باید درس فراموش‌نشدنی به رژیم صهیونیستی داد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حمله رژیم جعلی صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق از مسئولان عالی رتبه خواست درس فراموش ناشدنی و عبرت آموزی به این غاصبان بدهند.

دکتر ذبیح الله اعظمی در گفت و گو با ایسنا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حمله رژیم جعلی به کنسولگری جمهوری اسلامی و محکوم کردن این اقدام کور، بیان کرد: کسانی که اندک سواد و آشنایی به مصونیت دیپلماتیک داشته باشند نیک می‌دانند که کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌ها جزء خاک هر کشور و سرزمینی محسوب می‌شوند لذا حمله رژیم صهیونیستی یک حماقت و خودسری است که سازمان‌های بین المللی باید طبق وظایفشان با آن برخورد کنند.

اعظمی، انتقام را بخشی از وظایف و حق قانونی دانست که باید صورت بگیرد اما بر لزوم توجه به دامنه گستردگی چتر امنیتی بر مکان‌ها و شخصیت‌های حساس در هر منطقه و کشوری با لحاظ کردن تمهیدات لازم تاکید کرد و افزود: باید برای جلوگیری از تکرار این رخدادهای ناگوار که ملت ایران و همه آزادیخواهان را داغدار کرده، چتر امنیتی در محل تردد و سکونت مستشاران عالی رتبه، کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌ها گسترده شود تا نفوذی‌ها به راحتی به برخی اطلاعاتی که دشمنان از طریق آنها دنبال ضربه زدن هستند، دستیابی نداشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تل آویو دست هیات مذاکره کننده خود در دوحه را بازتر گذاشتکابینه رژیم صهیونیستی به هیات مذاکره کنده این رژیم در دوحه اختیارات بیشتری داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

هشدار ماکرون به نتانیاهو درباره کوچ اجباری ساکنان رفحرئیس جمهور فرانسه به نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره هرگونه جابجایی اجباری ساکنان رفح هشدار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اولین واکنش تل‌آویو به نتایج انتخابات ترکیهوزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه به نتایج انتخابات شهردارهای ترکیه واکنش نشان داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق + ویدئوتلویزیون سوریه لحظاتی پیش از حمله جدید رژیم صهیونیستی به دمشق خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمله رژیم صهیونیستی به دمشق + ویدئوتلویزیون سوریه لحظاتی پیش از حمله جدید رژیم صهیونیستی به دمشق خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنانارتش رژیم صهیونیستی حملاتی را به مناطقی در جنوب لبنان انجام داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »