با روند صعودی آمار مبتلایان به اُمیکرون در ایران، شمار موارد مشکوک ابتلا به این سویه کرونا نیز در حال افزایش است.

گوشت در ایران در یک هفته ۱۵ هزار تومان گران‌تر شدرئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی روز پنج‌شنبه ۹ دی از افزایش ۱۵ هزارتومانی قیمت گوشت طی یک هفته اخیر به‌دلیل «قرنطینه گوسفندان برای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس» خبر داد. شکم خود را گورستان حیوانات نکنید امیرالمومنین علی علیه السلام

کشف ۹ میلیون قرص کاپتاگون جاسازی شده در درون پرتقال در بندر بیروترسانه‌های بین‌المللی بارها به همکاری‌های نزدیکان بشار اسد و حزب‌الله لبنان در تولید و صادرات مواد مخدر به کشورهای حاشیه خلیج فارس، منطقه مدیترانه و حتی شرق دور پرداخته و اعلام کرده‌اند که سوریه به جوانترین کشور تولیدکننده مواد مخدر در جهان تبدیل شده است.

گاردین: قاتلان جمال خاشقچی در ویلاهای تجملی در ریاض سکونت دارندیک منبع مرتبط با اعضای ارشد اطلاعاتی سعودی می‌گوید دست‌کم سه تن ازمتهمانی که به جرم قتل جمال خاشقجی محکوم اعلام شدند، «در اقامتگاهی هفت ستاره» در مجتمعی امنیتی در ریاض اقامت دارند.

کشته شدن 4 معترض در ادامه سرکوب تظاهرات در سودانخارطوم، پایتخت و چند شهر دیگر سودان از جمله کسلا، ام‌درمان، بورسودان و مدنی بار دیگر شاهد زد و خورد‌های خیابانی میان هزاران معترض و نیروهای امنیتی بود که