با حکم کمیته استیناف؛ پرونده عزیزی خادم و فدراسیون فوتبال بسته شد

07/03/1401 08:41 ب.ظ

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، حکم محرومیت دو ساله «شهاب‌الدین عزیزی خادم» که توسط کمیته اخلاق این فدراسیون صادر شده بود را تایید کرد. ورزشی

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، حکم محرومیت دو ساله «شهاب‌الدین عزیزی خادم» که توسط کمیته اخلاق این فدراسیون صادر شده بود را تایید کرد.ب ... کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، حکم محرومیت دو ساله «شهاب‌الدین عزیزی خادم» که توسط کمیته اخلاق این فدراسیون صادر شده بود را تایید کرد. براساس این حکم، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران اجازه حضور در مجمع فدراسیون فوتبال را نخواهد داشت.

۲۸ بهمن ۱۴۰۰ شهاب‌الدین عزیزی خادم با رای اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، از ریاست فدراسیون فوتبال ایران عزل شد. در مورد برکناری قطعی یا بازگشت او در فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال باید تصمیم‌گیری می‌کرد که حالا با رای کمیته استیناف، او دیگر حق شرکت در مجمع را نخواهد داشت.

ادامه مطلب:
iranwire »

خواندن در ۱ دقیقه

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، حکم محرومیت دو ساله «شهاب‌الدین عزیزی خادم» که توسط کمیته اخلاق این فدراسیون صادر شده بود را تایید کرد.

براساس این حکم، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران اجازه حضور در مجمع فدراسیون فوتبال را نخواهد داشت.

۲۸ بهمن ۱۴۰۰ شهاب‌الدین عزیزی خادم با رای اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، از ریاست فدراسیون فوتبال ایران عزل شد.

در مورد برکناری قطعی یا بازگشت او در فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال باید تصمیم‌گیری می‌کرد که حالا با رای کمیته استیناف، او دیگر حق شرکت در مجمع را نخواهد داشت.

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است که بر اساس حکم بدوی کمیته اخلاق و حکم قطعی کمیته استیناف مبنی بر محرومیت رئیس معزول فدراسیون فوتبال نامه عدم امکان حضور شهاب الدین عزیزی خادم در مجمع عمومی ۱۰ خرداد فدراسیون فوتبال به وی ابلاغ شد.