بایدن: آمریکا از معترضان کوبایی پشتیبانی می‌کند | DW | 12.07.2021

21/04/1400 10:00:00 ب.ظ

آمریکا از اعتراضات مردم کوبا اعلام حمایت کرده است. دولت کوبا آمریکا را متهم به دست داشتن در ناآرامی اخیر کرده است. روسیه نیز به آمریکا هشدار داده است از تلاش برای بی‌ثبات کردن کوبا پرهیز کند.

آمریکا از اعتراضات مردم کوبا اعلام حمایت کرده است. دولت کوبا آمریکا را متهم به دست داشتن در ناآرامی اخیر کرده است. روسیه نیز به آمریکا هشدار داده است از تلاش برای بی‌ثبات کردن کوبا پرهیز کند. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده است که دولت این کشور از اعتراضات مردم در کوبا حمایت می‌کند.

اعلام حمایتی که مخالفت و اعتراض روسیه و دولت کوبا را در پی داشته است. رئیس جمهور آمریکا گفته است که دولت او در کنار آن دسته از شهروندان کوبایی ایستاده است که برای به دست آوردن آزادی و پایان دادن سرکوب و نابسامانی‌های اقتصادی مبارزه می‌کنند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید آمریکا از رهبران و مسئولان دولت کوبا درخواست کرده است که در این لحظه حساس به پیام مردم خود گوش داده و به جای"ثروت اندوزی"، نیازهای مبرم مردم این کشور را برآورده سازند.

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید با انتشار یک پست توییتری نوشته است: «آمریکا پشتیبان آزادی بیان و تجمع در کوبا بوده و بهره گرفتن از قهر در برابر معترضانی که به گونه‌ای مسالمت‌آمیز و برای دفاع از حقوق بینادین خود به میدان آمده‌اند را به شدت محکوم می‌کند.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مسائل داخلی کشورها به خود آنها مربوط است و امریکا نباید در امور داخلی کشورهای مستقل فضولی کند امریکا به بهانه حمایت از آزادی و حقوق بشر،در صدد بسط و گسترش امپریالیسم خویش در مناطق مختلف جهان،برای چاپیدن کشورهای آن مناطق است حامی_کاربران_کریپتولند support_cryptoland_users عدم حمایت قدرت‌ها از اعتراضات در هر کشور دیکتاتوری بزرگ‌ترین کمک به مردم اون کشوره!

با طناب امریکا وارد چاه نشوید که تا کنون قابل اعتماد نبوده آمریکا جنایتکار در گوشه کنار جهان هامی تروریست است واز تروریست حمایت همه جانبه میکند ودر هر کشوری هم که رفته آن کشور را تباه وبرباد کرده مثل افغانستان و اخر هم باکمال بیشرمی شبانه فرار کرده روسیه هنوز هم حود را متولی کوبا میداند!! پوتین را اگر رو بدی به اروپای شرقی هم حمله میکنه.

جمع آوری نمادهای برده داری از سطح شهر شارلوتزویل آمریکا چهار سال پس از درگیری‌های خونینپیش از این در سال ۲۰۱۷ میلادی صدها نفر از اعضای گروههای راست افراطی این شهر، در اعتراض به برنامه شهرداری برای حذف این مجسمه‌ها دست به تظاهرات زده بودند؛ اعتراضی که به درگیری میان آنها با طرفداران جنبش‌های ضدنژادپرستی منجر شد و یک کشته و ده‌ها زخمی نیز برجای گذاشت. دمتون گرم جمع کنید این مجسمه های مزخرف رو کار پسندیده ایه ،ای کاش کشور بلژیکم مجسمه های لئوپولد که مربوط به دوران او هست و برده داری و خشونت علیه سیاه پوستان رواج داشت رو برداره، و کشور های زیر سلطه بریتانیا مجسمه های ملکه های انگلیس رو به خاطر نسل کشیه کودکان بومیه کانادا وردارن.

آرژانتین با شکست برزیل پس از ۲۸ سال قهرمان کوپا آمریکا شدبا این پیروزی آرزوی لیونل مسی، مرد شماره یک فوتبال جهان نیز برآورده شد و اولین قهرمانی خود را با تیم کشورش به دست آورد.

شمار اجسادی که از آوار ساختمانی در آمریکا بیرون آورده شد، به 90 نفر رسیدتاکنون از آوار یک ساختمان 13 طبقه‌ای در ایالت فلوریدای آمریکا پیکر 90 نفر بیرون آورده شده است. - خبرگزاری آناتولی

نخست وزیر موقت هائیتی برای حفظ امنیت داخلی کشور از آمریکا کمک خواستصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. حتما مردم یعتی آمریکا... خخخخ ترور کار خود آمریکا بود چه رویی دارید شماها

حضور اسراییل در جغرافیای ما یک سراب است/ هیمنه‌ی آمریکا را در پنج هزار کیلومتری‌شان شکستیمفرمانده نیروی دریایی ارتش: *حضور اسراییل در جغرافیای ما یک سراب است *هیمنه‌ی آمریکا را در پنج هزار کیلومتری‌شان شکستیم *حدود دو سال است که از ابتدای دریای سرخ تا کانال سوئز و برعکس نفتکش‌ها را اسکورت می‌کنیم الحق ما در لاف زدن تو دنیا جز اولین ها هستیم رقبای ما کره شمالی و ونزوئلا هستن فکر کنم برای کسب نفر اولی یکی ب فرمانده بگه جنگنده ی اسراییلی یه ماه تو آسمان تهران چرخ زد و رفت و عکس سلفی گرفت تو اول ببین سازمان گسترش رو چطوری زدن بعد رجز بخون

تصاویری از کوبا؛ فریاد «آزادی، آزادی» هزاران شهروند معترض در هاواناهزاران شهروند معترض کوبایی با فریاد «آزادی، آزادی» در هاوانا، پایتخت به خیابان آمده و علیه ناکارآمدی دولت در مدیریت اقتصادی اعتراض کنند، اعتراضی که به درگیری و برخورد با پلیس انجامید ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 این تصویر، متن اعلامیه ی طالبان در استان بدخشان افغانستان است که حاکی از قیودات و قوانین سخت گیرانه ی این گروه در استان نامبرده می باشد. لطفن به داد مردم افغانستان برسید! مگه ما فضولیم که درافغانستان دخالت کنیم بگذارید طالبان غنی راهم مثل نجیب داربزنه تااین مردیکه هی برعلیه ایران چرت وپرت نگه امیدواریم مسولین بادقت عمل کنندوتمام نیروهای کنسولگری وسفارت رادرصورت وخیم بودن اوضاع از افغانستان خارج نمایند تاان فاجعه دولت بیصلاحیت اتفاق نیفتد