بایرن مونیخ با غلبه بر پاری‌سن ژرمن فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد

03/06/1399 07:15 ق.ظ

بایرن مونیخ با غلبه بر پاری‌سن ژرمن برای ششمین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد

نخستین و تنها گل این دیدار در دقیقه ۵۸ نیمه دوم به زیبایی توسط مهاجم بایرن مونیخ به ثمر رسید. این گل تکلیف قهرمان بیست و هشتمین دوره لیگ قهرمانان اروپا در شکل جدیدش را مشخص کرد. لحضه به ثمر رسیدن گل بایرن مونیخ Lluis Gene/AFP شاگردان توماس توخل پس از دریافت گل بر فشار و تعداد حملات خود به روی دروازه حریف افزودند و چند بار برای دستیابی به گل تساوی صاحب موقعیت گل شدند.

یکی از این موقعیت‌ها نصیب مارکینیوس، مدافع برزیلی تیم پاری سن ژرمن شد.

مارکینیوس دقیقه ۶۸ با ضربه‌ای کات دار از گوشه محوطه جریمه بایرن دروازه بایرن را هدف قرار داد اما نویر بار دیگر با جاگیری درست مانع به گل رسیدن حریف شد. حملات دو تیم در نیمه دوم با خلق موقعیت‌های متعدد ادامه یافت اما در نهایت این تیم بایرن مونیخ بود که موفق شد در یازدهمین حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا پیروز و البته قهرمان از میدان خارج شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آمادگی بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن برای فینال لیگ قهرمانان - BBC News فارسیامشب در لیسبون قهرمان جدید لیگ قهرمانان اروپا جام را بالای سر خواهد برد.

آمادگی بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن برای فینال لیگ قهرمانان - BBC News فارسیامشب در لیسبون قهرمان جدید لیگ قهرمانان اروپا جام را بالای سر خواهد برد.

فینال لیگ قهرمانان فوتبال اروپا؛ نبرد ستاره‌های پاریسی با ویرانگرهای آلمانی - BBC News فارسیامشب در مهم‌ترین دیدار باشگاهی فوتبال جهان بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن در ' استادیو دا لوز' لیسبون به مصاف هم می‌روند. در یک سو پاریسی‌هایی هستند که قیمت یک ستاره‌شان از قیمت کل بازیکنان بسیاری از تیم‌های مطرح اروپایی بیشتر است و در سوی دیگر بایرنی قرار دارد که بدون اغراق می‌توان گفت، الان بهترین تیم فوتبال اروپاست.

ویدیو: بازار گرم پیش‌بینی‌ها در لیسبون پیش از فینال لیگ قهرمانانبایرن مونیخ در حالی یکشنبه شب راس ساعت ۲۱ شب به وقت محلی در لیسبون رو در روی پاری سن ژرمن قرار می‌گیرد که تاکنون پنج بار موفق به فتح این مسابقات شده است.

مقررات ویژه در پاریس برای فینال لیگ قهرمانان؛ شانزه‌لیزه آماده می‌شوددر پارک دو پرنس، استادیوم اختصاصی تیم پاری سن ژرمن نیز امکانی برای پخش مستقیم مسابقه فینال برای تعداد محدود ۵ هزار نفری از هواداران فراهم شده است.

عزاداری شب سوم محرم در مسجد مقدس جمکران- عکس خبری تسنیم - Tasnimعزاداری شب سوم محرم هیئت ثارلله قم با رعایت پروتکل های بهداشتی و با مداحی حاج مهدی سلحشور در صحن مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

کینگزلی کومان، ملی پوش فرانسوی و بازیکن سابق پاری سن‌ ژرمن ارسال دقیق کیمیش به روی دروازه پاریسی‌ها را با ضربه‌ سری زیبا به تور دروازه حریف دوخت.

لحضه به ثمر رسیدن گل بایرن مونیخ

Lluis Gene/AFP

شاگردان توماس توخل پس از دریافت گل بر فشار و تعداد حملات خود به روی دروازه حریف افزودند و چند بار برای دستیابی به گل تساوی صاحب موقعیت گل شدند. یکی از این موقعیت‌ها نصیب مارکینیوس، مدافع برزیلی تیم پاری سن ژرمن شد.

مارکینیوس دقیقه ۶۸ با ضربه‌ای کات دار از گوشه محوطه جریمه بایرن دروازه بایرن را هدف قرار داد اما نویر بار دیگر با جاگیری درست مانع به گل رسیدن حریف شد.

حملات دو تیم در نیمه دوم با خلق موقعیت‌های متعدد ادامه یافت اما در نهایت این تیم بایرن مونیخ بود که موفق شد در یازدهمین حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا پیروز و البته قهرمان از میدان خارج شود.

بایرن مونیخ که فصل فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشت با این پیروزی سه گانه قهرمانی در بوندس‌لیگا، جام حذفی آلمان و فتح لیگ قهرمانان را تکمیل کرد.