بایدن: رقابت با ترامپ می‌تواند انگیزه من برای کاندیداتوری مجدد شود

02/10/1400 11:30:00 ق.ظ

بایدن: *رقابت با ترامپ می‌تواند انگیزه من برای کاندیداتوری مجدد شود *اگر وضعیت سلامت جسمانی‌ام مثل الان باشد، اگر حالم خوب باشد، دوباره نامزد خواهم شد *من به سرنوشت احترام می‌گذارم

گرچه یک سال هم از ریاست جمهوری جو بایدن نگذشته است، این سیاستمدار دموکرات آمریکا گفت عاملی که او را ترغیب می‌کند تا دوباره در ۲۰۲۴ نامزد ریاست جمهوری شود، رقابت مجدد با دونالد ترامپ، رقیب ۲۰۲۰ خود است. زمانی که از بایدن ۷۹ ساله پرسیده شد که آیا دوباره نامزد انتخابات می‌شود، پاسخ مثبت داد.

او ادامه داد: اما ببینید... من به سرنوشت احترام می‌گذارم. سرنوشت بارها و بارها زندگی مرا دستخوش تحولاتی کرده است. اگر وضعیت سلامت جسمانی‌ام مثل الان باشد، اگر حالم خوب باشد، خب دوباره نامزد خواهم شد.

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین با این سوال مواجه شد که آیا حاضر می‌شود مقابل دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا هم رقابت ‌کند یا خیر. بایدن با لبخند پاسخ داد: سعی می‌کنید مرا وسوسه کنید... مطمئنا. اگر نامزد باشم، چرا نباید مقابل دونالد ترامپ رقابت کنم؟

ترامپ همچنان مدعی است که شکست انتخاباتی او در ۲۰۲۰ مقابل بایدن به علت تقلب بوده و اینکه تاکید دارد"انتخابات از او به سرقت رفته است." با همین فرضیه بود که حامیان ترامپ در ششم ژانویه به کنگره حمله‌ور شدند تا جلسه تایید پیروزی انتخاباتی بایدن را مختل کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بایدن: برای انتخابات 2024 نامزد می‌شومرئیس جمهور آمریکا گفت درصورتی که وضعیت سلامتی وی خوب باشد در انتخابات 2024 نیز نامزد خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی هم اکنون بایدن دچار آلزایمر و اختلال شدید عقلی و عصبی است و تا 2024 اگر زنده بماند شاید قادر به تشخیص سیاه از سفید نباشد.

اندیشکده آمریکایی: تعرضات حوثی‌ها از زمان روی کار آمدن بایدن دو برابر شده استشبه‌نظامیان حوثی‌ یمن که مورد حمایت ایران هستند، از زمان روی کار آمدن جو بایدن در ایالات متحده در اوایل سال جاری تعرضات خود علیه کشورهای منطقه خلیج را دو من هرجا عکس حوثیهارودیدم یک طرف لوپشون پربود . چی گهی میخورن که همیشه دهنشون پره؟

بایدن: برای انتخابات 2024 نامزد می‌شومرئیس جمهور آمریکا گفت درصورتی که وضعیت سلامتی وی خوب باشد در انتخابات 2024 نیز نامزد خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی هم اکنون بایدن دچار آلزایمر و اختلال شدید عقلی و عصبی است و تا 2024 اگر زنده بماند شاید قادر به تشخیص سیاه از سفید نباشد.

فرآیند اصلاح نظام پرداخت باید به‌خوبی برای مردم تبیین شود/ افزایش یارانه نقدی برای جبران آسیب‌های حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی استنماینده مردم طبس در مجلس، گفت: این دولت خوشبختانه دولتی است که بنا ندارد منافع کشور و مردم را فدای سیاسی‌کاری‌ها و رفتارهای پوپولیستی کند و این را ثابت کرده است که این دولت انگیزه‌ چنین کاری ندارد؛ لذا یک جاهایی ممکن است برخی از تصمیمات به نفع دولت هم نباشد اما چون این تصمیم به نفع آینده کشور و مردم است، در نتیجه از آبروی خود هم هزینه می‌کند تا آن کار محقق شود.

نقض احکام زندان سیف و عراقچی؛ دیوان عالی کشور: آنها «مجریان سیاست‌های کلان ارزی» بود‌ندنقض احکام زندان سیف و عراقچی؛ دیوان عالی کشور: آنها «مجریان سیاست‌های کلان ارزی» بود‌ند ولی‌الله سیف از سال ۹۳ تا ۹۷ در دولت حسن روحانی ریاست بانک مرکزی را بر عهده‌ داشت و احمد عراقچی معاون او بود. باز هم رسانه خوکهای آمریکا یی و مزخرف گویی علیه ایران... راستی از شهید اشلی_بابیت چه خبر؟ این دزدان و اختلاس گران هرگز محکوم و زندانی نمی‌شوند چون آنقدر در پشت صحنه شریک و یاور دارند که روحانی ودولتش و‌چند نسل نقش فعال دارند پس همه چیز کشک.از این بگیر و ببند زیاد شنیدیم

همسر امانوئل مکرون هدف کارزار اخبار جعلی در مورد جنسیت خود قرار گرفتکارزار انتشار اخبار جعلی علیه بریژیت مکرون ۶۳ ساله در شرایطی به راه افتاده که آقای مکرون خود را برای رقابت در انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه در ماه آوریل، آماده می‌کند.