بایدن ترامپ را به تسلیم شدن در مقابل کرونا متهم کرد | DW | 26.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بایدن رقیب انتخاباتی خود ترامپ را متهم کرد قصد ندارد با کرونا مبارزه کند و برنامه‌ای هم برای مقابله با کووید-۱۹ ندارد. بایدن این سخنان را پس از آن بیان کرد که رئیس دفتر ترامپ اعلام کرده بود بنا نیست کرونا کنترل شود.

جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها از سیاست ترامپ برای مقابله با کرونا به شدت انتقاد کرد. بایدن روز یکشنبه ۴ آبان به دنبال سخنان مارک میدوز، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری آمریکا که در یک برنامه تلویزیونی گفته بود"بنا نیست دولت پاندمی را کنترل کند" انتقاد کرد و گفت دولت ترامپ در مقابل کرونا تسلیم شده است.

رئیس جمهور آمریکا خطر کرونا را جدی نمی‌گیرد. ترامپ با اشاره به ابتلای خود به کووید-۱۹ خطاب به طرفدارانش گفت: «من آن را داشتم و اینجا هستم و حالا آنها می‌گویند من مصون هستم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تنها دلیل پیشرفت آمریکا دور بودن از جنگ جهانی دوم و ارائه خدمات و آزادی به قشر های مختلف بود وگرنه هر کشوری نامزد ریاست جمهوریش امثال بایدن باشه یه کشور عقب مانده هست و لایق ابر قدرتی نیست

رئیس دفتر ترامپ اذعان کرد: نمی‌توانیم کرونا را کنترل کنیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارزارهای انتخاباتی دو کاندیدا ادامه دارد؛ پرزیدنت ترامپ رای خود را به صندوق انداخت🔺کارزارهای انتخاباتی دو کاندیدا ادامه دارد؛ پرزیدنت ترامپ رای خود را به صندوق انداخت ⚡️ رئیس جمهوری آمریکا اوایل روز شنبه در وست پالم بیچ ایالت فلوریدا، رای خود را به صندوق آرا انداخت و به گروهی از طرفدارانش گفت: من به فردی که اسمش ترامپ است، رای دادم. البته به اميد پيروزي او و فشارهاي حداكثريش بر رژيم منحوس اخوندي. هرچند كه سرنگوني اخوندي بايد بدست ايرانيان محقق شود و چنين هم خواهد شد. پيشاپيش براي اقاي ترامپ ارزوي موفقيت ميكنم. I voted for him too ترامپ پیروز است✌️ Trump2020
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مردم معترض در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ: نه به جنگ و تحریم ایرانمردم معترض در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ: نه به جنگ و تحریم ایران بعد از نماز جمعه بوده حتما گور بابای تظاهر کننده ها 🖕🏿 تو گه خوردی اینا رو نماینده مردم ایران میدونی. مردم ایران اونهایی هستن که تو خیابونای ایران فریاد میزنن دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاست مرگ_بر_جمهوری_اسلامی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: ایرانی‌ها مردمی عالی هستند و ایران عاقبت به صلح خاورمیانه می‌پیوندد🔺پرزیدنت ترامپ: ایرانی‌ها مردمی عالی هستند و ایران عاقبت به صلح خاورمیانه می‌پیوندد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده با تمجید از مردم ایران گفت که آنها از مناقشات خسته‌اند و می‌خواهند که درگیری‌ها در خاورمیانه پایان یابد. شما از طرف مردم خودت حرف بزن حرفهای ترامپ برای ما نون و آب نمیشه. بیشتر ایرانیان این رژیم_فاسد_اسلامی را نمی‌خواهند! توافق داعمی با این رژیم امکان‌پذیر نیست! پیمان_نوین امروز سوم آبان سال‌گرد تاجگذاری شاهنشاه_آریامهر است. به همه میهندوستان تبریک میگم. جاویدشاه پاینده_ایران حالا تحریمها را بیشتر کن آقای ترامپ !! لگد زدی به برجام که چی بشه!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کانترپانچ بررسی کرد؛ چگونه ترامپ 220 هزار آمریکایی را به کشتن داد؟- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimچگونه ترامپ ۲۲۰ هزار آمریکایی را به کشتن داد؟ پایگاه خبری کانترپانچ: اگر ترامپ وضعیت اضطراری ملی را زودتر اعلام کرده بود، آمریکا می‌توانست بر بحران فعلی فائق آید با بدتر شدن اوضاع ترامپ به مردم دروغ‌های بیشتری درباره عادی شدن اوضاع گفت کرونا درست مثل حکومت ایران که رهبدش میگفت ویروس کذایی تا که چند برابر امریکا کشته میدیم چگونه روحانی روزی 1000 نفر از مردم ایران را روانه قبرستان میکند؟ دیگه خواهش میکنم. نیست ما خیلی موفق بودیم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در ایران| 6191 بیمار و 296 فوتی جدید- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 296 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای یکشنبه چهارم آبان ۱۳۹۹ | DW | 25.10.2020دارن زمینه بی گناهی و شرکت دادن ایشان در انتخابات را برنامه ریزی میکنند کانادا و چند کشور دیگر شدن بهشت دزدان و غارتگران بیت المال مردم محروم که اکثرشون از جزایر گرفته تا بیشتر این کشورها تحت حمایت و از مستعمرات دولت فخیمه هستند حالا پیدا کنید پرتغال فروش را که دزد اصلی کیست و این ثروت‌های به غارت رفته شده در سیستم مالی کدام کشور تزریق می‌شود همکاری نکنه به زور میاریمشون
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »