بایدن قانون ترامپ برای ممنوعیت ورود دارندگان گرین کارت را لغو کرد

07/12/1399 06:16 ب.ظ

بایدن قانون ترامپ برای ممنوعیت ورود دارندگان گرین کارت را لغو کرد جزئیات بیشتر🔽

جو بایدن با این حال قانون ممنوعیت ورود دیگری را که شامل حال بیشتر کارگران موقت خارجی می‌شود، لغو نکرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین‌ آمریکا در سال گذشته میلادی این ممنوعیت را صادر كرده و گفته بود که این اقدام را با هدف حمایت از كارگران آمریكایی درگیر بحران بیکاری در شرایط همه‌گیری کرونا انجام می‌دهد.

بایدن روز چهارشنبه ۲۴ فوریه (۶ اسفند) این استدلال را رد کرد و گفت که برعکس، این امر مانع به هم پیوستن اعضای خانواده‌ها در خاک آمریکا شده و به مشاغل این کشور لطمه می‌زند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ایووول بریییم ما پاسپورتمون تا بندرعباسم میریم قبول نمیکنن بابا کاش به برجام برگرده تا یه خورده فشار اقتصادی از ردگو دوش مردم برداشته بشه😞

راغفر: بایدن از ترامپ خطرناک‌تر است؛ اراده‌ای برای تغییر در ایران وجود نداردحسین راغفر استاد دانشگاه در ایران با بیان این‌که سیاست‌های بایدن در تعامل با ایران از ترامپ فعلا که بایدن با آن انتخابات افتضاحش که بقدرت رسیده مشغول باج دادن یک میلیارد دلاری از طریق کره جنوبی به رژیم پادشاهی آخوندی است تا اینبار آخوندهای فاحشه بین المللی شب را تو خانه این سرکنند😂 تا بعدش ببینم چه جوی دیگری در طویله این آخوندهای برعکس حرف زن میریزد

دیدگاه | نوروز برای بایدن لحظه‌ای شاعرانه برای اثرگذاری بر ایرانیان استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هیچ چیزی برای ما تلخ تر از رفع تحریم جمهوری اسلامی و ارسال پول برای حاکمان قاتلان ایران نیست.به بایدن بگوئید، نمی‌توانید به مردمی عید را تبریک بگید اما با قاتلان و شکنجه‌گران آن مردم دوست باشید و به آنها امتیاز دهید،البته اگر کهولت سن،اجازه شنیدن و درک این واقعیت را به او بدهد. تبریک نوروزی ابر قدرتی که حکومت ولایی سالهاست بعنوان لولو سر خرمن و دشمن نظامش یاد میکنه ، باید در انتهدی حمایت اکثریت خواهان تغییر رژیم ولایی باشد، تا مردم ایران انرژی بیشتر برای براندازی بگیرند 💩 به سر بایدن و بایدنیست. شماها فقط باید عید عربی قربان رو جشن بگیرید. پر از خون و کشتار خوشایند آیت‌الله بایدن و خامنه‌ای

دادگاه قانون اساسی آلمان: دولت قانون اقلیمی را برای حمایت از نسل جوان تغییر دهددادگاه قانون اساسی آلمان با ناکافی دانستن قوانین این کشور برای مهار تغییر اقلیم، اعلام کرد که این قوانین با فشار بیش از حد بر جوانان برای کاهش تصاعدی دی اکسید کربن، آزادی های بنیادی آن‌ها را نقض می‌کند.

واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است🔺واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است ▪️ سناتور تیم اسکات گفت: به لطف «عملیات فوق سریع» و دولت دونالد ترامپ، کشور ما پر شد از واکسن‌های ایمن و مؤثر

ترامپ در نشست محافظه کاران: جو بایدن در برابر ایران سهل‌انگار استکنفرانس سالانه کمیته اقدام سیاسی محافظه کاران آمریکا معروف به «سی پک» از روز 25 تا 28 فوریه در شهر هر گونه مماشات با این رژیم ضد بشری به ضرر مردم ایران و جهان خواهد بود.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا ممنوعیت ورود بسیاری از دارندگان کارت سبز اقامت آمریکا موسوم به «گرین کارت» را لغو کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین‌ آمریکا در سال گذشته میلادی این ممنوعیت را صادر كرده و گفته بود که این اقدام را با هدف حمایت از كارگران آمریكایی درگیر بحران بیکاری در شرایط همه‌گیری کرونا انجام می‌دهد.بایدن روز چهارشنبه ۲۴ فوریه (۶ اسفند) این استدلال را رد کرد و گفت که برعکس، این امر مانع به هم پیوستن اعضای خانواده‌ها در خاک آمریکا شده و به مشاغل این کشور لطمه می‌زند.

رئیس جمهوری آمریکا متعهد شده است که بسیاری از سیاست‌های سختگیرانه مهاجرتی ترامپ را تغییر دهد. قوانین ممنوعیت‌ ورود اتباع خارجی قرار بود در تاریخ ۳۱ مارس منقضی شود، اما وکلای مهاجران در هفته‌های اخیر از بایدن خواسته بودند که این ممنوعیت‌ها را زودتر لغو کند.