با پایان روند بازشماری آرای انتخابات افغانستان نتایج ابتدائی فردا شنبه اعلام خواهد شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با پایان روند بازشماری آرای انتخابات افغانستان نتایج ابتدائی فردا شنبه اعلام خواهد شد العربية

نورستانی در صفحه رسمی توییترش نوشت، این روند با حضور ناظران نامزدان انتخابات، ناظران انتخاباتی و نمایندگان کمیسیون مستقل رسیدگی به شکایت های انتخاباتی در 34 ولایت این کشور تکمیل شده است.

از سوی دیگر، سرور دانش، معاون دوم رییس جمهوری افغانستان امروز جمعه در همایشی در کابل از کمیسیون مستقل انتخابات خواست که نتایج ابتدایی انتخابات را هر چه زودتر اعلام کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روند بازشماری آرا در افغانستان پایان یافتسخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان از پایان بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معاون اشرف غنی از 'روند کند' تصویب قوانین در پارلمان انتقاد کردسرور دانش، معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان می‌گوید که هم اکنون ده‌ها سند تقنینی از سال‌ها به این سو در مجلس نمایندگان منتظر تصویب است و مشخص نیست چه زمانی در اجندای این مجلس قرار می‌گیرد. به گفته آقای دانش این وضعیت باعث رکود فعالیت‌ها و نقض تعهدات حکومت افغانستان در برابر جامعه جهانی شده است. وکيلانو پيسې ورکي ترهرڅه تیریږی داخو لا کانونه د ه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روند بازشماری آرا در افغانستان پایان یافتسخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان از پایان بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هند: نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان زودتر اعلام شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حریری: برای تشکیل دولت جدید نامزد نمی‌شوم/ کاخ بعبدا: مذاکرات پارلمانی به قوت خود باقی استسعد حریری اعلام کرد، برای تشکیل دولت جدید کشورش نامزد نخواهد شد. منابع کاخ بعبدا نیز تاکید کردند،‌ خبری از تعویق رایزنی‌های فردا نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حزب بعث از قدرت سهم می‌خواهد/ اراده آمریکا علیه عراق، باورنکردنی استرئیس مرکز عربی مطالعات ایران گفت: هر گزینه‌ای که برای نخست وزیری انتخاب شود از داخل و خارج با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد که مانع تشکیل کابینه می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »