با عوامل مخل بازار در روند اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برخورد جدی می‌کنیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی: با عوامل مخل بازار در روند اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برخورد جدی می‌کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، جمال انصاری افزود: ما برای استیفای حقوق مردم و تامین منافع آنها اهتمام جدی داریم و از همه مشارکت های عمومی، مردمی و صنفی و حتی قضایی برای حفظ شرایط موجود بهره خواهیم برد.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه های مردم در خصوص افزایش قیمت در انواع کالا و خدمات مورد توجه ویژه ماست و حتماً با تخلفات گزارش شده برخورد جدی خواهیم کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برقراری آتش‌بس در نوار غزه با میانجی‌گری مصر و سازمان مللدر جریان درگیری‌های دو روز اخیر، حملات اسرائیل به نوار غزه دست‌کم ۳۰ کشته بر جای گذاشت که در میان کشته شدگان شش عضو یک خانواده نیز دیده می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت نقض حقوق بشر در ایران در نهاد سازمان مللکمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را تصویب کرده که از ایران خواسته فعالان زندانی حقوق زنان را آزاد کند، به تبعیض علیه زنان و اقلیت های دینی و قومی پایان دهد، شرایط زندانیان را بهتر کند و به آزادی بیان احترام بگذارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پوتین: با ترکیه توافق کردیم که با تخلفات در مرزهای سوریه برخورد کنیمرئیس جمهوری روسیه در سخنانی گفت که با همتای ترکیه‌ای خود توافق کرده است که با هرگونه تخلفی در مرزهای سوریه برخورد کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاملات بورس استانبول با روند صعودی پایان یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شریعتمداری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان : دولت در بستر تعامل سازنده با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی توانسته ترفند خصمانه‌ی دشمنان را کم اثر کندآیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: حضور شما را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید مغتنم شمرد و امیدوارم در این وزارتخانه موفق باشید
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: با پرتونگاری هسته‌ای، پشه‌ها را عقیم کنیمتکنیک عقیم سازی شامل پرورش مقادیر زیادی پشه‌های نر عقیم شده در مراکز تخصصی و سپس آزاد کردن آنها برای جفت‌گیری با پشه‌های ماده در طبیعت است. از آنجا که این آمیزش به تولدی نمی انجامد، جمعیت حشرات به مرور زمان کاهش می یابد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »