با اجرای مقررات منع تردد شبانه خیابان‌های چند شهر بزرگ فرانسه خالی از مردم شد

27/07/1399 06:57:00 ب.ظ

🔺با اجرای مقررات منع تردد شبانه خیابان‌های چند شهر بزرگ فرانسه خالی از مردم شد ⚡️در نخستین روز اجرای مقررات منع تردد شبانه در فرانسه، خیابان‌های پاریس و هشت شهر بزرگ دیگر آن کشور شنبه شب خالی از مردم شدند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page مقررات منع تردد از ساعت ۹ شب تا ۶ صبح در پاریس و هشت شهر دیگر فرانسه اجرا می‌شود...

Print this page مقررات منع تردد از ساعت ۹ شب تا ۶ صبح در پاریس و هشت شهر دیگر فرانسه اجرا می‌شود در نخستین روز اجرای مقررات منع تردد شبانه در فرانسه، خیابان‌های پاریس و هشت شهر بزرگ دیگر آن کشور شنبه شب خالی از مردم شدند.

به گزارش آسوشیتدپرس، امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، این مقررات را برای مهار موج جدید شیوع کرونا وضع کرده است. مقررات منع تردد از ساعت ۹ شب تا ۶ صبح اجرا می‌شود و نزدیک به ۲۰ میلیون نفر را در ۹ شهر بزرگ فرانسه، از جمله شهرهای مارسی، لیون، لیل، و تولوز در بر می‌گیرد.

شمار موارد جدید ابتلا به کووید۱۹ در فرانسه به بالای ۳۰ هزار نفر در روز رسیده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جانسون: بریتانیا آماده اجرای برگزیت بدون توافق با اروپا استبوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا تأکید کرد که این کشور در صورتی که تحولی اساسی در منش و رفتار اروپا

ترامپ آمریکا را بی‌آبرو کرده است/ کلید مذاکره با آمریکا در دست ایران استفریدون‌ مجلسی گفت‌: در صورتی که ترامپ در رقابت با بایدن شکست بخورد و دموکرات‌ها راهی کاخ‌سفید شوند،‌ فضا برای مذاکره غیر مستقیم فراهم شد و حتی می‌توان به بازگشت آمریکا به برجام امیدوار شد. به هر حال رفتار بایدن نسبت به رفتار ترامپ منطقی‌تر است و او تمایلی به ادبیات تهاجمی ندارد. لغو تحریم های تسلیحاتی ایران 👇👇

کلانشهرها دو هفته تعطیل شوند/ گرانی‌ها، تغذیه مردم را با مشکل مواجه کرده استرئیس شورای شهر تهران با اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشور گفت: گرانی‌های خیلی زیاد، امکان تغذیه مناسب مردم را با مشکل مواجه کرده است.

'استیضاح حسن روحانی با ۲۰ محور درحال جمع‌آوری امضا است' | DW | 18.10.2020دو روز پس از آن که رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران خواستار 'صدور دستور اعدام حسن روحانی از سوی خامنه‌ای' شد، علیرضا نظری، نماینده شهر خمین در مجلس شورای اسلامی ایران جمع‌آوری امضا برای طرح استیضاح حسن روحانی با ۲۰ محور خبر داد.

نتایج یک بنچمارک: آیفون ۱۲ از آیپد ایر ۴ ضعیف تر استبا وجود استفاده از یک پردازنده اما مهندسی متفاوت اپل در دو محصول جدید خود آیفون ۱۲ و آیپد ایر چهار سبب شده است آیفون ۱۲ پرو ضعیف تر از این تبلت میان رده باشد.

دعوای ایران و عربستان، از رویارویی سیاسی به جدل ایدئولو‍ژیک تبدیل شده استپیر محمد ملازهی،کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:هرگاه که گشایشی در مناسبات بین‌المللی ایران به وجود می‌آید، سعودی‌ها دست به هر اقدام خرابکارانه‌ای می‌زنند/همکاری عربستان،‌ اسرائیل و آمریکا برای ایران هزینه‌ساز است اینجا_بخوانیم👇 دو خطای بزرگ آمریکا در ترور سردار سلیمانی 👇👇