بایدن: اکنون پوتین در جهان منزوی‌تر از همیشه است

12/12/1400 03:28 ق.ظ

رئیس جمهور آمریکا گفت که اکنون پوتین در جهان بیش از هر زمان دیگری منزوی شده و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را 'ضعیف تر' و جهان را 'قوی‌تر' کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور آمریکا گفت که اکنون پوتین در جهان بیش از هر زمان دیگری منزوی شده و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را 'ضعیف تر' و جهان را 'قوی‌تر' کرد. - خبرگزاری آناتولی 03.03.2022 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اکنون بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی شده است و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را"ضعیف‌تر" و جهان را"قوی تر" کرد.

بایدن در سخنرانی خود درباره طرح اقتصادی در ایالت ویسکانسین به بحران روسیه و اوکراین نیز اشاره کرد. وی حمله پوتین به اوکراین را"از پیش برنامه ریزی شده و بی دلیل" توصیف کرد و گفت:"پوتین تلاش های مکرر در زمینه دیپلماسی را رد کرد. او فکر می کرد که غرب و ناتو پاسخی نخواهند داد و می توانند ما را دچار اختلاف کنند. پوتین اشتباه کرد. ما آماده بودیم."

او با بیان اینکه آنها زمان زیادی را صرف ایجاد اتحاد میان شرکای اروپایی خود کردند، خاطرنشان کرد که آنها آنچه را که پوتین در حال برنامه ریزی برای انجام در اوکراین است با تمام جهان در میان گذاشتند. بایدن گفت: ما به دروغ های روسیه با حقیقت پاسخ دادیم. اکنون تمام جهان پوتین را مسئول اقدامات خود می‌دانند و رهبر روسیه بیش از پیش در جهان منزوی شده است. headtopics.com

خدا شاهد من اصلاً فکر نمی کردم بایدن در این حد بیخرد باشد، احمدی نژاد در مقایسه با بایدن شاهنشاه است. متاسفم برای آمریکائیها که بایدن جاهل را رئیس جمهور انتخاب کردند با این وضع بیخردی بایدن، میشه گفت در آمریکا قحطالرجال است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سازمان ملل متحد: آتش‌سوزی‌های جنگلی در جهان رو به افزایش استبنا بر گزارشی که سازمان ملل متحد روز چهارشنبه ۴ اسفند منتشر کرد، گرمایش زمین و تغییراتی که در الگوهای استفاده ارضی مشاهده می‌شود، از افزایش آتش‌سوزی‌های جنگلی در جهان در چند دهه آینده و افزایش آلودگی هوا از دود ناسالم و مشکلات مرتبط دیگری که کشورها آمادگی مقابله با آن‌ها را ندارند، هشدار می‌دهد. 🌄 جنایت صهیو_نیستها: دختربچه در باب العمود قدس فلسطین به جرم شادی در سالگرد معراج پیامبر(ص)، به روایت اهل سنت، مورد حمله صهیو_نیستها قرارگرفت و با وحشی گری زخمی شد. دنیا برای دخترک مجروح فلسطینی فریاد نمیزند✋*اماج 👤 امیر🇮🇷توییترـمقاومت بپیوندید: رهبر معظم انقلاب: آمریکا نمونه کامل جاهلیت مدرن است. BisimchiMedia

سرنوشت بزرگترین هواپیمای جهان در فرودگاه گوستومل اوکراینحمله نیروهای روسیه به فرودگاه گوستومل اوکراین، تأسیسات و هواپیماهای آنتونوف را نیز هدف قرار داد و گزارش شده که بزرگترین هواپیمای جهان، آنتونوف ۲۲۵ مریا، در این حمله نابود شده است.

رویترز: شرکت نورد استریم 2 به دلیل تحریم‌ها علیه روسیه اعلام ورشکستگی می‌کند- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimاحتمالِ اعلام ورشکستگی شرکت نورد استریم ۲ رویترز: شرکت نورد استریم ۲، اپراتور پروژه خط لوله گاز روسیه به اروپا، در حال بررسی اعلام ورشکستگی به دلیل محدودیت‌های اعمال شده علیه این شرکت روسی است من نمیفهمم روسیه چه هست که حالا ورشکسته شود ؟ شاید وضعیت ترکیه و اقتصاد ترکیه به دفعات مطلوبتر از روسیه باشد

بایدن: پوتین منزوی‌تر از همیشه استبایدن: پوتین منزوی‌تر از همیشه است تاریخ خواهد نوشت که او ضعیف از اوکراین بیرون می‌آید او مرتکب اشتباه محاسباتی فاحشی شد پوتین بهای گزافی خواهد پرداخت نیروهای ما در نبرد با روسیه شرکت نمی‌کنند حریم هوایی آمریکا را به روی تمامی پروازهای روسی می‌بندیم پوتین خیلی اشتباه کرد حمله کرد به اوکراین !! مردم دنیا بخاطر شنیده شدن آژیر خطر در کیِف و آواره شدن ۵۰۰ هزار نفر اوکراینی؛ به شدت با پوتین لج برداشته و علیه او خشمگین هستند !! یعنی به فنارفت پوتین حرومزاده با زیر دستاش توی ج ا

صدر اعظم آلمان: توافق در وین نباید بیش از این به تعویق بیفتددر حای که مذاکرات در وین به نقاط کلیدی و اساسی رسیده و نیازمند اراده واقعی طرف غربی برای حل و فصل آنهاست، صدراعظم آلمان در سفر به فلسطین اشغالی بر اهمیت دست‌یابی به توافق در این مذاکرات در اسرع وقت، تاکید کرد.

نخست‌وزیر انگلیس: پوتین از «تاکتیک‌های وحشیانه» در اوکراین استفاده می‌کندنخست‌وزیر انگلیس: پوتین از «تاکتیک‌های وحشیانه» در اوکراین استفاده می‌کند نه که شماها تو جنگ هاتون مردم رو ناز میکردین !!! وحشی ترین مردم جهان حالا مدعی هم شدن ! هنوز کشتر عظیم مردم ایران بر اثر قحطی عمدی انگلیسی ها یادمونه !! ایا وحشیانه تر از این فتنه سازیها ایجاد جنک با زلنسکی بین اوکراین و روسیه و تحریمهای جنایتکارانه بر علیه روسیه و شرق و منحرف کردن افکار عمومی در اروپا توسط انگلستان به سرآب رسیده وجود دارد؟

رئیس جمهور آمریکا گفت که اکنون پوتین در جهان بیش از هر زمان دیگری منزوی شده و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را "ضعیف تر" و جهان را "قوی‌تر" کرد.

03.03.2022

واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اکنون بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی شده است و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را"ضعیف‌تر" و جهان را"قوی تر" کرد.

بایدن در سخنرانی خود درباره طرح اقتصادی در ایالت ویسکانسین به بحران روسیه و اوکراین نیز اشاره کرد.

وی حمله پوتین به اوکراین را"از پیش برنامه ریزی شده و بی دلیل" توصیف کرد و گفت:"پوتین تلاش های مکرر در زمینه دیپلماسی را رد کرد. او فکر می کرد که غرب و ناتو پاسخی نخواهند داد و می توانند ما را دچار اختلاف کنند. پوتین اشتباه کرد. ما آماده بودیم."

او با بیان اینکه آنها زمان زیادی را صرف ایجاد اتحاد میان شرکای اروپایی خود کردند، خاطرنشان کرد که آنها آنچه را که پوتین در حال برنامه ریزی برای انجام در اوکراین است با تمام جهان در میان گذاشتند.

بایدن گفت: ما به دروغ های روسیه با حقیقت پاسخ دادیم. اکنون تمام جهان پوتین را مسئول اقدامات خود می‌دانند و رهبر روسیه بیش از پیش در جهان منزوی شده است.

رئیس‌جمهور آمریکا با تاکید بر اینکه به کمک به مردم اوکراین ادامه خواهند داد، مبارزه مردم این کشور را ستود و گفت: اوکراینی ها مردمی باورنکردنی هستند.

بایدن گفت که روسیه در رای گیری سازمان ملل تنها ماند.