باید برای سازمان زندان‌ها سازوکار پاسخگویی پیش‌بینی کنیم

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻نایب‌رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:قوه_قضاییه هر بار درخواست بازدید از زندان‌ها را دادیم یا مخالفت کرد یا موافقت مشروط داشت/در بازدید اخیر از زندان اوین تنها اجازه دادند از یک بند بازدید کنیم اینجا_بخوانیم👇

درباره طرح انفکاک سازمان زندان‌ها از قوه‌ قضاییه و الحاق آن به وزارت کشور گفت: اولاً سازمان موجودیت زندان‌ها وابسته به قوه قضاییه به عنوان یک قوه مستقل است. ثانیاً الان که اختیار بر عهده قوه قضاییه است، قطعاً بهتر می‌تواند سازمان زندان‌ها را اداره کند.این نماینده عضو فراکسیون امید مجلس، با بیان اینکه مشکل زندان‌ها این نیست که زیرمجموعه قوه قضاییه باشد یا دولت،‌ گفت: مشکل این است که ما در هر زندانی بیشتر از چند برابر ظرفیت آنها زندانی نگه می‌داریم.

کاظمی درباره تاکید عده‌ای بر اینکه نمایندگان هر زمان بخواهند از زندان‌ها بازدید می‌کنند، گفت: نه این‌طور نیست، قوه قضاییه هر زمان که ما درخواست دادیم از زندان‌ها بازدید کنیم، یا مخالفت کرد یا اینکه موافقت مشروط داشت.این نماینده مجلس ادامه داد: به عنوان نمونه اخیراً به زندان اوین رفتیم و به جای اینکه همه بندها را ببینیم تنها اجازه دادند از یک بند مختصر بازدید کنیم، در واقع صرفاً یک کار تشریفاتی انجام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نطق امسال روحانی در سازمان ملل بسیار مهم است/ هیأت ایرانی در دیدارهای خود مسئله کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور ویزا را بیان کند/ ایالات متحده جرأت حمله به منطقه را نداردنقوی حسینی در گفت وگو با ایلنا: نطق امسال روحانی در سازمان ملل بسیار مهم است/ هیأت ایرانی در دیدارهای خود مسئله کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور ویزا را بیان کند/ ایالات متحده جرأت حمله به منطقه را ندارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکایی‌ها باید شکست سیاست تحریم را قبول کنندسخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به شکست سیاست‌های تحریمی آمریکا علیه ایران تاکید کرد: تحریم اعلام شده موضوع جدیدی نبوده و فقط تحریم های قدیمی به شکل دیگری بیان شده است و آمریکایی‌ها باید قبول کنند که سیاست تحریم آن‌ها علیه ایران یک سیاست شکست خورده است. zortema2 لابد اینکه برای فروش 7هزار بشکه نفت به دست و پای مکرون می افتید که براتون از ترامپ اجازه بگیره هم به خاطر شکست تحریمهاست
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حاجی زاده: اگر دشمن غلطی کند پاسخ کوبنده ای می گیردفرمانده هوافضای سپاه: *اگر دشمن غلطی کند پاسخ کوبنده‌ای می‌گیرد *دشمنان باید عبرت بگیرند و ادبیات خود را نسبت به ملت ایران تغییر دهند *ما همچون چهل سال گذشته ایستاده‌ایم *جزو پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم دروغ که کنتور نمیندازه! Pure propaganda , you stand no chance against the Americans. Why don't you mess with the Israelis , chicken . 😂😂😂😂😂 البته منظور همون دژمن هست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کندکواکبیان: *بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کند *چرا زودتر به این موضوع فکر نشد؟ *محصولات باید در همه موارد تست شوند *برای دو خودروسازی بزرگ کشور فکری شود و هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار شوند هرچه زودتر مثل هپکو واگذار شود .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دشمن غلطی کند، قطعا پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهد کردفرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز بعد از چهل سال از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت فراوان در حوزه های مختلف به ویژه هواپیماهای بدون سرنشین هستیم و جزو پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

باید دعا کنیم پروژ‌ه‌های پتروشیمی متوقف نشودسید حمید حسینی از نبود استراتژی در صنعت نفت گلایه دارد، او می‌گوید: به دلیل اشتباهات گذشته حالا در شرایطی قرار داریم که فرصت‌مان برای طرح‌های توسعه‌ای صنعت نفت از دست رفته؛ همه سیاست‌های دولت در حال حاضر برای جلوگیری از تشدید بحران است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »