با فرا رسیدن موج چهارم کرونا کابینه اسرائیل جلسه ویژه‌ای را تشکیل می‌دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️پس از ثبت هزار و ۳۷۷ مورد ابتلا در اسرائیل در روز گذشته، که بالاترین تعداد از ماه مارس تاکنون بوده است، کابینه این کشور روز سه شنبه تصمیم گرفت در مورد استراتژی مهار شیوع ویروس كرونا تشکیل جلسه دهد. ⬇بیشتر بخوانید:

پس از ثبت هزار و ۳۷۷ مورد ابتلا در اسرائیل در روز گذشته، که بالاترین تعداد از ماه مارس تاکنون بوده است، کابینه این کشور روز سه شنبه تصمیم گرفت در مورد استراتژی مهار شیوع ویروس تشکیل جلسه دهد. انتظار می‌رود این جلسه روز چهارشنبه برگزار شود.

نفتالی بنت، نخست وزیر، و نیتزان هوروویتز، وزیر بهداشت اسرائیل، قصد دارند «مجوز سبز» را برای گردهم‌آیی بالای صد نفر در فضاهای بسته بازگرداند. همچنین، قرار است برای رویدادهای بالای صد نفر که در آن غذا داده می‌شود، از جمله عروسی‌ها و مهمانی‌ها، مجوز موسوم به «کارت شادی» صادر شود. هر دو این مجوزها فقط به افراد واکسینه شده، بهبودیافته، و با آزمایش منفی کرونا که در ۷۲ ساعت گذشته انجام شده است تعلق می‌گیرد.

نخست وزیر و وزیر بهداشت اسرائیل با نمایندگان کسب و کارهایی که این مجوزها برای آنها صادر خواهند شد و موظف به اجرای آن هستند دیدار کردند.اسرائیل با واکسیناسیون نزدیک به ۶۰ درصد از جمعیتش با واکسن کووید۱۹، روز یکشنبه اعلام کرد که زدن ماسک در فضای باز ضروری نیست. هر چند دستور زدن ماسک در فضاهای بسته هنوز بر سر جا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جاکشا جشن تموم شدن کرونا گرفته بودن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نرگس محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند🔺نرگس_محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند بنا بر گزارش‌ها، تعداد دستگیرشدگان هفت تن است و آرش صادقی، آرش کیخسروی و نرگس محمدی از جمله کسانی هستند که در جریان این اعتراض بازداشت شده‌اند. ⬇️بیشتر بخوانید: نه_به_جمهوی_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی قیام_سراسری خوزستان_را_تنها_نگذاریم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع فعالان سیاسی در تهران در حمایت از اعتراضات خوزستان؛ نرگس محمدی بازداشت شدنرگس محمدی، سخنگو و نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در ایران در تجمع فعالان اجتماعی، سیاسی و مدافعان حقوق بشر در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان بازداشت شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چهارمین شب ناآرامی‌ها در خوزستان و گزارش‌ها از زخمی شدن یک نفر در سوسنگرددر تصاویری که از اعتراضات در سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی همرسان شده، گروهی از موتورسواران و نیز شماری از مأموران اسلحه به دست در حال عقب راندن معترضان دیده می‌شوند. اینا دارن با شلیک گاز مناطق رو ضد عفونی میکنن .ملت خوزستان هم با تیر هوایی جشن گرفتن بیشتر از ۴۲ زخمی داشته دیشب، یک زخمی چیه؟ خبر منتشر کردن شما هم آخوندیه. دقت کنید! گوشه سمت چپ پایین تصویر! اوباش اسلحه به دست کاملا واضح است. اینها معترض نیستند منافقین هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا در تزریق اولین دوز واکسن کرونا از آمریکا پیشی گرفتکلمان بون، وزیر امور اروپایی فرانسه در یک پیام توییتری از این موفقیت استقبال کرده و نوشته است: «ما این کار را ادامه و سرعت واکسیناسیون را افزایش می‌دهیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندپنج تروریست پ.ک.ک طی عملیات هوایی ارتش ترکیه با استفاده از بالگردهای آتاک در منطقه متینا در شمال عراق شناسایی شده و از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت فعالان مدنی و سیاسی آذربایجانی از معترضان در خوزستان؛ «پشتیبان اهواز هستیم»شما خرین یا خودتونو میزنین به خریت؟ این پفیوزا فعال آذربایجانی نیستن. یه مشت پانترک آشغال و سگ مزدور اردوغانن. فهمش انقد سخته احمقا؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »