با تخلفات و گرانفروشی برخورد می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۱۰ فروند هواپیما خریداری شد رئیس سازمان هواپیمایی کشوری: طی سه ماه گذشته حدود ۱۰ فروند هواپیما با میانگین عمر ۱۵ تا ۲۰ ساله خریداری شده است و به زودی خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم شنید

به گزارش ایسنا، محمد محمدی بخش در نشست خبری امروز درباره آخرین وضعیت پروازهای نوروزی و استفاده از هواپیماهای برجام در این پروازها گفت: پروازهای نوروزی و تقاضا برای خرید بلیت هواپیما در این ایام افزایش چشمگیری پیدا کرده و از هواپیماهای خریداری شده برجامی نیز که شامل یک گروه از هواپیماهای ای تی آر و ایرباس است استفاده می کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم در حوزه تامین قطعات و تعمیرات مستمر هواپیماهای برجام، اروپایی ها از این به بعد به عهد خود وفا کنند که البته این مساله در مذاکرات انجام شده مطرح شده و امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه بیفتد.

وی با بیان این که مردم می توانند از طریق سامانه های تعریف شده شکایات خود را در هر زمینه ای از تخلفات در پروازهای نوروزی اعلام کنند، اظهار کرد: مسلما این شکایات پیگیری خواهد شد و در سه مرحله با ایرلاین ها برخورد خواهیم کرد که می توان به تذکر کتبی، اخطار رسمی و برخورد قضایی و تعزیزاتی اشاره کرد. البته بایستی مدل اقتصادی ایرلاین ها اصلاح شود و فروش چارتری بلیت هواپیما یکی از مدل های اقتصادی است که در آینده نزدیک چارچوب های مشخصی برای آن تعیین شده و اعلام خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ازاینها قدیمتر نبود بخرید البته برای موزه اخه این مشنگها کی هستن مگر هواپیمای بیست سال پیش به چه درد میخورد حیف پول

هواپیمای ۲۰ ساله خبر خوبیه ؟ به کجا رسیده ایم ما

هواپیمای ۱۵ ساله خریدن افتخار داره خاک بر سرتون

🤣😂🤣😂🤣 ۱۵ تا ۲۰ ساله رو خوب اومدی

جمهوری شیطانی ایران خرید هواپیمای ۱۵ و ۲۰ ساله را خبر خوب می دانید بسیار نشان می دید چقدر وطن فروشی تون و اینکه همیشه محتاج از دور خارج شده از کشورها هستید بسیار متاسفم سوال آیا جمهوری شیطانی ایران سوار چنین هواپیماها می شید ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! 😳😳😳😳😳😳😳😳

جمهوری شیطانی ایران ما ایرانی ها رو فکر کردید که از عصر حجر آمدیم هیچی نمی فهمیم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆

چطور روتون میشه این خبر را به زبان می آرید !

یکی از ١٠ هواپیماها رسید به ایران , 👇👇👇👇👇😂😂

۱۵ تا ۲۰ سال؟!!!!

خدا رحم کنه!!الان نصف هواپیماها به خاطر قطعات یدکی زمینگیر هستند۔همانها را راه بیندازید ظرفیت دو برابر میشود!

بروید خجالت بکشید و این خبرها رو نزنید! خاک بر سر حکومت مزدور ملاتاریا که ایران رو به حقارت واداشته! گوه به قبر خمینی ملعون!

۱۵ تا ۲۰ سال؟؟؟ اشغالن

حتما از روسیه و چین آنهم از رده خارج شده!!!؟؟ به مردم سفارش می کنم پیاده بروند بهتر از این است که سوار این گاری های از رده خارج شده شوند!

میانگین عمر ۱۵ تا ۲۰ ساله؟ پس برجام خسارت محض بود که راه خرید ۱۰۰ هواپیمای نو رو هموار کرده بود!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین: در دور جدید مذاکرات با روسیه خواهان خروج فوری آنان خواهیم بوداوکراین: در دور جدید مذاکرات با روسیه خواهان خروج فوری آنان خواهیم بود اوکراین اعلام کرد که در دور جدید گفت‌وگوها با روسیه خواستار خروج فوری نیروهای روس از این کشور خواهند بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی آمریکا نسبت به همسویی چین با روسیه در تهاجم به اوکراینجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، روز دوشنبه در دیدار هفت ساعته خود با یانگ جیچی، دیپلمات چینی، نسبت به همسویی چین با روسیه ابراز نگرانی عمیق کرد. President Joe Bide! If you really want to rooted terrorism. Then stop financing Pakistan to produce, nurish, train and armed terrorists. If you really wants to eleminate terrorism then go and destroy their safe havens in Islamabad and Lahore, Pakistan. SanctionPakistan . جنگ اوکراین چگونه پایان میابد : 😉😉🖐🖐👇👇👇 بله درسته ؛ رئیس ناتو نامه بنویسد به پوتین که مطمئن باشد اوکراین هیچگاه عضو ناتو نخواهد شد ؛؛ با این نامه در عرض چند دقیقه جنگ اوکراین پایان میابد؛،😉😉🖐🖐🖐
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کاخ سفید: همچنان معتقدیم دیپلماسی بهترین مسیر در تعامل با ایران استسخنگوی کاخ سفید تاکید کرد، ما همچنان بر این باوریم که دیپلماسی بهترین مسیر پیش‌رو در تعامل با ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف: مذاکرات وین در حالت نهایی قرار گرفته/امیرعبداللهیان: بر حسن روابط با روسیه تاکید داریموزیر خارجه روسیه در دیدار با وزیر خارجه کشورمان به روابط مستحکم دو کشور اشاره و تاکید کرد : مناسبات تهران و مسکو در همه زمینه‌ها رو به گسترش است و در حال حاضر نیز سند جامع همکاری‌های بلندمدت دو کشور در دست بررسی و نهایی شدن است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف: روسیه حتی در شرایط تحریم‌های غیرقانونی نیز با ایران همکاری خواهد کردلاوروف: روسیه حتی در شرایط تحریم‌های غیرقانونی نیز با ایران همکاری خواهد کرد لاوروف: آمریکا نسبت به عدم تاثیر تحریم‌ها بر روابط میان روسیه و ایران ضمانت داده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرملین: تحریم‌ها علیه روسیه باید در مذاکرات هسته‌ای با ایران لحاظ شوندسخنگوی کاخ کرملین گفت که تحریم‌ها علیه روسیه باید در مذاکرات هسته‌ای با ایران مورد توجه قرار گیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »