با حواشی پر سر و صدای مرد خبرساز فدراسیون فوتبال (گزارش ویژه)

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

به بهانه برکناری سعید فتاحی از مسئولیت برگزاری مسابقات؛ با حواشی پر سر و صدای مرد خبرساز فدراسیون فوتبال (گزارش ویژه)

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برکناری سعید فتاحی از مسئولیت برگزاری مسابقات سازمان لیگ خبر غیر منتظره‌ای بود که صبح امروز از فدراسیون فوتبال مخابره شد و مسئولان سازمان لیگ بدون توضیح خاصی در خصوص دلیل این برکناری، در خبری چند خطی از انتصاب سهیل مهدی به عنوان جانشین وی خبر دادند.

سعید فتاحی که چند سالی است برگزاری مسابقات سازمان لیگ را بر عهده دارد، مسئولیتی سنگین را در این مدت به دوش می‌کشید و نقاط مثبت و منفی زیادی هم در کارنامه او در این مدت دیده می‌شود.

مشخص نیست برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر و نامگذاری این تورنمنت به عنوان یادواره آزادسازی خرمشهر تصمیمی بود که از سوی چه کسی گرفته شد ولی تبعات آن دامن سعید فتاحی را گرفت. از ساعت 96 بود که این تصمیم اجرایی شد و نفت تهران و تراکتور در این ورزشگاه به مصاف هم رفته و نفت موفق شد نتیجه را به سود خود با یک گل به پایان برساند.

از مدت‌ها قبل بحث تقسیم سکوها و تعیین جایگاه میهمان - میزبان شکل گرفته بود و مسئولیت آن هم بر عهده سازمان لیگ بود. در این میان قرار گرفتن پرسپولیسی‌ها در جایگاه بالای سر هواداران سپاهان اتفاق عجیبی بود که کار را به درگیری و جنجال روی سکوها کشاند و باعث مصدومیت چند نفر هم شد. سعید فتاحی در توضیح چرایی این اتفاق عنوان کرد که مسئولیت جلوگیری از ورود تماشاگران به جایگاهی که متعلق به آنها نیست بر عهده سازمان لیگ نبوده و یگان ویژه باید بابت آن پاسخگو باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بارزانی: مشکل ترکیه نه با کردهای سوریه بلکه با پ.ک.ک استرئیس اداره اقلیم کرد شمال عراق گفت که مشکل ترکیه نه با کردهای سوریه بلکه با گروه تروریستی پ.ک.ک است. - خبرگزاری آناتولی melihahishali تمام مشکل کردها وجود خانواده دزد و حرامی بارزانی هستش.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازیکن کریکت افغانستان به لیگ انگلستان پیوستقیس‌احمد توپ‌انداز تیم زیر ۱۹ سال کریکت افغانستان به تیم گلاسترشایر انگلستان ملحق شد. این نخستین بار است که یک بازیکن کریکت زیر ۱۹ سال افغان به یک باشگاه دست اول کریکت انگلستان می‌پیوندد. قیس احمد پیش‌تر در بازی‌های آزمایشی بنگلا‌دش و در مسابقات قهرمانی بیست دور استرالیا موسوم به 'بیگ بش' شرکت کرده بود.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

سرلشکر سلامی: ملت ایران با وجود گروه‌های جهادی از سختی‌ها عبور می‌کندسرلشکر سلامی: ما یاد گرفته‌ایم همیشه پیروز باشیم مردم ما باید همیشه خوشحال و سرحال باشند. به دشمنان می‌گوییم هر تهدید را دنبال کنید ما آن را به فرصت تبدیل می‌کنیم و شکست خواهید خورد isna94 Isna94 دیوانه‌اید :) Isna94 Do you have any news from bribes received while in Turkey over Urmia?آیا شما هر گونه اخبار از رشوه در ترکیه در حالی که بیش از ارومیه؟ Isna94 Hail and Congratulations to General Salami and praises to him for his Wise words ! Persians will always be Proud and Victorious and will always keep the Flag of Truth, Freedom and Faith, Up and Flailing !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل برای مقابله با نفوذ ایران به کردهای سوریه کمک می‌کندمعاون وزیر امور خارجه اسرائیل تصریح کرده است که اگر مواضع کردها در شمال سوریه تضعیف شود و کنترل این منطقه از دست این اقلیت قومی بیرون بیاید «راه برای تقویت عناصر منفی تحت رهبری ایران» باز خواهد شد و این «سناریویی بسیار خطرناک برای اسرائیل» خواهد بود. راه مقابله با نفوذ جمهوری اسلامی حمله به مقر بشار اسد است یه جوریه حس میکنم الان هرکی هر حرکتی تو سوریه بزنه آخرش به نفع ایران میشه چه کمکی می خواد بکنه؟ نوش دارو بعد از مرگ سهراب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با تحریم اقتصادی، از انحطاط گریزی نیستدر خوشبینی رییس کل بانک مرکزی در مورد بازگشت ثبات نسبی به اقتصاد ایران و چشم انداز اقتصاد کلان کشور نمی توان سهیم شد. خروج آمریکا از «برجام» و تجدید و تشدید تحریم های این کشور علیه جمهوری اسلامی، ایران را در عرصه اقتصادی در وضعیتی مشابه با دهه نخست جمهوری اسلامی قرار داده است. با نگاهی سریع به داده های ارائه شده از سوی منابع کارشناسی بین المللی و داخلی می بینیم که اقتصاد ایران از دور تازه تحریم ها به شدت ضربه خورده و بازگشت آن به وضعیت عادی، حتی بعد از رفع فشار های خارجی، با چالش های فراوان روبرو است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کدام خوراکی‌ها را نباید با معده خالی خورد؟ | DW | 06.11.2019توییتر؛ ابزاری باارزش برای نجات افراد تنها. کدام خوراکیها را نباید با معده خالی خورد؟ آب و هوا چطور بر تجربه درد تاثیر میگذارد؟ فقط یکبار در هفته بدوید تا بیشتر عمر کنید. ☹️😔 کاش یکی بود من رو نجات میداد -_- نه کسی ما رو میشناسه نه تنهایی ما واسه کسی مهمه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »