بایدن: 30 هزار غیرنظامی از جمله کودکان و زنان در غزه کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور آمریکا اذعان داشت که در حملات اخیر اسرائیل به غزه بیش از سایر حملات به فلسطین تلفات غیرنظامی داشته است. - Anadolu Ajansı

رئیس جمهور آمریکا اذعان داشت که در حملات اخیر اسرائیل به غزه بیش از سایر حملات به فلسطین تلفات غیرنظامی داشته است.جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا طی اظهاراتی در سخنرانی سالانه خود در کنگره با اشاره به وضعیت غزه گفت: بیش از 30 هزار غیرنظامی در غزه که اکثر آن‌ها عضو حماس نیستند و در بین آن‌ها هزاران زن و کودک بی‌‌گناه وجود دارند، کشته شدند.وی همچنین حمله هفتم اکتبر حماس به اسرائیل را «خونین‌ترین» روز این کشور پس از هولوکاست دانست و تاکید کرد که اسرائیل حق دارد تا آخر به دنبال حماس برود.

رئیس جمهور آمریکا با اشاره به این که به ارتش این کشور دستور تشکیل بندر موقت در غزه را داده است، گفت: از این طریق حجم بالایی از کمک‌های بشردوستانه به عزه وارد خواهد شد. اسرائیل نیز به وظیفه خود عمل کرده و برای ورود این کمک‌ها اجازه دهد. باید مطمئن باشد که کارمندان ذی‌ربط هدف تیراندازی قرار نمی‌گیرند. بایدن گفت: به سران اسرائیل گفتم که ارایه کمک‌های بشردوستانه موضوعی مورد مذاکره و ثانویه نمی‌تواند باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دوسومِ ۹۹ خبرنگار جان‌باخته در سال ۲۰۲۳، در جنگ غزه کشته شدندبر اساس گزارش تازهٔ «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران» بیش از سه‌چهارم از ۹۹ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای که در سال ۲۰۲۳ جان باختند، در جریان جنگ غزه کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

طی حملات دیشب اسرائیل به غزه 60 فلسطینی دیگر کشته شدنددر حملات شب گذشته ارتش اسرائیل به نوار غزه بیش از 60 فلسطینی کشته و تعدادی زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط کمک‌های بشردوستانه از هواپیما در غزه کشته و زخمی به جا گذاشتبر اثر سقوط صندوق‌های کمک‌های بشردوستانه از هواپیما در غزه چندین نفر کشته و زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک «سرهنگ سپاه پاسداران» در حمله منتسب به اسرائیل در سوریه کشته شددر پی حمله اسرائیل به یک «ویلا» در ساحل بندر بانیاس سوریه، دست کم سه نفر از جمله یک عضو سپاه پاسداران کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در یکی از کوره‌های پالایش نفت بندرعباس؛ چندین نفر کشته و زخمی شدندیکی از کوره‌های پالایش نفت در بندرعباس دچار حریق شد و در این حادثه چندین نفر کشته و زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اختصاصی؛ امیلی شریدر: اسرائیلی‌ها حامی مبارزه ایرانیان برای تغییر رژیم «آپارتاید جنسیتی» جمهوری اسلامی...این فعال حقوق زنان افزود که «استفاده از تجاوز جنسی به عنوان ابزار جنگ و خشونت جنسی به عنوان روش جنگ علیه زنان» از جمله شباهت‌های جمهوری اسلامی و حماس است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »