بایدن خواستار محاکمه پوتین به‌دلیل ارتکاب «جنایات جنگی» شد

15/01/1401 06:35:00 ب.ظ

جو بایدن خواستار محاکمه پوتین به‌دلیل ارتکاب «جنایات جنگی» شده و گفت که در پی حملات به بوچا، آمریکا علیه روسیه تحریم‌های جدید وضع خواهد کرد.

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

استعمار جهانی با شروع جنک مصلحتی بین روسیه و اوکراین بر بشریت خیانت و جنایت کرده اکنون که رسوای جهان شده سردمداران صلیبچیهای استعمارجهانی سر همدیگرو فاشیستی میتراشند داستان کی بود کی بود من نبودم راه انداختند.

جنگ اوکراین؛ از حمله موشکی روسیه به اودسا تا احتمال ارتکاب جنایات جنگی در شهرک بوچالیتوانی؛ نخستین کشور اروپایی که از گاز روسیه برای مصارف خانگی صرفنظر می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

جنگ اوکراین؛ زلنسکی روسیه را به «نسل‌کشی» متهم کرد؛ مسکو: تکذیب می کنیم تصاویر جعلی هستنداسپانیا خواستار تحقیق درباره ارتکاب «جنایت‌های جنگی» در اوکراین شد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: صدراعظم آلمان خواستار وضع تحریم‌های جدید علیه مسکو شد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

بلینکن: روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده/ مسکو متحمل شکست استراتژیک شده استوزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: نیروهای روس در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده‌اند و ما برای مستندسازی این موضوع تلاش می‌کنیم.

ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم!ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم! رئیس جمهور پیشین آمریکا با انتقاد از عملکرد دولت بایدن در مذاکرات وین مدعی شد که اگر به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شده بود ظرف یک هفته به توافق با ایران دست پیدا می‌کرد. اگر ترامپ رئیس جمهور نشده بود کرونا هم نمی آمد !!! 😅😅😅 احمق واقعا راست می گوید.چون آخوندهای حاکم فقط زبان زور را می فهمند نه زبان استدلال و منطق را!!

جنگ اوکراین؛ از حمله موشکی روسیه به اودسا تا واکنش‌ها به احتمال ارتکاب جنایات جنگی در بوچاماکرون: مقامات روسیه باید پاسخگوی جنایات در بوچا باشند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: خیلی کس کشی یورونیوز فارسی همینجوری حتم دارم که در اینده ائی نه چندان دور ، ملت روسیه بخاطر انفعال خود نسبت به این نسل کشی، بهای سنگینی پرداخت خواهد کرد. چندین نسل روسیه به بی اعتباری و فقر و نیازمندی و تنهائي محلکی دچار شد. يواش يواش چهره ي بسيار قبيح و زشت شيطاني آمريكا واوروپا وصهيونيستها داره از پشت پرده بیرون میاد که چه نقشه هاي شومي براي اوكرانيا كشيده بودن كه اول دولت سابق سرنگون کنند وبعدن يه اراگوز احمق هيچ نفهم مثل زلنسكي بجاي اون نصب كنند اعتراف👇

رئیس جمهوری و بانوی نخست فرارسیدن ماه رمضان را تبریک گفتند🔺رئیس جمهوری و بانوی نخست فرارسیدن ماه رمضان را تبریک گفتند ▪️جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، و جیل بایدن، بانوی نخست، با انتشار پیامی مشترک فرارسیدن ماه رمضان را به مسلمانان ایالات متحده و جهان تبریک گفتند. ⬇️ بیشتر بخوانید: آخه بگو مردیکه عوضی تو چه میشناسه ماه رمضان را ..تبریک چی الزایمری عوضی ... کاش میشد تو یکی خفه‌شی دیگه. 💩💩💩💩