بایدن کمک ۴۰ میلیارد دلاری به اوکراین را امضاء کرد

31/02/1401 04:17 ب.ظ

🔺بایدن کمک ۴۰ میلیارد دلاری به اوکراین را امضاء کرد ▪️کاخ سفید با صدور بیانیه‌ای خبر داد که بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا لایحه تامین حدود ۴۰ میلیارد دلار کمک مالی در زمینه‌های امنیتی، بشردوستانه و اقتصادی به اوکراین را امضا کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

کاخ سفید روز شنبه با صدور بیانیه‌ای خبر داد که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا لایحه تامین حدود ۴۰ میلیارد دلار کمک مالی آمریکا در زمینه‌های امنیتی، بشردوستانه و اقتصادی به اوکراین را امضا کرده است. کاخ سفید با بیان اینکه این لایحه در سئول به امضای رئیس‌جمهوری آمریکا رسیده است مجموع کمکهای واشنگتن به کی‌یف از زمان تهاجم روسیه به این کشور در ۲۴ فوریه برابر با ۵ اسفند را بالغ بر ۵۴ میلیارد دلار برآورد کرده است.

به گزارش آسوشیتدپرس، لایحه مزبور همچنین شامل ۲۰ میلیارد دلار کمک نظامی واشینگتن به کی‌یف است که تدام گسیل سلاح‌های پیشرفته به اوکراین را تضمین می‌کند. از زمان آغاز تهاجم روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه، ایالات متحده و متحدانش کمک‌های نظامی و غیرنظامی قابل توجهی به اوکراین برای مقابله با نیروهای متجاوز ارائه کرده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

RasismusDegewo Shlangenbader StrberlinAlkol suchtenNachbarnVerwaltung ignoranceAngreifenpesusich Nachbarn

روسیه به‌دنبال «پیوستن مسن‌ترها» به ارتش؛ زلنسکی از کمک ۴۰ میلیارد دلاری آمریکا قدردانی کردروسیه به‌دنبال «پیوستن مسن‌ترها» به ارتش؛ زلنسکی از کمک ۴۰ میلیارد دلاری آمریکا قدردانی کرد پارلمان روسیه روز جمعه اعلام کرد لایحه‌ای را بررسی خواهد کرد که بر اساس آن روس‌های بالای ۴۰ سال و خارجی‌های بالای ٣٠ سال اجازه می‌یابند در ارتش ثبت‌نام کنند. کمک های بیشتری برای تباهی اوکراین.

روسیه به دنبال به خدمت گرفتن شهروندان بالای ۴۰ سال در ارتش استدر پایگاه اینترنتی دومای روسیه آمده است که این طرح به ارتش امکان می‌دهد از مهارت افراد مسن‌تر بی‌بهره نماند. انتشار این خبر به عنوان نشانه‌ای از نیاز ارتش روسیه به تقویت خود در جنگ با اوکراین تفسیر شده است. درود بر حضرت پوتین

ایلان ماسک به دولت برزیل برای مبارزه با جنگل‌زدایی در آمازون کمک می‌کندبرزیل همچنین به دنبال همکاری با ثروتمندترین مرد جهان برای بهره بردن از فناوری‌های اسپیس‌ایکس و اینترنت ماهواره‌ای استارلینک است تا زمینه دسترسی به شبکه اینترنت در مدارس و مراکز بهداشتی واقع در مناطق روستایی را فراهم کند. رسانه‌ها ی مزدور چپ و دمکراتهای امریکا، در یک جبهه علیه ایلان ماسک. از روزی که ایلان ماسک اعلام کرد دیگر به دمکراتها رای نخواهد داد، خود در مورد اینگونه حملات هشدار داد. شرم بر فیک نیوز. اطلاع رسانی در مورد اعتراضات_سراسری مردم ایران را هم بایکوت کرده اید.

روایت صعود ۴۰ هزار دلاری مسن‌ترین ایرانی به اورستمسن‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست: *صعود به اورست ۴۰ هزار دلار برایم آب خورد! *هرگز پشیمان نشدم *گفتند که باید برگردی! *همه مسیر صعود جالب است *صعودم را به ملت ایران تقدیم می‌کنم *در نپال هیچ‌شخصی ماسک نمی‌زد

جمهوری آذربایجان با کمک اسرائیل دهکده دیجیتال می‌سازد | DW | 20.05.2022آذربایجان در توسعه کشاورزی خود اسرائیل را شریک اصلی می‌داند. وزیر کشاورزی اسرائیل در سفر اخیر خود به آذربایجان از یک دهکده دیجیتال در نزدیکی مرز ایران دیدار کرد که شرکت‌های اسرائیلی ساخت آن را به عهده دارند. بعد ک ایران میگه در نزدیکی مرز ما اسراییل حضور دارد الهام جون میگه دروغه سندی وجود نداره!!! پفیوزا امیدوارم ایران هم بزودی بتونه از تجربه و دانش اسراییل در زمینه مدیریت آب استفاده کنه بزودی بمباران میشه دویچه وله، به بالا دستیات بگو نگران نباشن

۴۰ درصد بازار موبایل در اختیار ۳۰ نفر است/ ارز حاصل از صادرات خشکبار بالاتر از نرخ بازار استرئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی ‌تصویری تلفن همراه گفت: این روزها یک شاغل باید پس‌انداز چند ماه خود را برای خرید یک تلفن همراه هزینه کند؛ ریشه برخی از گرانی‌ها داخلی است و نمی‌توان دلیل همه این افزایش‌ نرخ‌ها را به تحریم‌های خارجی نسبت داد.