بایدن پوتین را مسئول افزایش تورم و قیمت سوخت دانست

31/01/1401 07:45:00 ب.ظ

بایدن پوتین را مسئول افزایش تورم و قیمت سوخت دانست رئیس جمهور آمریکا ولادیمیر پوتین مسئول تورم و افزایش قیمت سوخت در این کشور دانست.

رئیس جمهور آمریکا ولادیمیر پوتین مسئول تورم و افزایش قیمت سوخت در این کشور دانست. - خبرگزاری آناتولی 20.04.

2022 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد: به این واقعیت که خانواده‌ها در کشور اخیرا با افزایش قیمت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، آگاه هستیم. وی افزود: وقتی قیمت سوخت افزایش می‌یابد، این بزرگتر خانواده است که آن را احساس می‌کند. بگذارید به وضوح بگوئیم، کووید-19 و ولادیمیر پوتین مسئول افزایش قیمت‌ها در کشور هستند.

بایدن ضمن اشاره به اینکه جنگ پوتین علیه اوکراین باعث افزایش قیمت سوخت و مواد غذایی در سراسر جهان شده است، تاکید کرد: پیامدهای آن را در آخرین آمار تورم مشاهده کردیم. 70 درصد افزایش تورم در ماه گذشته حاصل تاثیر جنگ پوتین بر قیمت سوخت و انرژی بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

چین با چه شرایطی نفت ایران را می خرد؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: چندی پیش «شی جین پینگ» رئیس جمهور چین بنا بر دعوت پادشاهی سعودی راهی ریاض شد تا در دو نشست یکی میان چین و سران کشورهای عربی و دیگری با حضور رئیس جمهور چین و سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شرکت داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار قربانیان کووید۱۹ در شانگهای چین به ۱۰ نفر افزایش یافتهفت نفری که در ۲۴ ساعت گذشته جان باختند، بین ۶۰ تا ۱۰۱ سال سن داشتند و دارای بیماری‌های زمینه‌ای دیگری نیز بودند. به درک برن همشون دنیا رو به گوه کشیدن با این ویروسشون هر وقت 100000000 شد خبر بذارین.

وزیر خزانه‌داری آمریکا در نشست‌های آتی خواستار افزایش فشار اقتصادی بر روسیه خواهد شدخانم یلن قرار است در روزهای آینده در جلسات بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول و اجلاس وزیران دارایی کشورهای گروه هفت و کشورهای گروه بیست شرکت کند.

دهنوی: حقوق سربازان از اردیبهشت افزایش پیدا می‌کندیک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که افزایش حقوق سربازان و مابه‌التفاوت فروردین، از اردیبهشت اعمال خواهد شد.

آیا افزایش دستمزد باعث اخراج کارگران می‌شود؟اصلانی می‌گوید: در حالیکه قبل از عید قیمت آرد کیلویی ۴هزار و ۸۰۰تومان بوده الان در بازار بدون فاکتور به ۱۱هزار و هشتصد تومان رسیده است. چرا هیچ یک از نمایندگانِ کارفرمایی در مورد این افزایش قیمتِ مواد اولیه حرف نمی‌زنند اما تا حرف افزایش دستمزد می‌رسد صدای اعتراضشان بلند می‌شود؟

تهرانی‌ها حواسشان باشد؛ افزایش نرخ کرایه از فرداتهرانی‌ها حواسشان باشد؛ افزایش نرخ کرایه از فردا بر اساس مصوبه شورای شهر تهران نرخ کرایه و بلیت وسایل حمل و نقل عمومی در سالجاری ۲۵ درصد از اول اردیبهشت (فردا) افزایش خواهد داشت. چرا؟ مبنای ۲۵ درصد چیست؟ وقتی تهرانی ها یک لیست شورای_شهر از پیش تعیین شده را می گذارند جلوی خودشان احساسی رآی می دهند و به من و امثال من که مو را از ماست می کشیم و مستقل و غیر وابسته و بدون در نظر گرفتن نفع شخصی حرف می زنیم رای نمی دهد همین می شود !

افزایش 40 درصدی نقدینگی در پایان بهمن 1400/ نقدینگی به 4 هزار و 624 هزار میلیارد تومان رسید- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimافزایش ۴۰ درصدی نقدینگی در پایان بهمن ۱۴۰۰ براساس بررسی‌های انجام شده، نقدینگی کشور در بهمن ماه ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹، ۳۹.۷ درصد رشد داشته و به چهار هزار و ۶۲۴ هزار میلیارد تومان رسیده است