با کاهش محدودیت‌ها چه کسانی می‌توانند به آلمان سفر کنند | DW | 04.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از کاهش محدودیت‌های کرونایی آیا مسافران ورودی به آلمان باید قرنطینه شوند یا ارائه یک آزمایش منفی کرونا کافی است؟ مقررات آلمان در این زمینه تا حدودی پیچیده‌اند و در اینجا به برخی پرسش‌های مهم پاسخ می‌دهیم.

پس از ماه‌ها شهربندان محدودیت‌های کرونایی در بخش بزرگی از اروپا برداشته شده و میل و وسوسه سفر دوباره به جان شهروندان افتاده است.

از ابتدای ماه ژوئیه برای همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا یک پاسپورت دیجیتال واکسیناسیون در نظر گرفته شده است. این گذرنامه هم ورود به کشورها را آسان‌تر می‌کند هم امکان شرکت در برنامه‌های مختلف را می‌دهد.از طریق این پاسپورت ساده‌تر و سریع‌تر می‌توان به دادهای مربوط به تست، واکسیناسیون یا ابتلا و بهبود شهروندان دسترسی داشت یا در مواقع نیاز آنها را ارائه داد.

تدابیر جدید برای کسانی که به تعطیلات می‌روند پیامدهای کاملا مشخصی دارد؛ پیش از این اعلام"هشدار سفر" به یک کشور به معنای آن بود که مسافران می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ای سفر خود به آنها را لغو کنند. این امکان دیگر وجود ندارد. این مقررات بدون توجه به میزان شاخص ابتلا در کشور مبدا، شامل تمام مسافرانی است که با هواپیما وارد آلمان می‌شوند. کسانی که از سفر خارجی به آلمان بازمی‌گردند نیز مشمول همین مقررات هستند.بیشترین نگرانی سیاستمداران آلمان در حال حاضر گسترش گونه جهش‌یافته ویروس کرونا موسوم به دلتا است که برای نخستین بار در هند شناسایی شده و قدرت سرایت آن بیشتر از گونه‌های شناخته شده دیگر است.

ماتیاس شیمر، مدیر عامل موسسه بازاریابی هایلدبرگ به دویچه‌وله می‌گوید مزایای تسهیلات سفر برای کشورهای غیر اروپایی، به خصوص برای هتل‌هایی که پذیرایی از میهمانان بین‌المللی محور اصلی فعالیت آنها است، چندان ملموس نیست.شیمر افزود دولت از سال‌ها پیش تمرکز خود را بر گردشگری داخلی قرار داده و نتیجه آن را در شهرهایی سرزنده و پرتپش می‌شود مشاهده کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در ترکیه به زیر 5 هزار نفر کاهش یافتآمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در ترکیه به 4 هزار و 891 نفر کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنگ آمریکا در افغانستان به معنای واقعی چه زمانی به پایان می‌رسد؟جنگ آمریکا در افغانستان در حالی تمام می‌شود که نه تسلیمی در کار است و نه پیمان صلحی، نه پیروزی نهایی و نه شکستی قطعی. هیچوقت به پایان نمیرسد...درآمد آمریکا از تحمیل فروش تجهیزات نظامی به جهان سوم کودن هست جنگ در افغانستان تمام نشدنی است با توجه به شرایط جغرافیایی و فرهنگ ایلی و قبیله ای و محروم بودن و صدالبته مذاهب مختلف اسلام برآمدن اخیرن جنرال روسي ازافغانستان بابرآمدن اخرین جنرل امریکائي سکات میلر از افغانسان فرق دارند جنرال روسی درنیمه پل بندر حیرطان بیانیه ئي خفیه داد و یک فیرتوفنګچه هم به طرف افغانستان کرد اما جنرال امریکائي ازاشرغنی بمان خدائي کرده برآمد بیدون کدام فیرسلاح به طرف افغانستان ،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فیلترینگ در کار نیست/ مردم را به دروغ می‌ترسانندرئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها: *فیلترینگ در کار نیست *مردم را به دروغ می‌ترسانند *طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها دو هفته دیگر به صحن علنی می‌رود *با طرحی که به صحن مجلس خواهیم برد، فضای مجازی را مدیریت خواهیم کرد کیرم تو فرهنگی که این رئیسشه رییس فرهنگی مجلس یه آخوند دو ریالی است .خاک بر سر ما Boro kesafat, filtering nist? dorough az oon soorate lajanet dare mizane biroon.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صعود اسپانیا به نیمه‌نهایی با پیروزی بر سوئیس در ضربات پنالتی | DW | 02.07.2021تیم ملی اسپانیا در دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا در دیداری تنگاتنگ سوئیس را در ضربات پنالتی شکست داد و به نیمه‌نهایی رفت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شنیده‌ام ۱۰-۱۲ نفر از اعضای کابینه رئیسی جوان خواهند بود/ نیکزاد تمایلی به حضور در کابینه ندارد/ بهتر است نمایندگان در مجلس به خدمت ادامه دهندیک فعال سیاسی اصولگرا گفت: نظر من همان نظر مقام معظم رهبری است که نمایندگان در مجلس خدمت خود را ادامه دهند. الحمدلله قحط الرجال هم نداریم، به اندازه کافی افراد هستند که بتوانند در دولت خدمت کنند به ویژه در این دوره اگر قرار بر جوانگرایی باشد، اجازه دهند جوان‌ها وارد دولت شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »