با موافقت استقلال، برای نخستین بار دربی تهران ۹۰ به ۱۰ شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران، میزبان دربی تهران از ۹۰ درصد گنجایش ورزشگاه آزادی استفاده خواهد کرد. براساس توافقات انجام شده میان دو باشگاه، فروش بلیط با قاعده ۹۰ درصد برای استقلال و ۱۰ درصد برای پرسپولیس خواهد بود. اخبار_ایران

برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران، میزبان دربی تهران از ۹۰ درصد گنجایش ورزشگاه آزادی استفاده خواهد کرد. این خبر را «علی‌اصغر انتظارخیر» مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرده است.

فصل قبل اما باشگاه استقلال با تغییر رویه همیشگی مخالفت کرد. آن‌ها میلی برای در اختیار داشتن ۹۰درصد ظرفیت سکوها برای بازی رفت نداشتند و حاضر نشدند گنجایش ۵۰ به ۵۰ را تغییر دهند. او البته با این ادعا که «باشگاه‌های استقلال و پرسپولی اطلاعات موثقی از تعداد هواداران خود ندارند» خبر داده که برای نخستین بار قرار است زمانی که هواداران دو تیم در سایت سامانه بلیت فروشی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند اطلاعات آن‌ها ثبت شود. به عبارتی طی چهار سال اخیر که سازمان لیگ از طریق این شرکت اقدام به فروش الکترونیک بازی‌ها کرده، اطلاعات هواداری تماشاگران به ثبت نرسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موافقت طالبان با فعالیت مجدد صلیب سرخ در افغانستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تی شرتی با عبارت 'دختر آبی' بر تن بازیکنان تیم استقلال | DW | 16.09.2019بازیکنان تیم استقلال تهران پیش از بازی با تیم نفت مسجد سلیمان با تی‌شرتی با عبارت 'دختر آبی' مقابل دوربین قرار گرفتند. هواداران تیم داماش رشت نیز پیش از بازی با تیم مس کرمان به یاد سحر خدایاری سرود خواندند. چهره ها خندان ، مصمم ، فقط یه عکس و نوشته رو لباس . همه چیزتون دروغه .چهارتا عکس میگیرن برا فیفا و اخبار دنیا که بگن ما پیگیریم و فیفا کارشون نداشته باشه ، همین ، اون هدا بیامرز اصلا مهم نیست براشون . انگاری فقط او بازیکن سیاهپوست میدونه چرا اون تیشرت رو پوشیده . یه حرکت هماهنگ شده تا عصبانیت ها تخلیه بشه٬ این هزینه کمتری براشون داشته تا اینکه مردم استادیوم نرن. تا هفته دیگه همه چیز فراموش میشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طرح میلیاردی کشورهای غرب آفریقا برای مبارزه با تروریسم اسلامی | DW | 15.09.2019روز یکشنبه، ۲۴ شهریور (۱۵ سپتامبر) کشورهای عضو جامعه اقتصادی غرب آفریقا (اکوواسECOWAS ) طرح یک میلیارد دلاری مبارزه با رشد تروریسم اسلامی در منطقه را تصویب کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انسان 'درحال باختن نبرد برای مقابله با جنگل‌زدایی است'براساس یک ارزیابی تازه موافقتنامه ای تاریخی با هدف متوقف کردن روند نابودی جنگل ها درحال ناکام ماندن است. این ارزیابی از موافقتنامه موسوم به 'اعلامیه نیویورک درباره جنگل ها' (ان وای دی اف) می گوید که قول های محوری این توافق محقق نشده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شرایط برای جهش نهایی در اقتصاد آماده است/ انتخابات اسفند با رقابت‌ومشارکت حداکثری برگزار می‌شودرحمانی فضلی: انتخابات اسفند با رقابت‌ومشارکت حداکثری برگزار می‌شود اکنون شرایط برای جهش نهایی در بخش اقتصاد آماده است به همین دلیل فشار بر ما زیاد است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هند به تلاش برای دریافت معافیت‌های نفتی ادامه می‌دهد/ باید سطح توقعات‌مان را با واقعیت‌ها تطبیق دهیم/ دهلی تا جایی که بتواند خواهان همکاری با تهران استیک کارشناس مسائل شبه قاره هند گفت: معتقد هستم نخست‌وزیر هند نمی‌تواند در نهایت در مقابل منافع شرکت‌های خصوصی هندی در همکاری با ایران مقاومت کند و سعی می‌کند باز هم برای دریافت معافیت از آمریکا وارد عمل شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »