با دورکاری هم می‌توان اقامت یک ساله این کشور حوزه شنگن را بدست آورد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طرح اعطای ویزای «خانه به‌دوشی دیجیتال» در استونی با تاکید از امروز آغاز شد، با دورکاری هم می توان اقامت یک ساله این کشور حوزه شنگن را بدست آورد.

استونی از امروز اول اوت ۲۰۲۰ طرح جدید خود در اعطای ویزای ۱۲ ماهه برای زندگی در این کشور کوچک حوزه دریای بالتیک به افرادی که برای یک کشور خارجی دورکاری می‌کند را آغاز کرد.

طبق نوشته سایت فوربس، این موضوع شاید به‌عنوان یک گام در تحقق اقامت الکترونیکی e-Residency باشد که از حدود شش سال قبل در استونی به عنوان نخستین کشور برای اعطای چنین اقامتی آغاز شده است. از سوی دیگر این ویزا می‌تواند این امکان را به شهروندان جوان خارج از اتحادیه اروپا بدهد که به سرعت مهارت‌های لازم برای مهاجرت را آموزش ببینند حتی اگر تنها یک سال فرصت داشته باشند.

وزارت کشور استونی برآورد کرده که اکثر افراد مشمول این طرح جدید، در بخش‌های فن‌اوری اطلاعات، بازاریابی و تامین مالی فعال باشند و صدور ویزای «خانه به دوشی» امکان جذب آنها را فراهم خواهد کرد.استونی پیش‌قدم شد؛ شرایط دریافت ویزای «خانه ‌به‌دوشی دیجیتالی» چیست؟شما می‌توانید وظایف کاری خود را از راه دور با استفاده از فن‌آوری ارتباطات از راه دور انجام دهید.

شما باید شواهد و اسنادی ارائه کنید که نشان دهد درآمد شما در طی شش ماه قبل از ارائه درخواست، منطبق با آستانه درآمد باشد. آستانه درآمد در اروپا ماهانه ۳ هزار و ۵۰۴ یورو است.یا از طریق نزدیک‌ترین سفارت استونی به محل اقامتتان ثبت کنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین: تمام تلاشمان را برای دریافت بیشترین غرامت از ایران می‌کنیموزیر خارجه اوکراین اعلام کرد کی‌یف تمام تلاشش را به عمل می‌آورد تا غرامت برای هواپیمای این کشور که با شلیک موشک سپاه پاسداران منهدم شد را به حداکثر برساند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

افزایش اقدامات سختگیرانه کانادا در ارتباط با تراکنش‌های مالی با منشاء ایرانیمرکز تحلیل گزارش‌ها و تراکنش‌های مالی کانادا با انتشار دستورالعملی از موسسات مالی این کشور خواست تراکنش‌های مالی با منشاء ایرانی را پر ریسک قلمداد کرده و اطمینان حاصل کنند که این معاملات اقدامی برای پول‌شویی و یا تامین مالی تروریسم نباشند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا تحریم‌ها علیه کره شمالی را تمدید کرداتحادیه اروپا در واکنش به فعالیت‌های هسته‌ای کره شمالی، تحریم‌های خود علیه این کشور را برای یک سال دیگر تمدید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شکارچی اوگاندایی گوریلی را کشت و به ۱۱ سال زندان محکوم شدمردی در اوگاندا پس از آن که در دادگاه اعتراف کرد یک گوریل پشت نقره‌ای کمیاب را در پارک ملی این کشور کشته است، به ۱۱ سال زندان محکوم شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا یک کشته و 8مفقود بر جا گذاشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimحادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا رسانه‌های آمریکایی از کشته شدن دست‌کم یک نفر و مفقود شدن ۸ نفر دیگر بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی نیروی دریایی این کشور خبر دادند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آیا با رژیم غذایی می‌توان 'جوش غرور جوانی' را درمان کرد؟ - BBC News فارسیآیا تابه‌حال مواد غذایی خاصی را به رژیم غذایی خود اضافه یا از آن کم کرده‌اید به امید اینکه پوست صورت‌تان بهتر شود؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »